Kоя е най-перверзната комбинация от зодии

  • 32 207
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Бубанка да слага червената точка и почвайте с признанията...  Mr. Green

Перверзна:

- в леглото
- като комбинация от зодии

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 10:30 от Анонимен

# 1
  • България
  • Мнения: 6 224
Скорпион-Скорпион.
 Grinning Grinning Grinning

# 2
  • Канада
  • Мнения: 264
Козирог - Рак
Водолей - Рак

 Twisted Evil

# 3
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 146
Тука съм пас. Laughing

# 4
  • Мнения: X
Aaaa, тия да ги нямаме  Mr. Green Аргументирайте се.

Прави впечатление че има ли Рак има и перверзия  hahaha

# 5
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Везни- Козирог!

# 6
  • Мнения: X

Чакай че ми стана интересна Везната  Mr. Green Тя ли е перверзната част?

И моля, казвайте жена или мъж към съответната зодия...

# 7
  • Мнения: X

Няма пас в тая тема  Mr. Green Тия дет са пас най-много имат за казване...  hahaha
Да чуем мнението ти

# 8
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 146
Прави впечатление че има ли Рак има и перверзия  hahaha

Което ме подсеща за Рибите колко са зле, съдейки по отговорите в темата "Мъжете от коя зодия са най-добри в леглото".  Laughing

Под "перверзия" какво да разбираме? В леглото или на думи само? Laughing

# 9
  • Мнения: X
Прави впечатление че има ли Рак има и перверзия  hahaha

Което ме подсеща за Рибите колко са зле, съдейки по отговорите в темата "Мъжете от коя зодия са най-добри в леглото".  Laughing

Под "перверзия" какво да разбираме? В леглото или на думи само? Laughing

В леглото и като комбинация от зодии

# 10
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
Ами не съм обиколила зодиака,за да съм категорична,но близнаци-близнаци се получава интересно  Embarassed

# 11
  • Мнения: X
Ами не съм обиколила зодиака,за да съм категорична,но близнаци-близнаци се получава интересно  Embarassed

Да се включа и аз Близначка със Стрелец също...  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 283
Едни от най-големите любовчии се водят стрелците. За това мисля, че подобна комбинация ще е доста добра в леглото. Само си мисля... Thinking

# 13
  • Мнения: 736
мъж Телец и жена Телец  smile3508 newsm48

# 14
  • Мнения: X
мъж Телец и жена Телец  smile3508 newsm48


Ужас, аз с жена-телец изкарах само месец ooooh!
Задигнах я от мъж-Везна, беше изключително спокоен милия, само услуга съм му направил  Mr. Green

# 15
  • Мнения: X
Едни от най-големите любовчии се водят стрелците. За това мисля, че подобна комбинация ще е доста добра в леглото. Само си мисля... Thinking

Не смея да си помисля, по-скоро не смея да си спомня... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 334
Жена Риби + огнени знаци  - Стрелец, Лъв, Овен. Но също и със земни знаци.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 255
Скорпион - Скорпион и Скорпион - Везна ... Второто е .... на мръсното мръсното ......

# 18
  • Мнения: 556
Жена Телец- мъж Скорпион !

# 19
  • Мнения: 1 334
Жена Телец- мъж Скорпион !

Също Жена Телец - мъж Дева Wink Но е възможно въпросната Дева да има нещо скорпионско Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 38 595
Мъж Телец и жена Дева са секси, но нищо повече.

Извратено, като невъзможно - Риби и Дева.

Като много сексуални - Скорпион и Везна може би да.

# 21
  • Мнения: X
Момичета, обосновавайте се моля... Joy

# 22
  • Мнения: 1 334
Момичета, обосновавайте се моля... Joy
Тъкмо да попитам, аджеба, кой как го разбира перверзното Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: X
Момичета, обосновавайте се моля... Joy
Тъкмо да попитам, аджеба, кой как го разбира перверзното Laughing Laughing

Който както го разбира Аня  Mr. Green
Зависи от личния праг на перверзност

# 24
  • България
  • Мнения: 6 224
Скорпион - Скорпион и Скорпион - Везна ... Второто е .... на мръсното мръсното ......
  Ааа, моля, моля, ние сме второто в къщи.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Първите са баща ми и майка ми, така че направо бъркаш в дълбокото.  Grinning

# 25
  • Мнения: 1 463
Козирог.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 255
Скорпион - Скорпион и Скорпион - Везна ... Второто е .... на мръсното мръсното ......
  Ааа, моля, моля, ние сме второто в къщи.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Първите са баща ми и майка ми, така че направо бъркаш в дълбокото.  Grinning
Не бъркам в него - плувам си на воля  Laughing Mr. Green Аз съм скорпионът  Mr. Green bouquet

# 27
  • България
  • Мнения: 6 224
Скорпион - Скорпион и Скорпион - Везна ... Второто е .... на мръсното мръсното ......
  Ааа, моля, моля, ние сме второто в къщи.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Първите са баща ми и майка ми, така че направо бъркаш в дълбокото.  Grinning
Не бъркам в него - плувам си на воля  Laughing Mr. Green Аз съм скорпионът  Mr. Green bouquet
  Добре си значи  Grinning. Аз съм със Скорпиона.  Heart Eyes

# 28
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Скуба, Скуба, пак намери начин да привлечеш внимание в/у себе си Mr. Green И пак старите приказки за Стрелеца и Близначката Whistling Разкажи за нещо по-свежо...или няма?! hahaha

Излизайки от общоприетото схващане за перверзия, а именно в сексуален смисъл...ще кажа Рак - Козирог. Извратено е хора, които са диаметрално противоположни, да имат връзка. И ако Ракът все пак ще успее да задоволи минималистичните изисквания на Козирога за храна, секс и дом. То Козирогът не би се напънал да направи нещо за Рака, защо не иска и защото не може. Такава връзка си е мъчение и перверзия

# 29
  • Мнения: X
Скуба, Скуба, пак намери начин да привлечеш внимание в/у себе си Mr. Green И пак старите приказки за Стрелеца и Близначката Whistling Разкажи за нещо по-свежо...или няма?! hahaha


Де да можех да кажа същото и за Рачката...  hahaha

http://www.blitz.bg/news/article/398377

Последна редакция: пт, 11 мар 2016, 17:14 от Анонимен

# 30
  • Мнения: 353
Много от рано си ги запитал. Чакай да пият по едно и всичко ще си признаят.

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Жена Риби + огнени знаци  - Стрелец, Лъв, Овен. Но също и със земни знаци.
В какъв смисъл го казваш?! Че си отиват перверзно или че не си отиват перверзно?!

# 32
  • Мнения: 736
мъж Телец и жена Телец  smile3508 newsm48


Ужас, аз с жена-телец изкарах само месец ooooh!
Задигнах я от мъж-Везна, беше изключително спокоен милия, само услуга съм му направил  Mr. Green

Не знам, Скуба, явно не е била точно жена Телец Simple Smile
Аз като такава, само мъж Телец най-много ми е пасвал и усещал в това отношение, бих казала и Козирог.
Както някой бе писал, всеки разбира по различен начин "перверзност", аз я разбирам unordinary секс..по мой желания.

# 33
  • Мнения: 741
Мъж Водолей и жена Рак

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Казвайте и защо дадени комбинации са перверзни. По-интересно е Flutter

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Стрелец-Стрелец Wink

# 36
  • Мнения: 5 386
Предполагам: Овен /нервак, доминиращ,налагащ се, стресиращ дори, по детайлите е/
и жена Скорпион /силен характер, доминираща, налагаща мнение и власт/ . Не ги виждам като съвместимост ни в живота, ни в спалнята, ще се избият кой кого по-напред.... Wink  По същата логика и Овен/мъж/ - Телец /жена/

# 37
  • Мнения: 736
Е, тук става въпрос за перверзност а не за съвместимост.

# 38
  • Мнения: 2 218
Е, тук става въпрос за перверзност а не за съвместимост.
Извинявай, но що за отговор е това??
Сама изтъкна по-горе, че всеки разбира по различен начин думата "перверзност". Камея я е употребила като невъзможно/несъвместими като комбинация от зодиакални знаци.
А и предвид естеството на "умната" тема, ако напиша "манджа с грозде", пак би се вързало чудесно като коментар.

Иначе жената Телец си е типичен Телец. Пословичният инат на зодията е по-присъщ на жените, отколкото спокойствието и търпението, с което се отличават мъжете.  Flutter

# 39
  • Мнения: X
Е, тук става въпрос за перверзност а не за съвместимост.

Идеята ми за темата беше перверзна несъвместимост.
Между ,,съвместимите,, няма перверзност а тихо, съвместно, скучно съществуване

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Между ,,съвместимите,, няма перверзност а тихо, съвместно, скучно съществуване
Имаш доста изкривени представи, които сам подклаждаш периодично Whistling

# 41
  • Мнения: X
Между ,,съвместимите,, няма перверзност а тихо, съвместно, скучно съществуване
Имаш доста изкривени представи, които сам подклаждаш периодично Whistling

Трай че Рачките сте сред най-перверзните  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 218
Между ,,съвместимите,, няма перверзност а тихо, съвместно, скучно съществуване
Имаш доста изкривени представи, които сам подклаждаш периодично Whistling
Нали. Grinning
Явно е прихванал от шизофренията на една друга зодия. Simple Smile

# 43
  • Мнения: X

Дърпаш Дявола за опашката  Mr. Green
Това си е извратено между двама Стрелци  Mr. Green

# 44
  • Мнения: X
Между ,,съвместимите,, няма перверзност а тихо, съвместно, скучно съществуване
Имаш доста изкривени представи, които сам подклаждаш периодично Whistling
Нали. Grinning
Явно е прихванал от шизофренията на една друга зодия. Simple Smile

Вие двете Рак и Дева що не се вземете...  Mr. Green
Джулайката е мъжемразка-феминистка  hahaha

# 45
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Джулайката е мъжемразка-феминистка  hahaha
ПЕРВЕРЗНА мъжемразка-феминистка. Така е. От време на време ми идва нездравото желание да пребивам определени мъжки екземпляри, за да спася човечеството от тях

Обикновено дадена жена бива охарактеризирана като мъжемразка, феминистка или кучка, когато някой мъж не може да преживее, че тя не припада пред неговия неустоим чар Mr. Green

# 46
  • Мнения: 5 386
Е, тук става въпрос за перверзност а не за съвместимост.
Неуместно!
Знаем  какво  питат, затова и отговарям така.
Сещам се, че най-перверзен от моя списък бивши, беше един Козирог, та се чудя с кого да го сватосам, че да стане перверзна двойка... Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: X
Е, тук става въпрос за перверзност а не за съвместимост.
Неуместно!
Знаем  какво  питат, затова и отговарям така.
Сещам се, че най-перверзен от моя списък бивши, беше един Козирог, та се чудя с кого да го сватосам, че да стане перверзна двойка... Rolling Eyes


С Джулайчето разбира се. Ще пукне бавно милия че те Рачките не са от най-бързите... за квото и да иде реч  Mr. Green

А ти Камея какво си че така оплю горкия Козирог?

Последна редакция: сб, 12 мар 2016, 17:39 от Анонимен

# 48
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Козирогът няма да пукне с която и да е. Тия добичета за жилави. Освен това нямат особен вкус и са склонни да се мятат на неподходящи само и само да си имат някоя и си я траят после. Не съм забелязала да са перверзни в леглото. По-скоро са първични и обикновени. Но като се замисля са страшни тирани и киселяци и перверзията може да се появи под формата на психопатия и от там да рефлектира в леглото и да избие на насилие. Освен това Козирозите смятат, че сексът им се полага по задължение.

# 49
  • Мнения: 5 386
Джулая, звучи плашещо! Добре, че бях закратко с въпросния, то нямаше и защо да оставам...липса на романтика и само неудобни пози Naughty не и за взискателна Везна! Grinning

# 50
  • Мнения: 15
Мъж Телец - Жена Водолей: секс без никакви задръжки, с гнусотии и т.н. романтика - нулева
Мъж Телец - Жена Дева: това ще да е онова нещо, дето му викат: "Ние не правим секс, ние правим любов" (в смисъл на онова, което жената влага в секса, когато се себеотдава от дъното на душата)

# 51
  • Мнения: X
не и за взискателна Везна! Grinning

Е те това не трябваше да го казваш - че си изгонила рогатото и си Везна Joy
Пише че Стрелеца в зряла възраст се кротва при жена-Везна  hahaha

# 52
  • Мнения: X
Мъж Телец - Жена Водолей: секс без никакви задръжки, с гнусотии и т.н. романтика - нулева
Мъж Телец - Жена Дева: това ще да е онова нещо, дето му викат: "Ние не правим секс, ние правим любов" (в смисъл на онова, което жената влага в секса, когато се себеотдава от дъното на душата)

Уж Стрелеца намира общо с нея ма нещо нещо не ги разбирам. Някакви отнесени ми се виждат...
Жена - Дева - без коментар... Mr. Green

# 53
  • Варна
  • Мнения: 37
Гледам тук всеки хвали или своята зодия или тази на половинката си.
Истината е, че всепризнатата зодия - перверзник са БЛИЗНАЦИТЕ. Перверзни и развратни и всеки астролог ще го потвърди. Въпреки, че не съм представител на зодията ...не мога да отрека очевидните факти Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 37
И една добавка към предния пост - мъж дърво в леглото, пън, дирек - козирог!
 Laughing

# 55
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
2ма Близнака съм имала...не са били перверзни. И изобщо всички, които познавам от тази зодиям са леко залюхани и неуверени, та не знам от къде ще им дойде перверзията, щом едва се пристрашават да свалят жени  Mr. Green

# 56
  • Варна
  • Мнения: 37
Ааа да вярно е ...винаги играят на сигурно, все чакат ти нанаправиш първата стъпка за да се отпуснат. Обаче след като се отпуснат ...и особено ако им дадеш картбланш... Blush

# 57
  • Мнения: 5 386
Аз пък не видях и не схванах, че всеки тук "хвали" зодията си. То какво да се хвалиш баш в тази тема Crazy Трябва да си наистина перверзен, че да се похвалиш с перверзността си Mr. Green

/Скуба, какво стана с твоята проекто изгора Рачка, повали ли я? Жива ли е жената, че взех нещо да се притеснявам....не си я споменавал в близките 24 часа Wink

# 58
  • Мнения: X
Гледам тук всеки хвали или своята зодия или тази на половинката си.
Истината е, че всепризнатата зодия - перверзник са БЛИЗНАЦИТЕ. Перверзни и развратни и всеки астролог ще го потвърди. Въпреки, че не съм представител на зодията ...не мога да отрека очевидните факти Simple Smile

Напълно потвърждавам казаното за жена-Близнак  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: X
Аз пък не видях и не схванах, че всеки тук "хвали" зодията си. То какво да се хвалиш баш в тази тема Crazy Трябва да си наистина перверзен, че да се похвалиш с перверзността си Mr. Green

/Скуба, какво стана с твоята проекто изгора Рачка, повали ли я? Жива ли е жената, че взех нещо да се притеснявам....не си я споменавал в близките 24 часа Wink


Мина и замина, сега сме си дружки. Една Везна имаше по едно време ма за кратко, не съм очарован. Сега е суша, скука.

# 60
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Като чета лакърдиите на Скуба и нямаше как да не се сетя за вица:

Ловец поканил на чашка у дома си своите авери. Пиене, ядене, ааа, ууу, лакърдийки. Ловецът заразказвал:
- Вървя си аз през гората и гледам глиган, вдигам пушката и той пада. Викам си, но защо ми е целия глиган, отрязах му единия заден бут и на рамо. Вървя си по-нататък. Гледам елен, вдигам пушката и него повалям. Замислям се, но защо ми е целия елен, свалих му задният бут и него на другото рамо ...
В този момент звъни телефона и разказващият ловец отива да го вдигне.
След малко се връща и пита колегите си по чашка:
- До къде бях стигнал с разказа?
- Единия крак на едното рамо другия на другото... - подсеща усложливо единият.
- Даааааа... и като започна един див секс....чак до сутринта  Joy

# 61
  • Мнения: X
Джулайче, мене не ме гледай, аз моята съм я свършил.
Ти мило седи на гарата че само товарни влакове останаха...

# 62
  • София
  • Мнения: 5 198
Жена Дева - мъж Рак
Или жена Дева и мъж Дева

# 63
  • Мнения: X
Жена Дева - мъж Рак
Или жена Дева и мъж Дева

Че Дева с Дева не се ли разбират? Или са перверзна комбинация от сухари  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 5 198
Е как сухар до сухар,  много добра кимбинация Twisted Evil

# 65
  • Мнения: X
Е как сухар до сухар,  много добра кимбинация Twisted Evil

Именно - перверзна  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 403
Скрит текст:
Ами не съм обиколила зодиака,за да съм категорична,но близнаци-близнаци се получава интересно  Embarassed

Да се включа и аз Близначка със Стрелец също...  Mr. Green

Близначка + всяка друга зодия  hahaha най- вече водолей  Joy

# 67
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ами не съм обиколила зодиака,за да съм категорична,но близнаци-близнаци се получава интересно  Embarassed

Да се включа и аз Близначка със Стрелец също...  Mr. Green

Близначка + всяка друга зодия  hahaha най- вече водолей  Joy

Аааа, а после Стрелеца бил женкар...  Mr. Green

Ето ти една перверзия - Близначка с мъж-Дева Simple Smile

# 68
  • Мнения: 403
2ма Близнака съм имала...не са били перверзни. И изобщо всички, които познавам от тази зодиям са леко залюхани и неуверени, та не знам от къде ще им дойде перверзията, щом едва се пристрашават да свалят жени  Mr. Green

За жените става дума май  newsm78

Скуба, не те разбрах. Близначка с Дева защо е перверзия, не си подхождат ли ?

Последна редакция: пн, 14 мар 2016, 16:54 от Cvetiata na Ida

# 69
  • Мнения: 2 218
Чувството за хумор на Scooba-та = level Amateur.

Thinking
Добре че са другите по-скучнички зодии, за да може Стрелецът и Близначката да изпъкват сред "простолюдието". Naughty

Последна редакция: пн, 14 мар 2016, 18:45 от green_eyes14

# 70
  • Мнения: X
2ма Близнака съм имала...не са били перверзни. И изобщо всички, които познавам от тази зодиям са леко залюхани и неуверени, та не знам от къде ще им дойде перверзията, щом едва се пристрашават да свалят жени  Mr. Green

За жените става дума май  newsm78

Скуба, не те разбрах. Близначка с Дева защо е перверзия, не си подхождат ли ?

Девата няма да издържи на похожденията на Близначката мисля аз.
А кажи ми кой може да затвори Близначка в къщи че и с един и същ мъж? Близначката има нужда от обожатели. Девата на първо време върши работа, ще я гледа в очите. Но на Близначката ще й писне и то много бързо

# 71
  • Мнения: X
Чувството за хумор на Scooba-та = level Amateur.

Thinking
Добре, че са другите по-скучнички зодии, за да може Стрелецът и Близначката да изпъкват сред "простолюдието". Naughty

Дева-та за първото място отзад напред ли се бори...  hahaha

# 72
  • Мнения: 2 218
Девата няма да издържи на похожденията на Близначката мисля аз.
А кажи ми кой може да затвори Близначка в къщи че и с един и същ мъж? Близначката има нужда от обожатели. Девата на първо време върши работа, ще я гледа в очите. Но на Близначката ще й писне и то много бързо
ХАХАХАХА.... от кой пръст си го изсмука това?: ))
Да си чувал приказката- "Противоположностите се привличат". Peace Ако в действителност Близначката Crazy беше толкова интригуваща, колкото на теб би ти се искало, надали в момента щеше да си без нея, ръсейки такава агитация в нейна полза, каквато не сме виждали и на предизборен митинг: ))

А относно теб... хах, бих те подминала, както таксиджия - пътно ограничение в България.: )
Нищо лично, просто ти връщам "жеста". Sunglasses

# 73
  • Мнения: X
Девата няма да издържи на похожденията на Близначката мисля аз.
А кажи ми кой може да затвори Близначка в къщи че и с един и същ мъж? Близначката има нужда от обожатели. Девата на първо време върши работа, ще я гледа в очите. Но на Близначката ще й писне и то много бързо
ХАХАХАХА.... от кой пръст си го изсмука това?: ))
Да си чувал приказката- "Противоположностите се привличат". Peace Ако в действителност Близначката Crazy беше толкова интригуваща, колкото на теб би ти се искало, надали в момента щеше да си без нея, ръсейки такава агитация в нейна полза, каквато не сме виждали и на предизборен митинг: ))

А относно теб... хах, бих те подминала, както таксиджия - пътно ограничение в България.: )
Нищо лично, просто ти връщам "жеста". Sunglasses

Eeeх Зайче, зелено си още...  Hug Противоположностите се привличат само в началото, интересни са си
Близначката си остава интригуваща за някого, минало й е времето с мен. И най-хубавата жена омръзва.

Подминавай ме Зеленоочке, ако искаш да запазиш нервната си система, ще ти трябва Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 5 198
Общо взето,  близначката няма да издържи на Девата тъй като са доста издръжливи.
За Стрелец и то мъж,  вече преспокойно мога да заявя,че е страшно мрънкало и все нещо не му е окей. Не знам, дали девите сме сухари, но ти скуба го доказваш всеки ден
Първоначално даже те смятах и за симпатичен,  но в леглото кой знае коооооллллкккооо си перверзен  ooooh!
На.човек да му се доспи

# 75
  • Мнения: X
Общо взето,  близначката няма да издържи на Девата тъй като са доста издръжливи.
За Стрелец и то мъж,  вече преспокойно мога да заявя,че е страшно мрънкало и все нещо не му е окей. Не знам, дали девите сме сухари, но ти скуба го доказваш всеки ден
Първоначално даже те смятах и за симпатичен,  но в леглото кой знае коооооллллкккооо си перверзен  ooooh!
На.човек да му се доспи

Що бе Уинд? Кое не ти хареса в леглото? Не знаеше ли че за там трябват двама и е добре да се включиш но не между пералнята и прахосмукачката? Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 218
Не, грешиш.
Отдавна не живеем във времена на феи, летящи дракони и принцеси, за да позволяваме хороскопа да ни влияе кой с кого бил съвместим и пр. Зодиите определят особеностите в характера на отделните хора, а не кой в кого трябва да се влюби... и, видиш ли, ако не били "съвместими" да си имат "едно наум". ooooh!

Таа, ти и твоята Благоверна сте били заедно не защото "звездите" са ви събрали, подтиквани от Кораба-Майка за съвместен живот между две "сродни души" Crazy, а защото, когато една жена е влюбена, тя, за разлика от мъжете, е склонна да прави мноого компромиси!: )
Истината е, че жените избират! Това е. Колкото и компромиси, и жестове да прави един мъж към избраницата си, ако предварително тя не е решила, че това е Той, повярвай ми нито зодията, нито каквото и да било, ще я отметне от предварително взетото решение!
А и какво толкова има да се завижда на тази зодия? Thinking : )) Все още има хора, чиито морален компас работи безотказно, така че монолозите можеш да си водиш вкъщи пред стената.

Но... както и да е.. Да се опитва човек да изложи своята гледна точка пред теб е все едно да се опитваш да вдъхнеш живот у мъртвия.. изгубена кауза.

# 77
  • София
  • Мнения: 5 198
Скрит текст:
Общо взето,  близначката няма да издържи на Девата тъй като са доста издръжливи.
За Стрелец и то мъж,  вече преспокойно мога да заявя,че е страшно мрънкало и все нещо не му е окей. Не знам, дали девите сме сухари, но ти скуба го доказваш всеки ден
Първоначално даже те смятах и за симпатичен,  но в леглото кой знае коооооллллкккооо си перверзен  ooooh!
На.човек да му се доспи

Що бе Уинд? Кое не ти хареса в леглото? Не знаеше ли че за там трябват двама и е добре да се включиш но не между пералнята и прахосмукачката? Mr. Green
Ами, окей "връчвам " ти ги !
Ама чакай сега,  ти размиваш границите, между секса, домакинската работа и пр.
То е ясно ,че на никой не му се чисти,  но щом искаш заповядай.

# 78
  • Мнения: X
Не, грешиш.
Отдавна не живеем във времена на феи, летящи дракони и принцеси, за да позволяваме хороскопа да ни влияе кой с кого бил съвместим и пр. Зодиите определят особеностите в характера на отделните хора, а не кой в кого трябва да се влюби... и, видиш ли, ако не били "съвместими" да си имат "едно наум". ooooh!

Таа, ти и твоята Благоверна сте били заедно не защото "звездите" са ви събрали, подтиквани от Кораба-Майка за съвместен живот между две "сродни души" Crazy, а защото, когато една жена е влюбена, тя, за разлика от мъжете, е склонна да прави мноого компромиси!: )
Истината е, че жените избират! Това е. Колкото и компромиси, и жестове да прави един мъж към избраницата си, ако предварително тя не е решила, че това е Той, повярвай ми нито зодията, нито каквото и да било, ще я отметне от предварително взетото решение!
А и какво толкова има да се завижда на тази зодия? Thinking : )) Все още има хора, чиито морален компас работи безотказно, така че монолозите можеш да си водиш вкъщи пред стената.

Но... както и да е.. Да се опитва човек да изложи своята гледна точка пред теб е все едно да се опитваш да вдъхнеш живот у мъртвия.. изгубена кауза.

Избират ако мъжа я е избрал да ѝ сваля звезди. Иначе избира дедовия.
За компромисите си права - докато една жена прави компромиси сме заедно. Дойде ли момента да ги осребрява...

# 79
  • Мнения: X
Скрит текст:
Общо взето,  близначката няма да издържи на Девата тъй като са доста издръжливи.
За Стрелец и то мъж,  вече преспокойно мога да заявя,че е страшно мрънкало и все нещо не му е окей. Не знам, дали девите сме сухари, но ти скуба го доказваш всеки ден
Първоначално даже те смятах и за симпатичен,  но в леглото кой знае коооооллллкккооо си перверзен  ooooh!
На.човек да му се доспи

Що бе Уинд? Кое не ти хареса в леглото? Не знаеше ли че за там трябват двама и е добре да се включиш но не между пералнята и прахосмукачката? Mr. Green
Ами, окей "връчвам " ти ги !
Ама чакай сега,  ти размиваш границите, между секса, домакинската работа и пр.
То е ясно ,че на никой не му се чисти,  но щом искаш заповядай.


Аааа чисти си, чисти си... hahaha
Дева...

# 80
  • София
  • Мнения: 5 198
Виж , тва че въображението на повечето мъже ви е до спалнята ,окей.  Аз ще си чистя.,но моето чистене е маааааалко по различно.
За това, използвайте си главата /не само долната / и чистенето ще ви е най-малкия проблем

# 81
  • Мнения: 2 218
Избират ако мъжа я е избрал да ѝ сваля звезди. Иначе избира дедовия.
За компромисите си права - докато една жена прави компромиси сме заедно. Дойде ли момента да ги осребрява...
Благодаря, че доказа последните думи на поста ми; обичам, когато съм права. Simple Smile Винаги, когато се почувстваш уязвим, прибягваш до цинизмите... колко си предвидим не е истина.: )) Утехата ми е, че Стрелците надали сте обидчиви като някои други..

На първото няма да ти отговоря, сам се досещаш защо.
За второто, имах предвид, че жената прави компромиси и със себе си, преди да започне взаимоотношения с някого, а след това компромисите би трябвало да са взаимни... Би трябвало.

# 82
  • Мнения: 1 262

Мина и замина, сега сме си дружки. Една Везна имаше по едно време ма за кратко, не съм очарован. Сега е суша, скука.


Скуба, има ли Везна. от която да си бил очарован  hahaha И ти голям Дон Жуан се правиш, пък от както си във форума само за тази Близначка слушаме и как без нея си все на сухо. Взимай близнето под мишка и си го носи вкъщи. Явно имаш чувства към нея. Толкова време мина ти не спря да я споменаваш. Колкото и да е добра в леглото, ако беше един гол секс, отдавна да си спрял да говориш за нея. Очевидно не си се примирил с раздялата ви.

По темата: жена Везни - мъж Телец, както и жена Везни - мъж Близнак

# 83
  • Мнения: 408
Жена Стрелец-мъж рак -брррр,перверзно несъвестими 😂😂😂Отвсякъде!
Жена Стрелец-мъж риби-тръпки да те побият.Много перверзно,но докато го чакаш да уточни какво точно иска,да ти се отщат всякакви перверзии.😃
Стрелец-Стрелец-секс със себе си...по перверзно,здраве му кажи.

# 84
  • Мнения: X
Жена Стрелец-мъж рак -брррр,перверзно несъвестими 😂😂😂Отвсякъде!
Жена Стрелец-мъж риби-тръпки да те побият.Много перверзно,но докато го чакаш да уточни какво точно иска,да ти се отщат всякакви перверзии.😃
Стрелец-Стрелец-секс със себе си...по перверзно,здраве му кажи.

Най-добрия коментар...  bouquet
Сега остава ludetina85 да каже че не е Стрелец и си прерязвам вените ритуално... Mr. Green

# 85
  • Мнения: 408
Жена Стрелец-мъж рак -брррр,перверзно несъвестими 😂😂😂Отвсякъде!
Жена Стрелец-мъж риби-тръпки да те побият.Много перверзно,но докато го чакаш да уточни какво точно иска,да ти се отщат всякакви перверзии.😃
Стрелец-Стрелец-секс със себе си...по перверзно,здраве му кажи.

Най-добрия коментар...  bouquet
Сега остава ludetina85 да каже че не е Стрелец и си прерязвам вените ритуално... Mr. Green
Хахаха,не мога да те оставя да си прережеш вените 😃.Стрелец съм си отвсякъде.😉

# 86
  • Мнения: X
Жена Стрелец-мъж рак -брррр,перверзно несъвестими 😂😂😂Отвсякъде!
Жена Стрелец-мъж риби-тръпки да те побият.Много перверзно,но докато го чакаш да уточни какво точно иска,да ти се отщат всякакви перверзии.😃
Стрелец-Стрелец-секс със себе си...по перверзно,здраве му кажи.

Най-добрия коментар...  bouquet
Сега остава ludetina85 да каже че не е Стрелец и си прерязвам вените ритуално... Mr. Green
Хахаха,не мога да те оставя да си прережеш вените 😃.Стрелец съм си отвсякъде.😉

Лудетино...  bouquet
Аз само веднъж съм имал връзка с жена-Стрелец. Тамън да изчезна и тя изчезна преди мен, в Испания, за по-сигурно  Mr. Green Много луда жена. 20 години по-късно си спомням с умиление за нея, добре че е е тъпия ФБ...

# 87
  • Мнения: X

Мина и замина, сега сме си дружки. Една Везна имаше по едно време ма за кратко, не съм очарован. Сега е суша, скука.


Скуба, има ли Везна. от която да си бил очарован  hahaha И ти голям Дон Жуан се правиш, пък от както си във форума само за тази Близначка слушаме и как без нея си все на сухо. Взимай близнето под мишка и си го носи вкъщи. Явно имаш чувства към нея. Толкова време мина ти не спря да я споменаваш. Колкото и да е добра в леглото, ако беше един гол секс, отдавна да си спрял да говориш за нея. Очевидно не си се примирил с раздялата ви.

По темата: жена Везни - мъж Телец, както и жена Везни - мъж Близнак

Баш ти не се прави че не знаеш че именно Везна е майка на сина ми. Спонтанност й липсва на Везната, само това я държи далече от Стрелеца, сакън какво ще кажат хората. Дее*а кантарджийската ви природа. Иначе жената-Везна е определено хубава жена
Близнето е история, само веднъж месечно разпускам с нея. Жена-Близнак не е за всеки, може би само за кретен като Стрелеца. Стрелеца е идиот, дай да не си кривим душата

# 88
  • Мнения: 408
Жена Стрелец-мъж рак -брррр,перверзно несъвестими 😂😂😂Отвсякъде!
Жена Стрелец-мъж риби-тръпки да те побият.Много перверзно,но докато го чакаш да уточни какво точно иска,да ти се отщат всякакви перверзии.😃
Стрелец-Стрелец-секс със себе си...по перверзно,здраве му кажи.

Най-добрия коментар...  bouquet
Сега остава ludetina85 да каже че не е Стрелец и си прерязвам вените ритуално... Mr. Green
Хахаха,не мога да те оставя да си прережеш вените 😃.Стрелец съм си отвсякъде.😉

Лудетино...  bouquet
Аз само веднъж съм имал връзка с жена-Стрелец. Тамън да изчезна и тя изчезна преди мен, в Испания, за по-сигурно  Mr. Green Много луда жена. 20 години по-късно си спомням с умиление за нея, добре че е е тъпия ФБ...
Мъжа ми докато ме хване за нещо подобно на връзка,му отне 5 години.😂Много бягах.
Още съм дивак и половина,мразя всякакви рамки и като ме стегне шапката си събирам багажа и изчезвам за ден,два...животът е едно безкрайно забавление.

# 89
  • Мнения: 11
Жена Везна и мъж Рак; ) Twisted Evil

# 90
  • Мнения: 129
Скорпион с квото и да било Grinning

# 91
  • София
  • Мнения: 5 198
Скорпион с квото и да било Grinning
Предполагам, че ти си скорпиона
 Grinning

# 92
  • Мнения: 814
Мъж Стрелец-Жена Скорпион. Peace

ПП:Не съм Скорпион,но имам Венера в Скорпион. Mr. Green  Whistling

Последна редакция: пн, 18 апр 2016, 22:00 от ТЯ

# 93
  • Мнения: X
Дева, близнаци

# 94
  • Мнения: X
Мъж Стрелец-Жена Скорпион. Peace


Интересно... Аз съм Стрелеца, аргументирай се моля...

# 95
  • Мнения: 814
Мъж Стрелец-Жена Скорпион. Peace


Интересно... Аз съм Стрелеца, аргументирай се моля...
Била съм със Стрелец знам за какво става въпрос.. Crazy Mr. Green За Скорпионките няма смисъл да обяснявам,че са най-страстните в зодиака.

# 96
  • Мнения: X
Раците и близнаците, особено жена рак/мъж близнаци.
Не съм нито едно от двете, само страничен наблюдател.

# 97
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Раците и близнаците, особено жена рак/мъж близнаци.
Не съм нито едно от двете, само страничен наблюдател.
Разкажи, ако е удобно, защо?! Flutter В какво се състои перверзността?!

# 98
  • Мнения: X
В правене на секс с други двойки, включително мъж с мъж и жена с жена, плюс всичко аут ъф стандартния секс, който вярвам е понятен на всички ни.

# 99
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Аууу Crazy У мъжете Близанци и Водолеи дреме по един латентен гей, според мен. А и има доста известни хомосексуалисти или бисексуални от тези зодии Whistling Но сред Близнаците, които познавам - няма перверзници Grinning Даже са такива мунчовци, че и жена едва забиват Mr. Green

За жените Раци - не вярвам да им идват от вътре оргиите и прочие извратености. По-скоро може да идва от склонността им да угаждат на половинките си и да търпят в името на нещо си.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 13 508

Което ме подсеща за Рибите колко са зле, съдейки по отговорите в темата "Мъжете от коя зодия са най-добри в леглото".  Laughing


Не мога да се съглася с това  Naughty

Едни от най-големите любовчии се водят стрелците. За това мисля, че подобна комбинация ще е доста добра в леглото. Само си мисля... Thinking
Зависи от мъжа.... Laughing може да бъдем и перфектни или пълна скръб...много е важно как те предразполагат  Wink

Била съм с близнак...абсолютна скука  newsm78 и да го нямаше не бих направила разлика  Embarassed

В моята лична класация приза давам на един страхотен лъв...да си е перверзен си му е втора природа, с финес и лекота прави/представя всичко...и най-шокиращото да е от него лъха лекота и естественост Peace

# 101
  • Мнения: 129
Скорпион с квото и да било Grinning
Предполагам, че ти си скорпиона
 Grinning
Не, аз съм рибките Grinning  bouquet

# 102
  • Мнения: 5 256
мъж скорпион- жена овен  Mr. Green жена овен с всички други издържащи над 5 минути на темпото и  Joy

# 103
  • Мнения: X
мъж скорпион- жена овен  Mr. Green жена овен с всички други издържащи над 5 минути на темпото и  Joy

Това жените-Овни на бой ли сте тръгнали или по любов...  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 5 256
в любовта като на война  Mr. Green

# 105
  • Мнения: X
в любовта като на война  Mr. Green

Зловещо, като ника ти  Mr. Green
Сигурна ли си че всичките ти бивши любовници са живи... Mr. Green

# 106
  • Мнения: X
Овните са опустошителни, не знам колко същинска страст влагат, или са по-скоро експанзивни и решителни. Понякога ми се ще да съм така безскруполна и безсрамна в леглото, но съм си стеснителна и това е 😃😃😃

# 107
  • Мнения: X
Овните са опустошителни, не знам колко същинска страст влагат, или са по-скоро експанзивни и решителни. Понякога ми се ще да съм така безскруполна и безсрамна в леглото, но съм си стеснителна и това е 😃😃😃

А ти какво си Теичка?

# 108
  • Мнения: X
Аз съм някакъв странен стрелец, с бая скорпионски примеси. За жалост не си знам асцендента и няма тенденции скоро да науча какъв е точно (осиновена съм). Отдавам свенливостта на известна несигурност в мен, която ми е пречила за всичко в общи линии. Ако бях по-смела животът ми щеше да е протекъл по съвсем различен начин.

# 109
  • Мнения: X
Аз съм някакъв странен стрелец, с бая скорпионски примеси. За жалост не си знам асцендента и няма тенденции скоро да науча какъв е точно (осиновена съм). Отдавам свенливостта на известна несигурност в мен, която ми е пречила за всичко в общи линии. Ако бях по-смела животът ми щеше да е протекъл по съвсем различен начин.

Хохооо, още едно Стрелче  Hug
Несигурност??? У Стрелец??? Заблуждаваш се. Ние винаги сме устремени и даваме вид че знаем какво точно правим и накъде сме тръгнали, дори да не знаем...  Mr. Green
А Скорпионските примеси са готини, биха придали мистичност на иначе прямата ни до безобразие природа

Относно дамите-Овен на мен са ми груби, да ме прощават овцете  smile3534
Поне тези, с които съм бил нямат финес, изтънченост в излъчването и поведението

# 110
  • Мнения: X
Да, на всичкото отгоре и Венерата ми е в Скорпион... Голям философ съм по душа, откровена до болка, и изобщо покривам почти всички критерии на зодията, само че изобщо не съм амбициозна ! Което много ме огорчава и ме кара да се самокритикуван почти постоянно. Сякаш вътрешно усещам, че животът има свой план за мен и каквото и да направя, нещата ще придобият съвсем друг характер и посока. Понякога се обвинявам, че това са просто едни повърхностни и лъжовни съждения на един безпътен мечтател. Повечето стрелци, които познавам си гонят целите, постигат ги, гордеят се с тях, а аз като че ли се страхувам да живея и наблюдавам всичко отстрани.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 13 508
Несигурност??? У Стрелец??? Заблуждаваш се. Ние винаги сме устремени и даваме вид че знаем какво точно правим и накъде сме тръгнали, дори да не знаем...  Mr. Green

  newsm65 smile3501

Теичка, аз също не съм амбициозна, обикновено се вижда туй нЯщо при мен, докато постигна конкретната цел, та с две думи амбициозността ми не е постоянна величина  Whistling

# 112
  • Мнения: 5 256
Scoob  прав си ,овенките привидно нямат поведение на дами , но това е защото са мъжки момичета и все бързат да свършат работата .

# 113
  • София
  • Мнения: 5 198
Честно ли за Овен, нямат финес.
Всички жени Овен, които познавам са супер грациозни, с много женствени и секси движения. Определено се движат с финес.
Много ми е инрересно да ги наблюдавам.
И най -важното откровенни са,не знам това дали е важно за интимния живот.

# 114
  • Мнения: 1 239
Гледам за стрелци си говорите и аз съм такава зодия. По принцип както казвате , поставя ли си цел и си я гоня до дупка, но трябва да ми е станало фикс идея - тогава нямам спиране. Но понякога тръгна , че до средата.... Или като Теичка се колебая, мисля дали-или и се тормозя. Та

# 115
  • Мнения: 11
Лъв - Близнаци  Sunglasses

# 116
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Най-перверзни за мен са Водолеите. После мога да наредя Скорпион, Стрелец и Близнаци. Със сигурност обаче тук има значение и Марс в кой зодиакален знак ни е.

# 117
  • Мнения: 146
Мъж овен с жена Дева!
Само че аз не съм много дева, тъй като асцендента ми е лъв, луната в овен и марс, венера и меркирий в лъв. А най-неперверзно жена дева с мъж риби.

# 118
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз съм дева, съвсем обратно ми е, въобще не ми е перверзно с овен, но с риби е интересно. Simple Smile

# 119
  • Мнения: 71
Близнаци - с когото и да било  Joy Тези хора могат и най-НЕсексуалното нещо да го вкарат в секса... И да, странно, но абсолютно всички Близнаци, които познавам са бисексуални нимфомани. Особено ако имат и Марс в Близнаци. Лично познавам един, който е Близнак с Марс и Венера в Близнаци. Интелектуалец, но и секс-маниак. Аз лично не съм имала отношения с Близнак, не ме кефят за връзка. Аз си падам романтичен и традиционалист Стрелец, но пък от друга страна имах някои садистични наклонности преди  Laughing Не е за казване тук. Доста обичам да доминирам във всяко отношение... Затова смятам, че Стрелец/Стрелец е много страстна и готина комбинация, но рядко трае дълго. Риби/Водолей е друга перверзна комбинация, защото познавам няколко двойки, доста перверзни, фенове на груповите изпълнения. В крайна сметка, всяка комбинация може да е перверзна, зависи си от хората.  luvbed

# 120
  • Мнения: 603
Девите били сухари? Аз съм Дева с Венера и Марс в Скорпион и асцендент Близнаци и само един Водолей ми е покривал изискванията.  Grinning Heart Eyes bouquet

# 121
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ха, и аз съм Дева с Марс в Скорпион и точно някои Водолеи са тези, които най са ми пасвали. Simple Smile

# 122
  • Мнения: 146
Аз съм Дева, с асцендент Лъв, луна в Овен, Марс, Венера и Меркурий в Лъв и най-перверзната комбинация съм имала с ОВЕН и Везни

# 123
  • Мнения: 7
Овен - Дева  Simple Smile

# 124
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
мъж скорпион- жена овен  Mr. Green
Хайде сега, обратно е велика комбинация...  Mr. Green
Личната ми класация включва и мъж водолей.

# 125
  • Мнения: 331
Жена Везни с мъж Рак
Правят всичко перверзно заедно и пъшкат силно чак съседите ги чуват  Grinning

# 126
  • Мнения: X
         За начина по който се прави секс не отговаря толкова слънчевият знак или асцедента, а положението и знака на Марс в личният хороскоп. Така, че добре сте се ориентирали и него да опишете.  Flutter
          Иначе по мои косвени наблюдения комбинацията Скорпион-Скорпион е най-первезната.

# 127
  • Мнения: 2
жена Близнаци-мъж Скорпион Grinning Mr. Green

# 128
  • Мнения: 414
Первезна значи ли най-хубава? 😅

Най-добър секс от жена стрелец - с мъж стрелец и мъж близнаци
Най-перверзен - с мъж лъв
Имах и един водолей с фетиши.. Ама не е за тая класация 😁😥

# 129
  • Мнения: 71
Первезна значи ли най-хубава? 😅

Най-добър секс от жена стрелец - с мъж стрелец и мъж близнаци
Най-перверзен - с мъж лъв
Имах и един водолей с фетиши.. Ама не е за тая класация 😁😥
За Стрелец съм съгласна, но бих предпочела Риби или Скорпион пред мъж Близнаци милион пъти. Близнак с нищо не може да ме впечатли. Тези, които познавам са ужасни, а готините са би или хомо.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 13 508
За стрелец и аз подкрепям или риби или лъв  Heart Eyes
Май открих иначе страхотен близнак /не вярвам, че написах такова нещо/ Laughing

# 131
  • Мнения: X
Жена Телец (майски) и мъж Стрелец (декемврийски) перверзия ли е или невъзможност?

# 132
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Тотална невъзможност, изобщо има ли някаква химия в този случай?  Познавам жена телец, която буквално се отвращава от стрелци. Жени телци съм виждала в уникално страстни отношения с мъже телци и водолеи.

# 133
  • Мнения: X
Тотална невъзможност, изобщо има ли някаква химия в този случай?  Познавам жена телец, която буквално се отвращава от стрелци. Жени телци съм виждала в уникално страстни отношения с мъже телци и водолеи.

Да Vermilion, има, затова и попитах. И аз знам че жената Телец е несъвместима с мъжа Стрелец но тя е накрая, 20.5, намирам черти от Близнака в нея...
А защо твоята позната се отвращава от мъже Стрелци?

# 134
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Зящото ги намира за женчовци и лигльовци, или поне тези, които познава. 😆

# 135
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
В обкръжението си имам доста примери, че жена от земна зодия с мъж от огнена хич не се получава, ама хич. (Наблюденията ми са върху жена телец с мъж лъв, жена телец с мъж овен, жена дева с мъж стрелец и жена козирог с мъж овен)

Мъж стрелец съм виждала в щастлива връзка с овен и водолей, а жена телец - с рак и везни.
Но пък ако не става въпрос за връзка, ще сте екстра според мен, така че смело напред  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 71
Жена Телец (майски) и мъж Стрелец (декемврийски) перверзия ли е или невъзможност?
Аз виждам често тази комбинация, но не знам колко е трайна.

# 137
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Жена Телец (майски) и мъж Стрелец (декемврийски) перверзия ли е или невъзможност?
Аз виждам често тази комбинация, но не знам колко е трайна.
Последното хич не го грее Laughing

Скучбич, дай направо да си напишем мнението за Стрелеца и всяка една жена от зодиака. Да не губиш време със следващата да ни разпитваш  hahaha

# 138
  • Мнения: 7 006
Скорпион - Скорпион и Скорпион - Везна ... Второто е .... на мръсното мръсното ......
Е, чак пък толкова Mr. Green

Според мен перверзна комбинация би била Близнаци - Скорпион. Crazy

# 139
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз много харесвам близнаци. Имам страхотни приятелства и с двата пола от тази зодия, но към мъж близнаци не съм почувствала никога нищо, ама на нищото нищо в сексуално отношение. . И от стрелци не ми става 😆. Един чудеса от храброст стори, но пък сме си добри дружки и досега.

# 140
  • Мнения: 353
И двете ми приятелки скорпион и телец са с мъжове близнаци. Голямо попадение.

# 141
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И между скорпион и телец е чудо.

# 142
  • София
  • Мнения: 70
И между скорпион и телец е чудо.

Това е доста тежка опозитна връзка, оповаваща се на сигурност и несигурност, но едновременно в крайност Simple Smile

# 143
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И между скорпион и телец е чудо.

Това е доста тежка опозитна връзка, оповаваща се на сигурност и несигурност, но едновременно в крайност Simple Smile
На мен ли го казваш... 😆 Аз съм и с асцендент телец.

# 144
  • Мнения: 62
Водолей-Риби
Водолей-Телец
Водолей-Дева
Скорпион-Лъв
Овен-Козирог
Рак-Везни

И не говоря за леглото, a перверзни във всяко отношение 😅

# 145
  • Мнения: 414
Искам да знам за рак-везни (за мен двете най-неперверзни зодии) Grinning

# 146
  • Мнения: 62
Искам да знам за рак-везни (за мен двете най-неперверзни зодии) Grinning
Неперверзни друг път, зависи много от Марс и Венера къде им се намират, но точно Везните са далеч от неперверзни. Те си правят секса дори само за спорт. Това, че си романтичен, автоматично не те прави асексуален. Това се отнася за Рака. 🔞Това лято бях на море с приятели. Мъж Везни и жена Рак са дългогодишни гаджета. И една вечер след парти на плажа, двамата се измъкват от компанията, а аз и един приятел Овен се притеснихме да не заплуват подпийнали и да стане беля. Тръгнахме да ги търсим и я края на ивицата, видяхме само дрехи и две фигури във водата, които доста страстно са се награбили и сещаш се до къде стигнаха нещата. А перверзният Овен ми казва "Абе, искам да гледам", а аз го дърпам да ги оставим на мира. Просто голям смях падна. Малко се отплеснах, но да 😂😂😂 Аз съм Скорпи и не съм някакъв перверзник в сексуалния смисъл на думата, харесвам мръсен хумор и шеги, но не и в леглото.

# 147
  • България
  • Мнения: 6 224
Искам да знам за рак-везни (за мен двете най-неперверзни зодии) Grinning
Неперверзни друг път, зависи много от Марс и Венера къде им се намират, но точно Везните са далеч от неперверзни. Те си правят секса дори само за спорт. Това, че си романтичен, автоматично не те прави асексуален. Това се отнася за Рака. 🔞Това лято бях на море с приятели. Мъж Везни и жена Рак са дългогодишни гаджета. И една вечер след парти на плажа, двамата се измъкват от компанията, а аз и един приятел Овен се притеснихме да не заплуват подпийнали и да стане беля. Тръгнахме да ги търсим и я края на ивицата, видяхме само дрехи и две фигури във водата, които доста страстно са се награбили и сещаш се до къде стигнаха нещата. А перверзният Овен ми казва "Абе, искам да гледам", а аз го дърпам да ги оставим на мира. Просто голям смях падна. Малко се отплеснах, но да 😂😂😂 Аз съм Скорпи и не съм някакъв перверзник в сексуалния смисъл на думата, харесвам мръсен хумор и шеги, но не и в леглото.
   Grinning Тогава добавям и Скорпион-Везни  Grinning

# 148
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз познавам доста шавливи Везни, също така кръшкачи без скрупули😆, но за мен са просто сладури и добри приятели.  Като Скорпион не се е случвало да ми привлекат вниманието.

# 149
  • България
  • Мнения: 6 224
Интересно, аз познавам само верни Везни (мъже и жени) и шавливи Скорпиони (само за мъжете).
Истината е някъде там  Sunglasses.
И не трябва да си шавлив за да отговаряш на заглавието на темата  Wink.
По принцип, мисля че темата е за перверзната комбинация по отношение на отношенията между двамата в емоционален аспект.
  Но ме провокира постът, над моя в шеговит смисъл  Grinning.

Последна редакция: пт, 22 сеп 2017, 18:18 от MoiraineD

# 150
  • Мнения: 62
Да, именно. Не всичко опира до секс! Везни-Рак е и емоционално перверзна, защото нещата не вървят гладко никога, но има привързване, особено от страна на Рака. И за Водолей-Телец това важи на 100%! Иначе, има шавливи Скорпиони, но аз познавам главно такива жени, не мъже. До човек си е. И Раци неверни има, и Риби. Аз съм винаги верен. Ако с един човек вече не усещам нищо, слагам край. Без лъжи и евентуално без драми. Изневеряват комплексарите и не търпя оправдания по тая тема. По-шавливи гадини от Близнаците не познавам обаче...

# 151
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Е, моето мнение е предвид това, че в продължение на 3 тодини съм имала за съквартирантки 2 везни и бяха оле мале. 😆 А на моя приятелка хванахме (т.е аз) по най-невероятен начин съпруга в изневяра. Направо цяла афера си беше неговото, ама както и да е. Такива са ми впечатленията. Колко, как и дали изобщо са перверзни, няма как да знам, защото не съм влизала в подобни взаимоотношения с везни.
Имам един единствен опит с мъж скорпион и не повторих. 😂 Мен си ме влече рогатото. Иначе скорпионите са мързеливци. Ако ще правят нещо е направо. Да се крият и пр. филми... работата малко е ако искаш.

# 152
  • България
  • Мнения: 6 224
 Peace Ще се отклоним от темата, но не филми, а епоси мога да напиша за Скорпионите и безбройните им тактики при забежките.  Grinning.
Ето,  Dobrevic28, пише че не ги обича тия работи, а е Скорпион, аз като Везна пиша, че ми е противно това с кръшкането, освен ако двойката не е в отворена връзка или ако другият не е предупреден, че връзката е изчерпана- понякога краят не настъпва веднага по много причини.  Peace

# 153
  • Мнения: 414
Била съм и с рак, и с няколко везни, бяха ужасно скучни в леглото. Явно не съм имала късмет.  

# 154
  • Мнения: 62
Peace Ще се отклоним от темата, но не филми, а епоси мога да напиша за Скорпионите и безбройните им тактики при забежките.  Grinning.
Ето,  Dobrevic28, пише че не ги обича тия работи, а е Скорпион, аз като Везна пиша, че ми е противно това с кръшкането, освен ако двойката не е в отворена връзка или ако другият не е предупреден, че връзката е изчерпана- понякога краят не настъпва веднага по много причини.  Peace
Всеки човек е индивидуален, именно 👍🏻 Аз не флиртувам, когато съм обвързан, но от една мъдра Стрелкиня между другото знам, че флиртът не винаги е предпоставка за изневяра, понякога просто си е вдигане на егото. Иначе ми стана интересно за познатите ти Скорпита и забежките им, разкажи, ако искаш. 😄

# 155
  • България
  • Мнения: 6 224
Peace Ще се отклоним от темата, но не филми, а епоси мога да напиша за Скорпионите и безбройните им тактики при забежките.  Grinning.
Ето,  Dobrevic28, пише че не ги обича тия работи, а е Скорпион, аз като Везна пиша, че ми е противно това с кръшкането, освен ако двойката не е в отворена връзка или ако другият не е предупреден, че връзката е изчерпана- понякога краят не настъпва веднага по много причини.  Peace
Всеки човек е индивидуален, именно 👍🏻 Аз не флиртувам, когато съм обвързан, но от една мъдра Стрелкиня между другото знам, че флиртът не винаги е предпоставка за изневяра, понякога просто си е вдигане на егото. Иначе ми стана интересно за познатите ти Скорпита и забежките им, разкажи, ако искаш. 😄
  Не сме по темата, а наблюденията ми не са върху познати, а баща, шеф, приятели  Grinning. Писала съм малко във везняшката тема  Peace.
  Флиртът не е ли духовна забежка  Wink

# 156
  • Мнения: 414
От още една стрелкиня, флиртът е много по-малко от духовна забежка. Ако е духовно е сериозно, поне за мен.
Флиртът, ако се случи, е най-много за час(без физически контакт, може да е заглеждане, разговор, усмивка) и после забравяш.  Иначе си е изневяра.

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 13 508
И от още една стрелкиня, флиртът за нас е като пиенето на кафе...ежедневие. И изобщо не влагам нищо духовно в него или специално, мога да флиртувам и с човек, към когото дори симпатия не изпитвам.
Верността при нас е променлива величана, диктуваща се от човека до нас.

# 158
  • Мнения: 5 256
Дева и Везни са ми най-скучните в леглото . Близнаците  ги бива долу горе. Раците наистина са перверзни в секса...  и то много перверзни . За мен обаче най-добрия секс ми е бил със Скорпион.
п.с - Аз съм овен .

# 159
  • София
  • Мнения: 6 318
Жена Водолей и мъж Овен, но във всяко друго отношение тази комбинация е пълна скръб Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт