KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 74

  • 50 441
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 12 152

Кога!?!  rotfImbo Скици такива!  Hug Hug  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Вече сме 8-ми март! Весел празник на всички жени, майки и любими!  Heart Eyes

...и колежки също Laughing

# 33
  • Мнения: 15 391

Честит празник, сладурки!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Моят поздрав към вас,  Heart Eyes нека бъди тази, любима моя песен!  Hug Hug Hug



# 34
# 35
  • Мнения: 2 775
Честит празник! Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 354
Галкаbouquetблагодарско за красивата ни нова темичка,и на всички останали Hug Hug Hug Hug..Записвам се и аз Peace

# 37
  • Мнения: 23 411

Добро утро!   Heart Eyes

Честит празник на всички момичета!   Hug Hug Hug



......................

Три клипчета с думите на Халит към публиката в началото на концерта

https://www.instagram.com/p/BCqq7GISsOH/?taken-by=berguzarhalitbahia

https://www.instagram.com/p/BCrBIcUysE_/?taken-by=berguzarhalitbahia

https://www.instagram.com/p/BCrDlzqysJA/?taken-by=berguzarhalitbahia

Попитах момичето, което написа за срещата си с Берг на концерта, как е реагирал Али.

Отговорила ми е: "Беше щастлив, но Бергю беше по-щастлива.  Grinning Grinning Grinning

ZσOσZ @mszooz16  9h9 hours ago
Yes ,he was happy but bergu more happier

# 38
  • Мнения: 12 152
Привет!  Hug Hug Hug Прекъснете за малко празнуването , за да чуете поздравление лично от патрона   Heart Eyes Laughing Laughing

Кенан Имирзалъолу: "Един мъж трябва да знае как да се държи с жените"






Не мога да разбера събитието, на което снощи е присъствал  Thinking но като стане ясно ще докладвам Grinning






И Синем празнува Международния ден на жената в ИГ  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 08 мар 2016, 10:24 от косе-босе

# 39
  • Мнения: 2 411

 hahaha hahaha hahaha Неее, ще разкаже подробно за годежа и бъдещата сватба  rotfImbo





И ще раздава покани.  Wink Laughing




 Laughing Laughing Laughing Laughing

 smile3532

# 40
  • Мнения: 2 411
Честит празник,дами! txtloves

.

Последна редакция: вт, 08 мар 2016, 10:40 от nadejda2639

# 41
  • Мнения: 23 411


Не мога да разбера събитието, на което снощи е присъствал  Thinking но като стане ясно ще докладвам Grinning



Събитието е някаква конференция за жените лидери, Валиде султанките в турската история.

Видях го в профила на онзи журналист, който пусна снимка с Кенан вчера.

Това ми подсказва, че не е правил интервю, а са се засекли на събитието и го е разпитал на крак. Дано поне нещо за проект е казал.

# 42
  • Мнения: 12 152
Разбрах! Батю Президент с женски гласове  Joy

Вчера К. Имирзалъолу взе участие в среща под надслов " Жените лидери" организирана от Община Бейоглу.В навечерието на Международния ден на жената той говори за насилието срещу жени : "Един мъж трябва да знае как да се отнася към жените.Много е тъжно, че в 21 век се случват такива неща около нас"
http://www.sabah.com.tr/magazin/2016/03/08/adam-olan-kadina-nasi … tm_medium=twitter




Припомням кампания срещу насилието от 2013-та, в която участваха Берг и други турски актриси.

# 43
  • Мнения: 23 411

Видеото с Кенан

Кенан:  Хубава вечер се получи, с добра организация. Приятно беше  под тази интерактивна форма да научим неща, свързани с историята ни.

Питат го сигурно за случаите на насилие върху жени в Турция.

Кенан: Какво да ви кажа, приятели. За съжаление всеки ден в криминалните хроники има такива случаи. За съжаление. Дай боже един ден това да престане. Ангажираността на медиите и на гражданското общество по тази тема могат да бъдат от значение, да имат въздействие. Дай боже това да отмине с времето, да се разреши този проблем. В едно свое интервю бях казал: „Ако си мъж, бъди човек“. Един човек знае как да се държи с жените. Надявам се да се разреши този проблем и да сложим край на тази болка. Това са много неприятни и потискащи теми, и аз не знам какво да кажа...Трудно е да се проумее, че човек може да се държи така , само защото превъзхожда физически другия. Жалко е, че в 21 век трябва да се занимаваме и борим с такива проблеми.




# 44
  • Мнения: 12 152

Видеото с Кенан

Кенан:  Хубава вечер се получи, с добра организация. Приятно беше  под тази интерактивна форма да научим неща, свързани с историята ни.

Питат го сигурно за случаите на насилие върху жени в Турция.

Кенан: Какво да ви кажа, приятели. За съжаление всеки ден в криминалните хроники има такива случаи. За съжаление. Дай боже един ден това да престане. Ангажираността на медиите и на гражданското общество по тази тема могат да бъдат от значение, да имат въздействие. Дай боже това да отмине с времето, да се разреши този проблем. В едно свое интервю бях казал: „Ако си мъж, бъди човек“. Един човек знае как да се държи с жените. Надявам се да се разреши този проблем и да сложим край на тази болка. Това са много неприятни и потискащи теми, и аз не знам какво да кажа...Трудно е да се проумее, че човек може да се държи така , само защото превъзхожда физически другия. Жалко е, че в 21 век трябва да се занимаваме и борим с такива проблеми.






Благодаря ти слънце!  newsm51









На днешния ден припомням и друга кампания, в която е участвал Кенан - за проблемите на работещите жени и заплащането им.

http://www.youtube.com/watch?v=9xjT6P3CrBQ&feature=share

Общи условия

Активация на акаунт