Лидл 81- "Ново начало"

  • 122 925
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 020
И аз тук при вас. Отивам да гледам новата брошура. Simple Smile

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
олеле майчинството свърши ooooh!

Основен недостатък на Лидл- като влезеш, се забравяш  Laughing

# 32
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Слава Богу, че на мен не ми действа така този магазин. ooooh!

# 33
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 918
Наистина са пуснали единични бройки стоки от стари брошури. Аз ще се похваля с разтегателната цедка за мивка за миене на плодове и зеленчуци. Грабнах я за символичната сума от 6 лв, намалена на 50%. Жалко, че нямаше повече.
А как изглежда тази цедка?
И аз се присъединявам към питането.
Ето това е - всъщност може да се каже, че е гевгир, одеве ми избяга думата. Става за миене, за цедене...

# 34
  • Мнения: 36 175
от брошурата - харесах дънките и стреч панталоните от 7 март

# 35
  • Мнения: 2 681
олеле майчинството свърши ooooh!

Основен недостатък на Лидл- като влезеш, се забравяш  Laughing
Защо?
Влизам, купувам си това, което съм решила, плащам и излизам.
Както във всеки подобен магазин.

# 36
  • Мнения: 22 867

Ето това е - всъщност може да се каже, че е гевгир, одеве ми избяга думата. Става за миене, за цедене...


Тоя гевгир изобщо не съм го виждала, а уж съм редовна в Лидл. newsm78 Пак ще се огледам, добре изглежда. Имам разделителя за прибори, доста отдавна го купих, харесва ми и ми върши работа.  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 9 850
Такъв си взех преди година-две от Икеа.
Отивам да разгледам брошурата.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 189
Аз го дебна от сума ти време. Последният път като го пуснаха го изтървах, а имам нужда от него.

# 39
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 918
Аз го взех от Лидл Филипово, единична бройка, вероятно останала по случайност. Виждала съм го мнооого отдавна, а не е като да не ходя /почти всеки ден, най-много през ден/, но тогава му се зачудих. По принцип пазарувам от Лидл Тракия, а там почти нищо не се задържа дълго, даже по-вървежните неща свършват до вечерта на първия ден на промоцията или остават единични бройки.
Виждам, че ще има водоструйка скоро. Някой дали я има, да даде отзиви?  Не е евтина, предполагам ще е с добър дебит и надеждна.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 103
Нищо не си харесах от новата брошура. Crossing Arms
И аз  Thinking
Ами то как да си харесаш като Лидл все повече заприличва на квартална бакалия- бисквити Еверест, пастет Апетит, Верея, Хапки Сами М, кренвирши Леки, майонеза Олинеза и какво ли още не. Вместо да наблягат на собствени марки и немски стоки, те напълниха тоз Лидл със стоки ширпотреба. Много лоша тенденция. Confused

# 41
  • Мнения: 18 057
от брошурата - харесах дънките и стреч панталоните от 7 март

Стреч панталоните на са ли само големи размери  newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 44 354
А какво трябва да рече в заглавието на темата това "Ново Начало"?

# 43
  • Мнения: 2 681
Нов автор на темата. Звънче помоли някой друг да ги прави, вече нямала възможност.
Така си обяснявам новото начало.
А за "новите" стоки ширпотреба, като във всеки квартален магазин  -  може би така си вдигат оборота.
Може би са проучили, че българите си търсим познатите  Сами, Леки, Олинези.

# 44
  • Мнения: 679
Nil desperandum, благодаря за новата тема!  bouquet

Чакам гофретниците аз. От онези дето са като детелина. Имам си, но една приятелка иска като моя.
Друго - ще ми се да пускат летните стоки мааалко по-рано. Миналата година бях накупила на детето дрешки от други магазини, вече ги носеше и чак след това пуснаха тениски и къси гащи.

Общи условия

Активация на акаунт