ВТОРИ клас - 6 тема

  • 58 895
  • 751
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 868
Аз и ваканциите ги стягам поне да четат по малко, че иначе много лесно губят тренинг Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1 868



Трябва да видиш idiocracy (май тъй ще да се пише...  newsm78) - там ходеха на кино, 2 часа, а филмът беше 1 задник непшодвижен и се хилеха...
Мнооого як филм.

[/color]

Ще го гледам, въпреки че трудно издържам американски хумор (то изобщо може ли да се нарече хумор ooooh!)

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
През ваканцията ще практикуваме ученото (и само него) по английски (мисля и едно помагало да взема), че иначе наесен хич няма да е песен... 
И както и миналото лято ще имаме минимални занимания от време на време. 3 месеца си е много време за шляене.

# 123
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 952
Четенето не го броя. При каката даже трябва да ограничавам, че чете много и в обилие. Той напоследък я гони - вечер не мога да го дръпна от книгата. Както не искаше да чете, сега е яко зарибен. Та това не го слагам в сметките изобщо. По същия начин не броя рисуването, защото и то се практикува обилно и с мерак. Peace

# 124
  • Мнения: 1 868
Четенето не го броя. При каката даже трябва да ограничавам, че чете много и в обилие. Той напоследък я гони - вечер не мога да го дръпна от книгата. Както не искаше да чете, сега е яко зарибен. Та това не го слагам в сметките изобщо. По същия начин не броя рисуването, защото и то се практикува обилно и с мерак. Peace

Звучи почти прекрасно, но при нас далеч не е така... Ако не съм аз няма да пипнат книга изобщо...

# 125
  • Мнения: 1 324
*LUCY*, беше споменала, че момчето й учи английски по Kid's box на Cambridge  bouquet
Прегледах книгите и ми харесаха. Може да ги използваме вкъщи.
Ако някой се интересува може да ги свали от тук /третия и четвъртия пост/: https://vk.com/topic-77391349_30878972. Има учебниците, тетрадките и CD-тата за нива 1-6.

shimbite, и вкъщи е така Confused

# 126
  • Мнения: X
"Kid's box 4" е учебникът, както и "Fun for movers" - и двете издания са на Кеймбридж.
Мислех, че не е интересно, затова махнах инфото.
Моят син тотално се зариби с някаква ферма на таблета, няколко пъти се стресирам, като измучи някоя крава от нищото. Както си седиш и муууу!

Последна редакция: чт, 10 мар 2016, 19:39 от Анонимен

# 127
  • Мнения: 2 475
  На мен така ми мяукаше котарачето Том /Talking Tom /,бяхме на вилата и си помислих,че е влязло животинче вътре...Голяма гледка съм била:"...Мац-мац....,къде си ,миличко?"

# 128
  • Мнения: X
Ще ни побъркат тези деца! Simple Smile)))

# 129
  • Мнения: 2 038
У нас котката Анджела (Talking Angela) мяукаше нощем. На седмия етаж сме и нямаме котка. Изкарах си акъла...

# 130
  • София
  • Мнения: 17 597



Трябва да видиш idiocracy (май тъй ще да се пише...  newsm78) - там ходеха на кино, 2 часа, а филмът беше 1 задник непшодвижен и се хилеха...
Мнооого як филм.

[/color]

Ще го гледам, въпреки че трудно издържам американски хумор (то изобщо може ли да се нарече хумор ooooh!)


Никакъв хумор не е - яка сатира. По-скоро подигравка с американското общество и "ценности" и манталитет...

# 131
  • Мнения: 1 324
"Kid's box 4" е учебникът, както и "Fun for movers" - и двете издания са на Кеймбридж.
Мислех, че не е интересно, затова махнах инфото.
О, напротив! Учебните материали, които споделяш са много добри  bouquet Все дебна за някое домашно от вашите  Laughing

Търся нещо елементарно за четене онлайн на английски. И трябва да е забавно  Tired
Този сайт се прие добре: http://www.starfall.com/n/level-a/learn-to-read/load.htm?f
Ще съм много благодарна ако някой сподели нещо  Peace

# 132
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Гледах ги тези Kid's box, малко трудно е да се ориентирам за кое ниво е детето. Гледах и нивата 4 и 5, те са по-интересни, но ни е рано за тях.

# 133
  • Мнения: X
Все дебна за някое домашно

Миналата седмица нямаха, нали бяха официални почивни дни. Сега може би пак няма да имат, защото утре е учебен ден. Вече й се вижда краят на тази учебна година.

# 134
  • Перник
  • Мнения: 4 873
Ще ни побъркат тези деца! Simple Smile)))

Де да бяха само децата - на мъжа ми СМС-ите пристигат с мяукане.  Crazy

При нас няма нищо интересно напоследък, само тази седмица са с друга госпожа в занималнята (не знам къде е нашата, вероятно е болна). Калоян е очарован от нея - рисува му усмихнати шестици, много било забавно. И, понеже е съученичка на мъжа ми, му казала, че пише по-хубаво от баща си  Laughing

Аз все по-сериозно се замислям за след 4-ти клас. Вчера Калоян ми показва контролното по математика (естествено, има 6) - 2 колонки задачи - едната с умножение, другата - с деление. И се възмущава как в края на 2-ри клас може да им дават толкова лесни задачи. Аз го попитах има ли деца с оценки, различни от 6 - "оо, много - има двойки, тройки...". Та си мисля, че му трябва по-конкурентна среда, за да не се отпуска.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт