Лидл 81- "Ново начало"

  • 122 933
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 200
от брошурата - харесах дънките и стреч панталоните от 7 март

Стреч панталоните на са ли само големи размери  newsm78

май наистина са големи
бях преди малко в Лидл, гледах плакатите - стреч дънки са, т. е. ще пропусна, запасих се миналата седмица
гледах градинското сабо /заради него отидох/, много дебела ми се стори гумата, исках ги за вкъщи, но май ще взема пак обикновени кроксове с дупки
нищо друго не ми хвана окото - имаше изостанали ярко сини дънки от миналата седмица, големи номера

# 46
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
............
нищо друго не ми хвана окото - имаше изостанали ярко сини дънки от миналата седмица, големи номера
От тези "дочените" ли?  Wink

# 47
  • Мнения: 36 200
не знам кои наричаш дочени  Blush
имаше три вида миналата седмица - дънки от дънков плат  Mr. Green с имитации на дупки; тъмно сини и по-светло/ярко сини
ако има някаква заигравка в темата с тези панталоно-дънки, не съм чела миналата и съм я пропуснала  Wink

# 48
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 842
нищо интересно другата седмица Rolling Eyes

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 41 058
за мен поне-не.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Каква е разликата между двата вида пушена сьомга? Винаги купувам в черната опаковка, защото ми изглежда по-добре, но е твърде вероятно да си внушавам.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 020
Дънките от следващата брошура ще са Бойфренд, така че имат разлика от предишните /които бяха Скини/.  Peace Обръщам внимание на моделите, защото имаше хора, които вече се противяха срещу тесните крачоли на последните пускани модели.  Peace

# 52
  • Мнения: 36 200
в понеделник са бойфренд дънки, в четвъртък нещо като стреч панталони/дънки
на мен и на девойките ми много добре ни пасват техните панталони и следя брошурите най-вече заради тях

# 53
  • Мнения: 3 020
в понеделник са бойфренд дънки, в четвъртък нещо като стреч панталони/дънки
на мен и на девойките ми много добре ни пасват техните панталони и следя брошурите най-вече заради тях

Да, ама в четвъртък са САМО големи размери, имах предвид редовните си размери, че моделите са различни.  Peace

# 54
  • Мнения: 36 200
да, за тези от четвъртък не бях обърнала внимание, че са големи, няколко поста по-горе Рая-Никол го написа  Peace

# 55
  • Мнения: 1 817
А какво трябва да рече в заглавието на темата това "Ново Начало"?
Така бяха писали във фб страницата на Лидл за 01.03- реших да го заимствам...

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 809
Здравейте, в предната тема някои беше писал, че изкарват стоки от стари промоции и по конкретно за обувки с подметка тип Walkmaxx. Някои от преди това имали такива и дали са удобни, за да почна да ги издирвам из магазините или не си заслужава

# 57
  • София
  • Мнения: 16 230
Благодаря за темата.
Ежедневното пазаруване ми е от Лидл. Ще се радвам на новото начало.
Да видим с какво ще ни изненадат.

# 58
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз си харесах доста неща от другия понеделник. Ще ходя определено.

# 59
  • Асеновград
  • Мнения: 3 148
Здравейте, в предната тема някои беше писал, че изкарват стоки от стари промоции и по конкретно за обувки с подметка тип Walkmaxx. Някои от преди това имали такива и дали са удобни, за да почна да ги издирвам из магазините или не си заслужава
Аз питах. Маратонки са бяха два цвята -сиви и черни със синьо.Отгоре ми се видяха много изкуствени иначе подметката ми хареса.Като модел са за тесен крак / мерих и ми паснаха съвсем точно а аз съм с тесен крак, чехли рядко ми стават защото винаги каишките са ми широки/. Видях ги в Пловдив Тракия. В другите два магазина бях по рано и точно вадеха кошовете та не всичко успях да видя.Но имаше много неща от отдавна минали промоции.В магазина срещу стадион Ботев срещу касите имаше намален марципан от преди Коледа.Там видях и от пластмасовите кошове с колелца , мисля че са от миналото лято водеха ги за детски играчки.
Днес напазарувах хранителни на 30% - пилешко филе, детски кремвирши, свинско филе, шунка, салами , кайма и хвръкнаха 70 лв. само за храна. На касата една баба се опита ми рови в покупките да видела какво купувам.Много неприятна картинка.Добре ,че всичко беше опаковано. Откакто затвориха Пени се прехвърлиха в Лидл  ровят , блъскат се и понякога дори ровят в количките на хората имала съм случаи да опитват да ми отмъкват стока с обяснението,че не знаели къде стоят а аз съм щяла да ида да си взема пак. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт