РИМ - Вечният град - XIII тема

  • 79 894
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • IT
  • Мнения: 3 704
До 28 август има Трастевере експо, което прави района още по-населен. Аз бих отседнала, ако бях гост на града в района на улица Реджина Маргерита примерно или на друго място в Париоли или в Пинчано.

# 736
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
Здравейте, момичета!
опппс, може да има и момчета....
Имам следната питанка:
Има ли в Рим зоопарк или някакво друго подобно забавление за деца?
Ноември ще сме там 5 нощувки и започвам да правя програма за 4 възрастни с 4 деца, но ми се иска и разнообразие за малките, т.к. гледането и ходенетпо по музеи ше ги поизнерви, а най-малкият търист е едва на 5.
Благодаря на всички,които ще отговорят, а си запазвам и правото за по-нататъшни въпроси.
Приятно изкарване на всички, които ще пътуват скоро на там с пожелание за хубаво време и много положителни емоции.

п.п.Връщам се да чета назад в темата

# 737
  • София
  • Мнения: 1 946
Здравейте, момичета!
опппс, може да има и момчета....
Имам следната питанка:
Има ли в Рим зоопарк или някакво друго подобно забавление за деца?
Ноември ще сме там 5 нощувки и започвам да правя програма за 4 възрастни с 4 деца, но ми се иска и разнообразие за малките, т.к. гледането и ходенетпо по музеи ше ги поизнерви, а най-малкият търист е едва на 5.
Благодаря на всички,които ще отговорят, а си запазвам и правото за по-нататъшни въпроси.
Приятно изкарване на всички, които ще пътуват скоро на там с пожелание за хубаво време и много положителни емоции.
п.п.Връщам се да чета назад в темата
Има зоологическа градина в парка, в който се намира галерия Боргезе. На мен не ми се стори особено интересен, а и не е много евтин. Освен това мисля, че транспортът до там не е много удобен и има доста ходене пеша, но ако имате желание да се разходите в парка става. Навръщане взехме автобус, който спираше сравнително близо до зоопарка.

# 738
  • IT
  • Мнения: 3 704
Напротив, има удобен транспорт до зоопарка.Може да се отиде и с трамвай 19 или 3. На мен пък ми е интересен, на моето дете също му е интересен-на 6 е той. Но както всичко в Рим и той е със скъп вход. Ако ми пишеш кйм октомври нящъде каи дати ще сте ще вида какви забавления има за деца.

# 739
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
Alex, там ще сме 17-22.11./ако може сайт на зоото/
Четох в темата и си мисля да си вземем Рома пас, но не виждам да има намаления за деца или нещо такова.
Задължително ще се види Колизеума, Ватикана и вила Боргезе.
Капитолийските музеи са още под ?
Преди 10-тина години с ММ бяхме в Рим и ние с малкия ще пропуснем музеите на Ватикана, но каките и нашите приятели задължително ще ги видят. Чудя се дали да си вземем 3 дневна карта за транспорт на всички и отделно билети или Рома пас за всички.
Моля, ако някой е по-запознат да направи груба ценова съпоставка.
Има ли разходка с корабче по Tevere  и дали си струва?

# 740
  • IT
  • Мнения: 3 704
http://www.bioparco.it/ Ето ти го.  Пиши ми  моля на лични преди това  седмица две, да се подсетя да ти провера забавления за деца. С Рома Пас може би ще ви излезне по-ефтино мисля аз. Автобус 910 също ходи до там,  тръгва от Термини.

# 741
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Нещо оффтопик


Както казах, заради коментари няма да правя новата тема. Да я пусне друг, който иска и държи на 100% да е той.

# 742
  • Мнения: 1 348
Нещо оффтопик
Както казах, заради коментари няма да правя новата тема. Да я пусне друг, който иска и държи на 100% да е той.
Tiffany, добре помня какво стана, макар да не разбрах защо....
Нямам идея как се прави нова тема, пък и не разполагам с необходимото време тепърва да се уча. Както виждаш минаха два дни, откакто публикува "оффтопика", а желаещи не виждам. Не вярвам да дават медал за това, така че, дерзай! Очакваме новата тема преди да са заключили настоящата!  bouquet

# 743
  • Мнения: 2 031
Заповядайте в новата тема
Ще допълвам по-късно първа страница.

Общи условия

Активация на акаунт