Kоя е най-перверзната комбинация от зодии

  • 32 234
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 869
Като чета лакърдиите на Скуба и нямаше как да не се сетя за вица:

Ловец поканил на чашка у дома си своите авери. Пиене, ядене, ааа, ууу, лакърдийки. Ловецът заразказвал:
- Вървя си аз през гората и гледам глиган, вдигам пушката и той пада. Викам си, но защо ми е целия глиган, отрязах му единия заден бут и на рамо. Вървя си по-нататък. Гледам елен, вдигам пушката и него повалям. Замислям се, но защо ми е целия елен, свалих му задният бут и него на другото рамо ...
В този момент звъни телефона и разказващият ловец отива да го вдигне.
След малко се връща и пита колегите си по чашка:
- До къде бях стигнал с разказа?
- Единия крак на едното рамо другия на другото... - подсеща усложливо единият.
- Даааааа... и като започна един див секс....чак до сутринта  Joy

# 61
  • Мнения: X
Джулайче, мене не ме гледай, аз моята съм я свършил.
Ти мило седи на гарата че само товарни влакове останаха...

# 62
  • София
  • Мнения: 5 197
Жена Дева - мъж Рак
Или жена Дева и мъж Дева

# 63
  • Мнения: X
Жена Дева - мъж Рак
Или жена Дева и мъж Дева

Че Дева с Дева не се ли разбират? Или са перверзна комбинация от сухари  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 5 197
Е как сухар до сухар,  много добра кимбинация Twisted Evil

# 65
  • Мнения: X
Е как сухар до сухар,  много добра кимбинация Twisted Evil

Именно - перверзна  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 403
Скрит текст:
Ами не съм обиколила зодиака,за да съм категорична,но близнаци-близнаци се получава интересно  Embarassed

Да се включа и аз Близначка със Стрелец също...  Mr. Green

Близначка + всяка друга зодия  hahaha най- вече водолей  Joy

# 67
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ами не съм обиколила зодиака,за да съм категорична,но близнаци-близнаци се получава интересно  Embarassed

Да се включа и аз Близначка със Стрелец също...  Mr. Green

Близначка + всяка друга зодия  hahaha най- вече водолей  Joy

Аааа, а после Стрелеца бил женкар...  Mr. Green

Ето ти една перверзия - Близначка с мъж-Дева Simple Smile

# 68
  • Мнения: 403
2ма Близнака съм имала...не са били перверзни. И изобщо всички, които познавам от тази зодиям са леко залюхани и неуверени, та не знам от къде ще им дойде перверзията, щом едва се пристрашават да свалят жени  Mr. Green

За жените става дума май  newsm78

Скуба, не те разбрах. Близначка с Дева защо е перверзия, не си подхождат ли ?

Последна редакция: пн, 14 мар 2016, 16:54 от Cvetiata na Ida

# 69
  • Мнения: 2 237
Чувството за хумор на Scooba-та = level Amateur.

Thinking
Добре че са другите по-скучнички зодии, за да може Стрелецът и Близначката да изпъкват сред "простолюдието". Naughty

Последна редакция: пн, 14 мар 2016, 18:45 от green_eyes14

# 70
  • Мнения: X
2ма Близнака съм имала...не са били перверзни. И изобщо всички, които познавам от тази зодиям са леко залюхани и неуверени, та не знам от къде ще им дойде перверзията, щом едва се пристрашават да свалят жени  Mr. Green

За жените става дума май  newsm78

Скуба, не те разбрах. Близначка с Дева защо е перверзия, не си подхождат ли ?

Девата няма да издържи на похожденията на Близначката мисля аз.
А кажи ми кой може да затвори Близначка в къщи че и с един и същ мъж? Близначката има нужда от обожатели. Девата на първо време върши работа, ще я гледа в очите. Но на Близначката ще й писне и то много бързо

# 71
  • Мнения: X
Чувството за хумор на Scooba-та = level Amateur.

Thinking
Добре, че са другите по-скучнички зодии, за да може Стрелецът и Близначката да изпъкват сред "простолюдието". Naughty

Дева-та за първото място отзад напред ли се бори...  hahaha

# 72
  • Мнения: 2 237
Девата няма да издържи на похожденията на Близначката мисля аз.
А кажи ми кой може да затвори Близначка в къщи че и с един и същ мъж? Близначката има нужда от обожатели. Девата на първо време върши работа, ще я гледа в очите. Но на Близначката ще й писне и то много бързо
ХАХАХАХА.... от кой пръст си го изсмука това?: ))
Да си чувал приказката- "Противоположностите се привличат". Peace Ако в действителност Близначката Crazy беше толкова интригуваща, колкото на теб би ти се искало, надали в момента щеше да си без нея, ръсейки такава агитация в нейна полза, каквато не сме виждали и на предизборен митинг: ))

А относно теб... хах, бих те подминала, както таксиджия - пътно ограничение в България.: )
Нищо лично, просто ти връщам "жеста". Sunglasses

# 73
  • Мнения: X
Девата няма да издържи на похожденията на Близначката мисля аз.
А кажи ми кой може да затвори Близначка в къщи че и с един и същ мъж? Близначката има нужда от обожатели. Девата на първо време върши работа, ще я гледа в очите. Но на Близначката ще й писне и то много бързо
ХАХАХАХА.... от кой пръст си го изсмука това?: ))
Да си чувал приказката- "Противоположностите се привличат". Peace Ако в действителност Близначката Crazy беше толкова интригуваща, колкото на теб би ти се искало, надали в момента щеше да си без нея, ръсейки такава агитация в нейна полза, каквато не сме виждали и на предизборен митинг: ))

А относно теб... хах, бих те подминала, както таксиджия - пътно ограничение в България.: )
Нищо лично, просто ти връщам "жеста". Sunglasses

Eeeх Зайче, зелено си още...  Hug Противоположностите се привличат само в началото, интересни са си
Близначката си остава интригуваща за някого, минало й е времето с мен. И най-хубавата жена омръзва.

Подминавай ме Зеленоочке, ако искаш да запазиш нервната си система, ще ти трябва Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 5 197
Общо взето,  близначката няма да издържи на Девата тъй като са доста издръжливи.
За Стрелец и то мъж,  вече преспокойно мога да заявя,че е страшно мрънкало и все нещо не му е окей. Не знам, дали девите сме сухари, но ти скуба го доказваш всеки ден
Първоначално даже те смятах и за симпатичен,  но в леглото кой знае коооооллллкккооо си перверзен  ooooh!
На.човек да му се доспи

Общи условия

Активация на акаунт