MasterChef България - сезон II (7.03. - 13.03.2016г.)

  • 31 976
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
И мен ме изненада задачата, но явно търсят сръчност и дали могат да боравят с нож. С картофобелачка всеки може. Много съм щастлива, че Лилето рано-рано си замина. Нямам спомен какво приготви за кастинга, но ме потресе количеството грим.  ooooh! Неузнаваема беше!
Докторчето явно постоянно ще си ползва лафа, дразнещ е. И едно самочувствие има, ужасно дразнещо. Дано шефовете го посплашат малко, че да се кротне.
Фаворит ми е Севда, много я харесвам, леко плаха ми се вижда и се надявам, че ще се поотпусне.
И други фаворити имам, но ми е трудно още с имената. Визуално съм ги запомнила обаче и вчера само трепках да не изгонят някой от моите  Mr. Green
На Мая също съм й фен, но основно защото имаме общи приятели и от тях научих за нейното участие. Пък и сме градски  Mr. Green
Обаче вчера се зачудих, какво ли правят с всичкото това количество обелени картофи. И кой яде сготвенто  newsm78

# 16
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Момичета, някакви нови правила ли има за пускане на нова тема... не съм знаела  newsm78 newsm78
И се извинявам ако е така...  Blush Hug Blush Hug Blush Hug

Ако някой, като мен, не е гледал  5 Епизод (08.03.2016 г.)  го пускам...  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 365
К А Т И,  bouquet
Много го обичам това предаване, но и ММ много се вълнува  Laughing Laughing само, че не иска много да му готвя  Sad и не мога да тренирам.
Все иска нещо сухичко да хапва, а мисля, че не съм много зле в кухнята   ooooh!

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Момичета, някакви нови правила ли има за пускане на нова тема... не съм знаела  newsm78 newsm78


Темата е седмична. Но както и да е...

# 19
  • Мнения: 13 831
По-скоро днес да отпаднат следващите 7-8 и от утре да започне съществената част с основните 16.

Два часа белене на картофи Shocked
Ако беше с картофобелачка, аз лично никакъв шанс нямаше да имам. Още щях да съм на 5тия картоф Grinning
Интересно ми е какво ще стане с всичките тези купища обелени и нарязани картофи? Дали ще ги дадат в нечия кухня?

Докторът и мен ме дразни. Глупаво брутално-мутренско поведение за интелигентен човек, високо образован, с престижна професия. Вярно, рокер, ама все пак newsm78

Странно е това със заключването на темата. Откога темите в този подфорум са по 50 страници? Не е ли по-добре да следват етапите на състезанието?
ПП. Аа, то било самоинициатива. Ами четете постовете преди вашите, де Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 11:34 от птица

# 20
  • София
  • Мнения: 2 705
КАТИ е пуснала нова тема и предполагам е казала да заключат старата, защото не е разбрала, че темите са седмични.

Аз съм от хората, които не ползват белачка, не го харесвам този уред и ми е изключително неудобен, за това и задачата вчера много ми хареса, аз бих се пробвала на нея. Сега правя пиле с картофи и се шегувах с ММ, дали да му нарежа картофите на клечки  Laughing

# 21
  • Мнения: 866
Привет, включвам се и аз в темата, следим предването с голямото дете:) И мен ме дразни доктора, симпатична ми е Йоана с яйцата, малката пък е за "французойката"Simple Smile

Снощи не ми хареса Виктор как навика възрастната жена. Пък детето чак се разстрои защо така грубо й се кара, на другите по-нежно викал:)

# 22
  • Мнения: 14 840
Все още нямам фаворит .В началото харесах Калоян ,но самочувствието му ми идва в повече.Ще видим до къде ще има покритие .Знам ли може пък да ни изненада


Някой видя ли какво ще правят довечера  за да отпаднат другите и да останат 16

# 23
  • София
  • Мнения: 15 510
КАТИ е пуснала нова тема и предполагам е казала да заключат старата, защото не е разбрала, че темите са седмични.

Аз съм от хората, които не ползват белачка, не го харесвам този уред и ми е изключително неудобен, за това и задачата вчера много ми хареса, аз бих се пробвала на нея. Сега правя пиле с картофи и се шегувах с ММ, дали да му нарежа картофите на клечки  Laughing
Ааа, аз без белачка не мога да обеля картоф.На първия там се издънвам.А и с нож много фира дава.

# 24
  • Мнения: 571
Докторчето много се излага с просташкия си лаф. Искам да му видя физиономията като отпада  Mr. Green

# 25
  • addicted
  • Мнения: 1 085
Глупаво брутално-мутренско поведение за интелигентен човек, високо образован, с престижна професия.

Точно в десятката.
Няма лошо да демонстрира самочувствие, много хора го правят и мисля, че в сценария се окуражава да го правят, но това викане е просташко-агресивно. Никогане бих предположила, че такъв тип човек може да е лекар.

# 26
  • Мнения: 11 745
Глупаво брутално-мутренско поведение за интелигентен човек, високо образован, с престижна професия.

Точно в десятката.
Няма лошо да демонстрира самочувствие, много хора го правят и мисля, че в сценария се окуражава да го правят, но това викане е просташко-агресивно. Никогане бих предположила, че такъв тип човек може да е лекар.


И по-лошо.
Аз предполагам какъв лекар е, щом е такъв простак  Tired

# 27
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Благодаря за темата. bouquet
Както повечето от вас и аз се радвам че Лила превземката отпадна. Peace
Иска ми се час по скоро ,,ловджийката,, и тя да си замине. Whistling
Този ,,мачкащият,, ме вбесява иде ми да му смачкам физиономията. #Cussing out
Симпатизирам на няколко участника , но още нямам любимец.  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 7 986
...
Този ,,мачкащият,, ме вбесява иде ми да му смачкам физиономията. #Cussing out
...

Е така де ... нали точно това ти казва човека „мачкай“ демек да му смачкаш физиономията.  newsm62

# 29
  • Мнения: 5 508
Благодаря за новата тема bouquet
Снощи не гледах внимателно, днес ще повторя епизода.
Мен също ме дразни тъпия израз, който използва докторчето, но като цяло за сега ме радва. Ще видим за напред (ако продължи де) как ще е Peace

Общи условия

Активация на акаунт