Ясновидци/врачки - тема 30

  • 152 801
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 358
Дадох ви ИХАНТУ като улеснение за развитие на ясновидство, но съм много любопитен колко хора са я начертали на ръката си, легнали са, произнесли са 3 пъти името на руната и после да опишат какво са усетили или се е случило.
Нещо ми се губи този момент. Може ли пак, моля.

# 691
  • Мнения: 620
Sianna: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=709446.420;topicrefid=20

мамарамбо : Тема Магия, глифовете са на стр. 4, тези, които до момента съм пуснал, другите имат малко по-различен начин за активиране включващ освен името на глифа и определени думи на силата.

# 692
  • Мнения: 67
Но все пак не получих отговор как да се справим с омразата и отрицателната енергия без да игнорираме определени народности и култури, които са известни че правят магии, но и без да търчим по врачки и да правим по 100 ритуала на ден?

Не може да се живее с постоянно допитване до врачки и непрекъснато правене на ритуали според мен. Знам, че редовната медитация помага, но често се случва човек да няма време дори за това. Освен това тези защитни амулети и руни човек може да ги изгуби или ако са на лист се повреждат, късат, заливат се с вода... та излиза, че трябва по 100 пъти да се правят и едва ли не целия ден трябва да ти минава в различни ритуали. Освен това видях някой да препоръчва да се кават молитви, ами не всеки може да помни толкова много и дълги молитви, особено тези, които са на неразбираем, чужд език като индийски или арабски. Мисълта ми е защо трябва да правим всичко това, защо просто изродите, които поръчват магии не спрат да ги правят и да се бъркат в живота на другите? Как така в по-голямата част на Европа, в която уж сме и ние не се поръчват магии, а ние сме едва ли не на нивото на Африка и арабските страни, където това е доста разпространено? newsm78 Просто ми е непонятно, колкото и да не съм понасял някого или да съм му завиждал, никога не ми е минавало през ума да ходя по врачки и да поръчвам магии, как спят тези животни не ми е ясно. За щастие всичко се връща, хич не се учудих като бащата на моят поръчител се пропи без причина и го уволниха.

Последна редакция: нд, 03 юли 2016, 19:46 от Baxy1

# 693
  • Мнения: 822
Искам да се допитам до вас дали някой се е обръщал за събиране на двойка към Маг Вяра на този мейл - magiazalubov@abv.bg ! Препоръчила ми го една позната! То в самия мейл пише магия за любов! Познатата ми казва, че изпращала на този мейл снимките на двамата, година, дата на раждане, имената...., а колко пари не ми е казала. И споделя, че любимият й съпруг се е върнал при нея! Може и да го е напъдила любовницата и затова се е върнал  Grinning не знам! Затова се допитвам до всички вас!

# 694
  • Мнения: 620
Отговора е че не можеш, докато съзнанието на хората не се промени и не надрастнат дребната завист и злоба. Които м/у впрочем унищожават и тях без самите те да го съзнават. Сам предполагам си видял резултатите от вреденето в/у теб и че в края на краищата и на тях се случват гадости, които да възстановят баланса на нещата. И не се залъгвай че в другите европейски страни не прибягват до подобни средства. Просто не знаеш къде и кога са били прилагани.

# 695
  • Мнения: X
Baxy1, не че искам да се правя на психолог, но така както описваш нещата на мен ми звучи по-скоро като състояние на по-лека депресия. Казвам това, защото преди време разсъждавах по същия начин и нещата, които си написал са ми много познати. Аз още когато бях на 13 години започнах да получавам паник атаки и ми беше много тежко. За кратък период от време ми се случиха какви ли не неща, здравословни проблеми, болести, катастрофа, близки хора починаха и т.н., няма да изпадам в подробности. Обикновено когато човек изпадне в подобно състояние приема всеки неуспех много тежко и търси вината някъде навън - защо ми се случват тези неща.. И аз си мислех, че съм обречена, че имам магия, че все на мен се случват такива нещастия. Депресията обаче не е болест, а състояние на духа, съответно не се лекува с ритуали, магии, няма такава панацея. Човек просто трябва да пренастрои начина си на мислене и най-вече да спре да се възприема като жертва на някакви обстоятелства, случайни или не. Това естествено не става за ден-два, промяната изисква време, но щом аз успях, значи всеки може. Нито антидепресанти, нито врачки и баячки могат да помогнат, даже само влошават нещата. Изчела съм всички теми и не съм видяла някой да е развалил успешно "магия" и животът му да е потръгнал. Естествено, не твърдя че магии не съществуват, просто съм на мнение че много малко хора умеят да ги правят и прилагат. Освен това, не мисля че има чак толкова много лоши хора, които всеячески да искат да навредят на някого. Според мен магии обикновено се правят от завистливи хора и роднини - най-вече за имоти, пари и т.н. Но такива неща са голяма рядкост, иначе всеки по-успял човек щеше да "страда" от магия. Негативния начин на мислене и отношение към живота няма кой да промени, освен ние самите. Baxy1, ти питаш как да се справим с омразата - ами помисли известните личности, които медиите всекидневно оплюват, ако тръгнат да се тръшкат за всяка лъжлива статия как ще оцелеят.. Всичко е до начин на възприемане и мислене, на теб защо ти пука, че някой не те харесва или че те мрази? Хората са лоши, светът е такъв, затова всеки си намира начин да оцелява. Не се вкарвай в ролята на жертва сам, не мисли че всеки ти мисли злото, защото със сигурност това не е така. Изгради си някаква защита и не пускай негативната енергия в себе си. Както възприемаш себе си, така и ще те възприемат околните.

# 696
  • Мнения: 34
Искам да се допитам до вас дали някой се е обръщал за събиране на двойка към Маг Вяра на този мейл - magiazalubov@abv.bg ! Препоръчила ми го една позната! То в самия мейл пише магия за любов! Познатата ми казва, че изпращала на този мейл снимките на двамата, година, дата на раждане, имената...., а колко пари не ми е казала. И споделя, че любимият й съпруг се е върнал при нея! Може и да го е напъдила любовницата и затова се е върнал  Grinning не знам! Затова се допитвам до всички вас!
знам я циганка,която е хванаха да мами във весник ШОК.Щях да се възползвам първо от нейните услуги.,но,,,прочетох туй онуй за нея.

# 697
  • Мнения: 822
Baxy1, не че искам да се правя на психолог, но така както описваш нещата на мен ми звучи по-скоро като състояние на по-лека депресия. Казвам това, защото преди време разсъждавах по същия начин и нещата, които си написал са ми много познати. Аз още когато бях на 13 години започнах да получавам паник атаки и ми беше много тежко. За кратък период от време ми се случиха какви ли не неща, здравословни проблеми, болести, катастрофа, близки хора починаха и т.н., няма да изпадам в подробности. Обикновено когато човек изпадне в подобно състояние приема всеки неуспех много тежко и търси вината някъде навън - защо ми се случват тези неща.. И аз си мислех, че съм обречена, че имам магия, че все на мен се случват такива нещастия. Депресията обаче не е болест, а състояние на духа, съответно не се лекува с ритуали, магии, няма такава панацея. Човек просто трябва да пренастрои начина си на мислене и най-вече да спре да се възприема като жертва на някакви обстоятелства, случайни или не. Това естествено не става за ден-два, промяната изисква време, но щом аз успях, значи всеки може. Нито антидепресанти, нито врачки и баячки могат да помогнат, даже само влошават нещата. Изчела съм всички теми и не съм видяла някой да е развалил успешно "магия" и животът му да е потръгнал. Естествено, не твърдя че магии не съществуват, просто съм на мнение че много малко хора умеят да ги правят и прилагат. Освен това, не мисля че има чак толкова много лоши хора, които всеячески да искат да навредят на някого. Според мен магии обикновено се правят от завистливи хора и роднини - най-вече за имоти, пари и т.н. Но такива неща са голяма рядкост, иначе всеки по-успял човек щеше да "страда" от магия. Негативния начин на мислене и отношение към живота няма кой да промени, освен ние самите. Baxy1, ти питаш как да се справим с омразата - ами помисли известните личности, които медиите всекидневно оплюват, ако тръгнат да се тръшкат за всяка лъжлива статия как ще оцелеят.. Всичко е до начин на възприемане и мислене, на теб защо ти пука, че някой не те харесва или че те мрази? Хората са лоши, светът е такъв, затова всеки си намира начин да оцелява. Не се вкарвай в ролята на жертва сам, не мисли че всеки ти мисли злото, защото със сигурност това не е така. Изгради си някаква защита и не пускай негативната енергия в себе си. Както възприемаш себе си, така и ще те възприемат околните.
Горе в темата и аз съм написала, че това е просто депресия! Той даже сам е написал, че на моменти е имал и паник атаки! Самия начин на описването на нещата говори за депресия....Той пише, че е пил антидепресанти..., не са помогнали! То и те се подберат е много сложно нещо! Нужен е добър лекар, а те са както и врачки не се намират!

# 698
  • Мнения: 67
Е специално в стаята, където баба ми - т.е. свекървата на майка ми влизаше най-често и където не изхвърлихме всички стари мебели при ремонта като в другите стаи винаги ме боли глава на мястото на т.н. трето око като вляза. Там и започнаха паник атаките за първи път между другото, което не е случайност. Един ден си гледах телевизия и без никаква причина надбъбречните ми откачиха... Като изляза от нея и отида в другите стаи на апартамента главоболието ми като по чудо изчезва. Като нищо е подхвърлила нещо, от нея и от родата ми по бащина линия може да се очаква всичко, затова и не поддържам никаква връзка с тях вече. Laughing Между другото няколко интернет пророчици ми потвърдиха, че има магия в този апартамент и сега като се замисля и аз я усещам, тези главоболия, появяващи се само в онази стая не са случайност. Апропо, изследваха ми серотонина и нивата му са нормални, също и на допамина. Peace

И потретвам питането си, за който не е видял - някой от вас скоро бил ли е при Ангел от Дианабад, че лично ми го препоръчаха? Човекът, който ми го препоръча застава с името си, та не вярвам да ми препоръча някой мошенник, но все пак да питам и тук. Simple Smile Старите мнения са противоречиви - една много доволна потребителка и една, която го обижда меко казано.

# 699
  • Мнения: 358
Е специално в стаята, където баба ми - т.е. свекървата на майка ми влизаше най-често и където не изхвърлихме всички стари мебели при ремонта като в другите стаи винаги ме боли глава на мястото на т.н. трето око като вляза. Там и започнаха паник атаките за първи път между другото, което не е случайност. Един ден си гледах телевизия и без никаква причина надбъбречните ми откачиха... Като изляза от нея и отида в другите стаи на апартамента главоболието ми като по чудо изчезва. Като нищо е подхвърлила нещо, от нея и от родата ми по бащина линия може да се очаква всичко, затова и не поддържам никаква връзка с тях вече. Laughing Между другото няколко интернет пророчици ми потвърдиха, че има магия в този апартамент и сега като се замисля и аз я усещам, тези главоболия, появяващи се само в онази стая не са случайност. Апропо, изследваха ми серотонина и нивата му са нормални, също и на допамина. Peace

И потретвам питането си, за който не е видял - някой от вас скоро бил ли е при Ангел от Дианабад, че лично ми го препоръчаха? Човекът, който ми го препоръча застава с името си, та не вярвам да ми препоръча някой мошенник, но все пак да питам и тук. Simple Smile Старите мнения са противоречиви - една много доволна потребителка и една, която го обижда меко казано.
Най-добре върви на  място и ще добиеш представа. Тези неща със съвети не стават. По средата на сеанса като влезе синът на Ангел  и му се скара, че отделя много време, ще ти светне сигналната лампичка, че си в схема. Звъни се на домофона, на балкона има съгледвач, който решава дали да ти пусне ключа и да си отключиш  сам. На излизане снахата те съпровожда до вратата и чинно я заключва след тебе. Абе, ритуали....

# 700
  • Мнения: 42
Здравейте, има доста мнения за Емилия от Пиротска има ли сбъднати прогнози и въобще познава ли нещо. Заслужава ли си та се посети или е поредната която ти пълни главата с глупости.

# 701
  • Мнения: 360
Да изкажа и аз мнение-магията съществува,въпреки че не ни се вярва и е от близки хора. Четох темата за разваляне, но не мога да си разваля сама. Ако сенкотрон приемаше - бих опитала. Бакси1 ходил ли си при Хайрие? Там ме пращат след разни ритуали в църквите и хвърляне на буркани със свещи в течаща вода. Между другото магията се разгаря в огън и започва да действа по силно.  Можеш да си правиш самопроверки за наличие на магия със сурово яйце, счупено в буркан с вода и спиш над него.  bouquet

# 702
  • Мнения: 29
На въпросната Елвира се обаждах веднъж, но при мен нямаше никаква познаваемост-общи приказки. Няма ли някоя нова освен от постоянно дъвканите тук, които явно нищо не познават?

# 703
  • Мнения: 822
Ако някоя познава - изобщо няма да има никакво дъвкане тук, а то бързо ще се разбере и хората масово ще ходят при тази дето познава! Никой нищо не познава! Всичко е шарлатанин и както пише човекът по-нагоре в темата, че не познават дори, каква зодия си, а кам ли да ти виждат бъдещето....Най-големият резил в държавата е Фидан, лъжата на който стимулира ТВ канал евроком и нарича го ЧОВЕК-ЧУДО, където подставените лица му задават въпросите и той познава имената на близките им! Тази реклама им носи много пари! Виновни сме само ние, където ги финансираме!

# 704
  • Мнения: 588
На Елвира писах преди 5-6 месеца .Отговор  не получих.

Общи условия

Активация на акаунт