Сайтовете за запознанства и лъжите

  • 52 330
  • 1 779
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Мнения: 1 327
Ами, аз ще си напиша отново, че много хора гледат на връзките като на инвестиция, без да разбират значението на думата, за съжаление. Сайтовете само подпомагат това фалшиво разбиране.
Можете отново да го изтриете, благодаря.
Инвестиция са, да, но финансова - не. Тези, които не са го разбрали, те висят по въпросните сайтове.

# 1 756
  • Мнения: 2 478
Окей, нека да изчистим и напишем няколко поста за "инвестицията" и какво ти се "падне".
Явно е вълнуваща тема в темата за запознанствата, водещи до отношения.

На bratan "бонбониерата" я тълкувам така - "избирате" се с някой и започвате отношения.
Да приемем, харесвате се. Но, опознавайки човека - 3-5-10 срещи, 3-4 месеца, айде 6, даже още преди сте "пробвали" на "семейни начала", или сближавайки се достатъчно, за да се наречете "двойка", може да се окаже, че %-тът какао в избраното бонбонче "уж" "dark chocolate", е колкото в марципан от соца, ерго нюню. Метафорично ме разбрахте.

Иначе, да, инвестиция е - на време, ресурси, емоционално изхабяване, нерви, потенциални драми, в които може да те "вкара" възлюбеният ти, да не изброявам, много са сценариите. И не на последно място, младост.
Времето е най-ценният актив, заедно със здравето. Имаш ли ги, почти всичко можеш да направиш и да ти се случи в този съзнателен живот.

Привличане,трепети няма ли ?
Естествено, че има. Това ми е фундамент, за да е в обкръжнението ми жената Х. Wink

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 21:48 от FragranceFanatic

# 1 757
  • Мнения: 4 969


Е ,те повечето  женени в сайтовете, търсят тръпката и вълнуващия секс:)
Било мъже или жени..
Рози и Бодли, тези женените по сайтовете не са стока - отчаяни от браковете си мъже и жени, залиняли един към друг, но нямащи смелост да се разделят поради една или друга причина, но щракат в скуката си за някой, който да ги спаси.
Лично мнение, не знам на кой са му интересни такива трагични персонажи.Rolling Eyes

Братан,аз не съм на пазар,че да преценям стоката.
Ако напоследък пиша тук,преди ми се случваше в сайта..
Не слагам хората под общ знаменател...
Но пък ми е била интересна темата..и съм случвала на отклик..За разбор:)

Феникс...никой не гледа края:)
Всъщност той е непредвидим...
Много мъже смятат,че издръжката е за майките..Не за децата Simple Smile
Моят бивш не е от тях...Но Simple Smile

Фанатик Simple Smile Ти си романтик:) Но и ти не случваш...

Дали този комфорт,който сте придобили ви пречи.И няма достойна?
Или с годините е все по-трудно да напасваш характер,принципи ..Още повече,когато си успешен и "се смяташ" за такъв?
Разсъждавам си:)

Май е имало метла...

# 1 758
  • Мнения: 1 327
Не зная дали фанатик е романтик, но е прекалено голям перфекционист. А връзките не са перфектни, нито хората.
Компромисите са ключът към баланса.

# 1 759
  • Мнения: 7 974
Айде стига с таз преувеличена полза от компромиси.. Компромисите прояждат хубавите взаимоотношенията...колкото по-малко, по-добре..

# 1 760
  • Мнения: 2 478
Чудесната Рози, както винаги, вкарва разчупване, позитивизъм и друг наратив, хаха. Wink
Има и друго, приятелко, казвал съм - не си давам зор. Wink
Не ми е фикс идея, не ми е на всяка цена. Simple Smile
Ценя, харесвам свободата и размаха си.
Това ми е позволило да съм се и изградил, като личност, широкомащабност, и излизал с достатъчно всякакви жени, за да знам какво и защо искам. Wink
При теб е друго - родила си нормално сигурно в 20-те, не знам, ако е много лично, и не искаш, не споделяй, не се чувствай длъжна, ще разбера, и си имала 10 годишен и повече брак. Не се знае преди това какво ти се е случвало. Simple SmileFlowers Bouquet

Айде стига с таз преувеличена полза от компромиси.. Компромисите прояждат хубавите взаимоотношенията...колкото по-малко, по-добре..
Съгласен. Hands Plus1
Има неща, с които не бих направил компромис, както от лично естество, така и от житейско.

Чакалке, опитвам се да намирам баланс, мерси за "градивния коментар", но какво да направя, като е ген - и майка ми, и баща ми са такива, и в личен, и в служебен план. Баба ми по майчина линия и тя. Сега по-често я виждам, за щастие, и разбираме семейно колко много от нея съм прихванал. Ген, душица. Wink

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 22:21 от FragranceFanatic

# 1 761
  • Мнения: 4 969
Не зная дали фанатик е романтик, но е прекалено голям перфекционист. А връзките не са перфектни, нито хората.
Компромисите са ключът към баланса.

Не знам какво не съм прочела..
Но..
Много сметки,принципи и очаквания...

Ще е хубаво да се изкаже,някой създал връзка след 35:)
Защото..четейки се чудя..Как се случва нагаждането ..На два характера.. Ако и двамата са Simple Smile

# 1 762
  • Варна
  • Мнения: 14 548
Препоръчвам ви ф-ма. "Добрият Уил Хънтинг". Гений- тип лошо момче и психолог, с различен подход. Той просто му обясни, че перфектни хора няма. А страха от провал в бъдеща връзка не е рационален.

# 1 763
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
А страха от провал в бъдеща връзка не е рационален.

Бедата е там, че при много хора не иде реч за страх, а чисто и просто – за нетърпимост към различията у партньора, а такива различия ще има, при всички положения.

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 22:26 от Blаck Cat

# 1 764
  • Мнения: 17 409
Рози, ако  се чудиш на тез години как се случва нагаждането....Не че ти ги знам, ама един мъж тука честичко ти напомня за възрастта ти, дан би да се пуснеш на младо, може би. Че си умряла за него Simple Smile

# 1 765
  • Мнения: 1 327
Рози, нагаждането става бавно, с времето, с години...
Всеки е характер, въпросът не е в това.
Ако имаш връзка и кажеш: това съм аз, това искам, нагаждай се. Така не става. С течение на времето трябва взаимно нагаждане, взаимни компромиси. С мярка, разбира се. Връзка, в която губиш идентичност, пак не е вариант.

# 1 766
  • Мнения: 4 969
Чудесната Рози, както винаги, вкарва разчупване, позитивизъм и друг наратив, хаха. Wink
Има и друго, приятелко, казвал съм - не си давам зор. Wink
Не ми е фикс идея, не ми е на всяка цена. Simple Smile
Ценя, харесвам свободата и размаха си.
Това ми е позволило да съм се и изградил, като личност, широкомащабност, и излизал с достатъчно всякакви жени, за да знам какво и защо искам. Wink
При теб е друго - родила си нормално сигурно в 20-те, не знам, ако е много лично, и не искаш, не споделяй, не се чувствай длъжна, ще разбера, и си имала 10 годишен и повече брак. Не се знае преди това какво ти се е случвало. Simple SmileFlowers Bouquet


Каквото и да ми се е случвало,Фанатик е било лишено от всичко това,което чета тук..
Аз не крия..изживяла и преживяла съм..
Обичала съм..
По Бг Мама план и съвет,съм била перфектна даже:) Ама ей на...Simple Smile
Само мога да кажа...каквито и сметки и преценки да правите..Изненади има..
Живота го живеем,и брака не е константа,а събития и действия:)

Явно ме четете различно:)
На мен мъж ми липсва,не крия,но не за брак:)И не на всяка цена...
Темата ми е интересна..

Тук много мъже смятат,че жена с дете иска мъж за няма да казвам какво ..и гони последния влак..

Аз пък съм обратно...
Знам какво искам и ако ми се случи...
Факт е,че докато съжителствам с детето мъж нама да допусна в къщи

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 22:34 от Рози и Бодли

# 1 767
  • Мнения: X
Относно бонбониерата - искам да поясня, че понякога не сме наясно с навиците, миналото и характера на партньора ни, дори и да сме години заедно. Много хора имат един живот и поведение вкъщи и други - навън, за пред хората.
Може да си с някой дълго време, но чак след години да прояви залоижени му лоши качества - алкохолизъм, агресия, изневери, маниакалност и недостатъци в този ред на мисли.
Ако не го познаваш от дете и семейството му - трудно може да кажеш този човек в какво ще се превърне след някакъв период заедно - няколко години заедно, след раждането, след първата ви криза, при вашата раздяла и т.н.

# 1 768
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Скрит текст:


Е ,те повечето  женени в сайтовете, търсят тръпката и вълнуващия секс:)
Било мъже или жени..
Рози и Бодли, тези женените по сайтовете не са стока - отчаяни от браковете си мъже и жени, залиняли един към друг, но нямащи смелост да се разделят поради една или друга причина, но щракат в скуката си за някой, който да ги спаси.
Лично мнение, не знам на кой са му интересни такива трагични персонажи.Rolling Eyes

Братан,аз не съм на пазар,че да преценям стоката.
Ако напоследък пиша тук,преди ми се случваше в сайта..
Не слагам хората под общ знаменател...
Но пък ми е била интересна темата..и съм случвала на отклик..За разбор:)

Феникс...никой не гледа края:)
Всъщност той е непредвидим...
Много мъже смятат,че издръжката е за майките..Не за децата Simple Smile
Моят бивш не е от тях...Но Simple Smile

Скрит текст:
Фанатик Simple Smile Ти си романтик:) Но и ти не случваш...

Дали този комфорт,който сте придобили ви пречи.И няма достойна?
Или с годините е все по-трудно да напасваш характер,принципи ..Още повече,когато си успешен и "се смяташ" за такъв?
Разсъждавам си:)

Май е имало метла...
Така е, никой не го гледа и никой не мисли за него, докато не дойде, но това не пречи на база неща от началото да си правят някакви изводи за него, че дори и това "по средата". Simple Smile

# 1 769
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
А страха от провал в бъдеща връзка не е рационален.
Не е. Затова, като се попадне на "обект", си го налазваш, и започвате да се опознавате.
Вече какво, и дали ще се получи нещо, божа работа. Simple Smile
Лично за себе си, "страхове и притеснения", нямам, налазвам. Sunglasses

Скрит текст:
Ако имаш връзка и кажеш: това съм аз, това искам, нагаждай се. Така не става. С течение на времето трябва взаимно нагаждане, взаимни компромиси. С мярка, разбира се. Връзка, в която губиш идентичност, пак не е вариант.
Леко ще импонирам - трябва да "декларираш" в подходящия момент кой си, какво си, за какво се бориш, и какво искаш от и в едни отношения. Така и двамата бихте преценили става ли, или не. Няма да има "заблудени".
За "идентичността" е "spot on". Hands Plus1

Общи условия

Активация на акаунт