Имаме едно желание голямо, да чуем - Честит празник, мила мамо!мами над 35

  • 34 715
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
Мистик вземи му тогава комбиниран препарат  Simple Smile .
На мен тази схема ми е от Денис  Simple Smile

Peace ще поръчам,че на нашия пазар трудна работа...ама докато дойде това ще е.

# 46
  • София
  • Мнения: 268

Симона радвам се, че си добре  Simple Smile , защо ще раждаш секцио ?


Ами баткото, който беше огромен (4400) го родих секцио и затова и сега ще е така. Докторката се смее, че предвид размерите на баткото, момата я чакаме към 5 килограма Simple Smile

Хайде и аз да наръся (не съм го правила до сега, дано пък да е на късмет) Simple Smile

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 47
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Ами явно му е добре на детето на топличко Simple Smile

Жане, поне ми обясниха какво правим ако тръгна да преносвам, та съм спокойна как ще се развият нещата в такъв случай.

Така или иначе има 7 дни до термина Simple Smile

Мистик ММ преди да забременея пи витамини по други причини в които имаше и ФК и селен и разни други неща. Може да няма и никаква връзка, но пък факт, че след толкова време тогава се случиха нещата.

Ръсете момичета, че до края на май най-късно трябва да има поне няколко нови попълнения в списъка  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 8 527
Мунлайт, зависи какво ще ти харесва да гледаш на стената срещу себе си. За такъв голям и красив гоблен определено ДМЦ конци. Виж на Солария - имат сайт, добри са им окомплектовките. Сега правя на Dimension - сестра ми го поръча от Амазон. И Тита е шила от тях - доволна съм много от окомплектовката. На първо четене може и да ти се сторят от там скъпи, но има някои промоции, които са много добри.

За вида - аз харесвам други неща да гледам - птички и пчелички Simple Smile та нито бих шила тия коне, нито бих ги сложила на стената. Понеже и моята свеки искаше нещо да бродира си избрах едни мини сезони - четири малки гобленчета 17/17. Може да се сложат в една рамка или в четири отделни. Не ги намирам обаче да ти пусна картинка. Ако не забравя ще ти снимам довечера да ти покажа.

Друго, което ми хрумна е - икона. В Солария има. Даже съм питала свещеник, че може и да бъде осветена. Стига да е спазен канона за икона. А има точно такива - гоблени по истински икони.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Надничам да видя имаме ли новини... Заинатила съм се на старата тема и докато не я дочета няма да мирясам...
В последните дни ми е страшна лудница... не знам как оцелях особено вчера...
ММ е на море, така че сега ще имам повече време вечер и ще ви настигна...
Честит осми март със закъснение, прекрасници!
Гуш и усмивки!

# 50
  • София
  • Мнения: 381
Ето ме и мен под прашеца   newsm79 newsm79 newsm79

Анн79, Даре благодаря за отговорите  bouquet
Мунлайт, това си е стандартен гоблен, който се шие изцяло 1:1 с гобленов бод. Ако харесваш такъв тип гоблени значи е ок. За конците - DMC са доста добри. Аз шия винаги с такива конци. Никъде не виждам обаче на коя фирма е окомплектовката. Там трябва да се внимава, защото има доста кофти окомплектовки.
Анн79, под такъв тип, имаш в предвид картинката ли? Много ми хареса  Peace Ето как изглежда опаковката.
Даре, аз харесах точно тези коне, харесва ми енергията, която лъха от тях /не съм фен на гоблените по принцип - може би затова/  Mr. Green Тях ги няма в сайта на Солария, в амазон също. Намерих ги само в този сайт и в Милена стил /но там гоблена е по-малък и това което ми направи лошо впечатление е, че не самия гоблен е смален а е отрязан пейзажа отстрани/.

# 51
  • Мнения: 8 527
Милена стил не съм чувала много добри отзиви. Я пусни едно запитване на тези хора http://anika99.com/.

# 52
  • Мнения: 1 423
Честита ни нова тема, Шери  bouquet.

И аз изгубих облога за Ели, че и днес пак е тук  Mr. Green.

Ето я моята македонска чанта, ама сега да не завалят поръчки  Mr. Green, много е хубава. Абе човека ми подари три чанти, но аз ги наместих  Twisted Evil, само тази си оставих. Смятам скоро да посетя завода и да се обзаведа с още  Sunglasses.

...
Шери как е малкото гризаче?

Какви студове и снегове говорите, не спряхме водата на планинската къща  #2gunfire.

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 15:29 от MiraBu

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
МираБ,честито! Peace
Само не казвай,че от Бургас до Македония с кола ще ходиш...много път ми се струва Thinking Ама можем да спретнем обща форумска поръчка Simple Smile

# 54
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Мира много е хубава чантата  Peace

Аз съм тук, ама нали денят не е свършил  Mr. Green, не че имам някакви признаци де  Laughing

Пуснах хляб да пека, после тесто трябва да пусна да се замеси и да пека питки за сандвичи, време няма за раждане днес  hahaha

# 55
  • Мнения: 13 937
Прибрах се и мога да ви наръся
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

И аз да кажа, че е много хубава чантата Simple Smile

Ели, а ти какво си се разработила като за последно  hahaha

# 56
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Амини  hahaha не работя, тя хлебопекарната сама си ги прави, пералнята си пере, аз дремя пред тв -то  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 381
Ооооооооооооооо, бързо под двойния прашец  newsm79 newsm79 newsm79

Мира, честита ти чанта! Много е хубава, да си я носиш със здраве!

# 58
  • Мнения: 5 037
Мира,прекрасна чанта.Аз за сега не смея са се обзаведа с нещо по така,че нали щъкам с количката

Ели,май и теб ще наблюдаваме под лупа,както мен ме следяха преди повече от година.Тогава голяма залагане падна hahaha

Гризача е добре.Хрема почти няма.Утре сме на контролен.Не смея нищо да каза,че декември уж се оправяше,а направи двустранна пневмония без симптоми.

Аз продилжавам да съм зле.Не мога да дишам,трудно ми се разбира като говоря(добре,че тук се пише Joy)Мими и ММ и те са добре.Да не се хваля,но успяхме да намлим водата на малчо от 4л на 2л.Много съм доволна.Нищо,че ми коства безсънни нощи и съм с ей такива Shockedочи.Остана да ги намалим под 1л.За 24.03. го искат от 12ч да не е ял и пил нищо.Не знам как ща се справя с това smile3511Сигурно ще се чуваме от тук до Варна .

# 59
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
То който каквото го вълнува - Мира, колко см. ви е висок первазът и откъде го напазарувахте?
Търся бял, висок.

Общи условия

Активация на акаунт