Евтини адаптирани млека и памперси. Къде?

  • 2 017
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Налага ми се в последния момент да закупя голямо количество адаптирани млека 1 и 2 и памперси (всички размери) за благотворителна кауза. Съответно трябва спешно да намеря най-добрите оферти, за да мога да закупя възможно най-големи количества в рамките на бюджета, който ми е поверен.

Моля, дайте съвет за марки, цени и магазини в София, Благоевград или Сандански, които ще работят тази събота (05.03).

Знам, че обикновено големите вериги предлагат по-добри цени, но ако има хора с малък бизнес, които биха ми дали изгодна цена за големи количества, бих предпочела да купя от тях.

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 320
Най-евтиното АМ в момента на пазара е на магазин ДМ baby love.Памперсите на Ганчев са изгодни и са хубави

# 2
  • Мнения: 2 988
Ганчев вече имат и адаптирани млека. Една кутия е по 10лв за 400гр.

# 3
  • Мнения: 3
Благодаря, а знаете ли от къде в София мога да купя продукти на Ганчев?

# 4
  • Мнения: 320
В Люлин близо до 12ДКЦ имат магазинче.За други места в София незнам.На марката baby love млякото е около 11лв за 500гр.

# 5
  • Мнения: 2 988
Сетих се, че може да намерите от някой карта за отстъпки Ганчев. Отстъпката е 1 процент от сметката, но като ще купувате много неща ще ви се събере добра сума. Освен това на някои артикули
пускат по-големи отстъпки.

# 6
  • Мнения: 3
Благодаря и аз прочетох някъде за карти, но няма кой да намеря толкова скоро и то по празниците... ще имам предвид за следващия път. Много благодаря за отговорите на всички!

# 7
  • Мнения: 4 852
Нямаше да давам акъл, но понеже говорите за Ганчев, да се изкажа - все пак не е ли по-добре да е нещо по-качествено, дори да става въпрос за благотворителна кауза и по-малко неща. От лоши памперси кой знае каква беля не може да стане освен подсечено дупе, ама млякото е по-сериозно нещо. Може и да са хубави млеката на Ганчев, не знам, но аз имам опит с техните пюрета и то никак не добър. От всички пюрета и детски храни, продавани в четири държави (България, Белгия, Франция и Германия) + детска кухня в София, моето дете категорично отказваше да яде единствено храните на Ганчев.

# 8
  • Мнения: 2 988
Моето дете е на годинка и два месеца и от известно време използвам АМ Ганчев. Доволна съм. В моята отчетна тема една майка използваше такова мляко още от началото и също го харесваше. Нямаше да го предложа в противен случай. От памперсите на Ганчев моето бебе не се подсичаше, но пропускаха на второто напишкване. А колко бурканчета с плодови пюрета Ганчев 100% плод е изял моят бебешок....

Общи условия

Активация на акаунт