Ясновидци/врачки - тема 30

  • 152 654
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 34
Затова моля да ми споделите вещите в занаята за ритуали който премахват отрицателна енергия.И,всичко в тази сфера.Знам че е грях да правиш магии но ...в днешния свят и хората мисля че Бог ни е много Ядосан.

# 721
  • Мнения: 67
Там наистина са твърде материалистични, но поне на маса рядко се засягат неприятни теми, нажежаващи обстановката и късащи нерви. Поне в автобусите и на маса почти никога не ръсят негативизъм и не те занимават с въжделенията си и политическите си възгледи, а нашенците още от самолета почват с дежурните разговори колко е лошо положението, за политика, как преметнали някой с пари, как кака щяла да се омъжи за чужденец по сметка, за поредната негативна новина или риалити простотия която са дали по телевизията, общо взето се замислете колко отрицателни теми се обсъждат, дори и на маса в приятелска компания. Сами си правим да не ни върви страната с тази негативна енергия, която генерираме. А и къде отиде възпитанието, длъжен ли е целия автобус и самолет да слуша политически дискусии и вайкане? Достатъчно проблеми си имаме в личния живот, че да тръгнем да се занимаваме с това да гледаме новините според мен, които приличат на черна хроника. И като ги гледаме и се вайкаме какво решаваме, точно нищо, само си късаме нервите и си пълним душата с чернилка. Че и света искаме да оправим, Брексит, мрексит, на мен хич не ми пука за това какво става в Англия, защото живея тук и сега, а постоянно с това ни занимават.

Просто не мога да понасям такива теми и разговори, а в компания от българи все до тях се опира. Съответно БГ компаниите ме натоварват. Всяко едно приятелско събиране се превръща от приятно прекарване в натоварване с тежки теми и в крайна сметка взаимно си късаме нервите. Наистана извън детска възраст много малко са наистина позитивните хора у нас, черногледството е издигнато в култ. Добре, че има мп3-ки че да не слушам негативните бръщолевения из обществения транспорт когато съм си тук, иначе ми става лошо от тази негативна енергия, от тази помия, която се излива от хората. Grinning Гледам да се заобикалям с позитивни, ведри хора, но стават все по-малко и у нас. Другите ги игнорирам или отивам в другия край на превозното средство или мястото, където сме. Ако научих нещо в този живот, то е че е твърде кратък да се заобикаляме с такива. Може би проблемът е в мен и привличам такива хора, но се научих умно да ги режа и да бягам от тях още от самото начало, та вече нямат достъп до мен.

Последна редакция: вт, 05 юли 2016, 00:43 от miсhael_bel

# 722
  • Мнения: X
Понеже много хора ме питаха за МАрия,пиша координатите и тук.

Мария е от Ямбол.Приема само лично от понеделник до петък 10,00-15,00.Гледа на карти,но мисля,че и по друг начин вижда.Телефонът и е 0879 79 97 40 .Взема,колкото оставиш.Може да носите и снимка за близък човек,но не е задължително.Пита само за името ти и гледа какви са ти очите.

Има един недостатък-много говори за магии и за разваляне тарифите са твърди.Относно магиите съм много скептична.Но там вече всеки сам си решава.

# 723
  • Мнения: 67
Цитат
Междудругото,като се научих как да се забавлявам и премахванам отрицателна енергия от мен се чувствам супер.

Как го правиш? И не е само в чужбина - и у нас много хора гледат предимно материалното, каква кола си купил съседа, постоянно чувам млади момичета да оценяват платежоспособността на свои познати момчета и т.н. пръскат пари по глупости от които нямат нужда и т.н. За разговорите за политика и вайкането вече споменах. То едва ли не всяка приятелска разпивка се превръща в обсъждане за края на света и псуване на съседа, държавата или нещо друго. Къде ги намираш тези позитивни хора, защото на мен ми е трудно, сякаш стават все по-малко. Rolling Eyes Като бяхме деца повечето бяха такива, но някъде в тийн възрастта забелязах, че все повече стават черните станции. Жалко, че и моята душа замърсиха с черногледство, а бях такъв непоправим оптимист и позитивен човек.

Знам, че някъде вътре в мен още съм такъв, но е трудно, трудно когато навсякъде около теб има негативни хора да не се поддадеш на критикарство или цинизъм. Освен това имам асцедент Дева, а те били перфекционисти и съответно обичали да критикуват. Затова активно се старая да приема, че светът не е идеален, но и се старая да не критикувам и да не се вайкам, защото разбрах, че това носи само болести и не помага по никакъв начин. Затова избягвам доста хора напоследък, научих се да разпознавам критикари, черни станции и подобни отдалеч, защото веднага попивам тяхната гадна енергия. Но се опасявам, че все още има останало от тяхната отрова в мен. 90% от хората в последния ми екип бяха такива и ако зависи от мен повече няма да се срещнем никога.

Последна редакция: вт, 05 юли 2016, 00:57 от miсhael_bel

# 724
  • Мнения: 822
Цитат
Междудругото,като се научих как да се забавлявам и премахванам отрицателна енергия от мен се чувствам супер.

Как го правиш? И не е само в чужбина - и у нас много хора гледат предимно материалното, каква кола си купил съседа, постоянно чувам млади момичета да оценяват платежоспособността на свои познати момчета и т.н. пръскат пари по глупости от които нямат нужда и т.н. За разговорите за политика и вайкането вече споменах. То едва ли не всяка приятелска разпивка се превръща в обсъждане за края на света и псуване на съседа, държавата или нещо друго. Къде ги намираш тези позитивни хора, защото на мен ми е трудно, сякаш стават все по-малко. Rolling Eyes Като бяхме деца повечето бяха такива, но някъде в тийн възрастта забелязах, че все повече стават черните станции. Жалко, че и моята душа замърсиха с черногледство, а бях такъв непоправим оптимист и позитивен човек.

Знам, че някъде вътре в мен още съм такъв, но е трудно, трудно когато навсякъде около теб има негативни хора да не се поддадеш на критикарство или цинизъм. Освен това имам асцедент Дева, а те били перфекционисти и съответно обичали да критикуват. Затова активно се старая да приема, че светът не е идеален, но и се старая да не критикувам и да не се вайкам, защото разбрах, че това носи само болести и не помага по никакъв начин. Затова избягвам доста хора напоследък, научих се да разпознавам критикари, черни станции и подобни отдалеч, защото веднага попивам тяхната гадна енергия. Но се опасявам, че все още има останало от тяхната отрова в мен. 90% от хората в последния ми екип бяха такива и ако зависи от мен повече няма да се срещнем никога.
То има различно критикуване! Ако се критикуват негативните постъпки, обноски....Това ти дава позитивно мислене - ориентиране към добро, че виж еди-какво си не е много хубаво и аз съм един вид съгласен, че се критикува...

# 725
  • Мнения: 29
За съжаление и 50% не могат да познаят,повечето са гола вода. В продължение на 15 години съм обиколила доста ясновидци през периоди от време, но не съм останала очарована.
 Рени( Пловдив) Преди години познаваше поне за миналото (то ние си го знаем ), а сега вече нищо.
 Данка (София) нищо.
Христо Христов-претупване на2 на 3 и нищо нито от гледането нито от ритуалите
Вергиния-налучкване с някои други  общи приказки.
Хайрие-2,3 изречения на българо-турски, и нищо конкретно.Пък има и ритуали.
 Веселина Здравчева-вижда в кафето някакви зодии и букви и нищо по-съществено ама какво с тях не се знае.
 Весито(Смирненски в Пловдив)- каза ми много хубави неща, но за съжаление не се сбъднаха.
 Тони( Пловдив)-много приказки и нищо конкретно.
 Рита(Пловдив)-и тук никаква познаваемост.
 Любо( Шумен)-и тук общи приказки, по конкретните без познаваемост от позицията на времето. А и малко арогантно държание.
И още 2 гледачки на кафе в Пловдив с общи приказки и никаква познаваемост.
 Единствения ,който при мен що годе имаше някаква познаваемост е Стефан от Айтос, но и той не на 100%. Лошото при него е ,че приема е групов, записването става сутринта преди самото гледане и няма кой знае колко много време, защото са много хора. А и трябва да ходиш 3 пъте за ритуали. Иначе няма такси, но и ефект от ритуалите.
Адем- много чакане казва ти 2,3 изречения и при него всички имат магии 3 пъте ходене и нищо.
 То че може би съществуват магии съществуват, но може ли абсолютно всички да са омагьосани!?

Въпреки разочарованията от посещенията при ясновидци вярвам , че може би някъде има хора с истински дарби, за които това е призвание ,  но как да ги открием сред...................!?
 

# 726
  • Мнения: 84
Затова моля да ми споделите вещите в занаята за ритуали който премахват отрицателна енергия.И,всичко в тази сфера.Знам че е грях да правиш магии но ...в днешния свят и хората мисля че Бог ни е много Ядосан.
Ако наистина си чела Веришчагин..там е описано прекрсано..лесн и бързо..и вярвай работи

# 727
  • Мнения: 34
Аз,мисля че са двойно по зле,откакто се прибрах в БГ нещата още повече се оправиха.Незнам може да си внушавам но животът там се простира до секс за една нощ и пари.За маса мога да кажа че са двойно по злобни и все гледат да те прецакат хора които не те познават.

# 728
  • Мнения: 84
Аз,мисля че са двойно по зле,откакто се прибрах в БГ нещата още повече се оправиха.Незнам може да си внушавам но животът там се простира до секс за една нощ и пари.За маса мога да кажа че са двойно по злобни и все гледат да те прецакат хора които не те познават.
според един младеж тук..на вън е с N пъти по добре..защото не се занимавали с магии Simple Smile..и атмосферата била чиста

# 729
  • Мнения: 358
Съвсем се объркАх. Имам чувство, че един и същи човек пише с различни никове. Много еднакво ми звучат постовете от последните няколко дни. Не ги дочитам даже. А за Вери......, книгата я има онлайн.
http://imadrugpat.org/V1c.pdf

# 730
  • Мнения: 84
Съвсем се объркАх. Имам чувство, че един и същи човек пише с различни никове. Много еднакво ми звучат постовете от последните няколко дни. Не ги дочитам даже. А за Вери......, книгата я има онлайн.
http://imadrugpat.org/V1c.pdf
книгата..лесно..въпроса е да се работи по нея..нищо не става с магическа пръчица Simple Smile

# 731
  • Мнения: 67
Сиана, има чужбина и чужбина. Едно е Германия, а съвсем друго са Словакия, Хърватия или Сърбия. Разликата е от небето до земята като манталитет и култура. Лично на мен много повече ми допада Централна Европа (без Австрия), там енергията е много по-хубава от колкото в Западна и Северна. Освен това си пусни данните в AstroClick Travel на astro.com, там можеш да видиш в кои страни в Европа и света е по-благоприятно да пътуваш/живееш и в кои - не. Дава ти една карта и кликаш върху страна или област, град. Само че е на английски. Simple Smile Там разбрах, че за мен Бенелюкс, Източна Франция, Западна Германия, Швейцария и Италия са места, които трябва да избягвам. И наистина го проверих - като отида на тези места се чувствам зле. Все още не съм имал възможност да отида на благоприятно според сайта за мен място в чужбина.

# 732
  • София
  • Мнения: 940
Тъй като темата стана 50 страници, заповядайте в новата тема:

Общи условия

Активация на акаунт