MasterChef България - сезон II (7.03. - 13.03.2016г.)

  • 31 984
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 14 931
Мислех си, че само аз не мога да ползвам белачка Mr. Green
Симпатични хора останаха с изключение на отворения доктор, къде е лекар този?
Май момичето с очилата засега ми е най-мила (напомня ми на Каролина) и Севда.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема bouquet
Снощи позаспах към края, но гледах първото изпитание с рязането на картофите Laughing
А какъв ще бъде днес тестът?

# 32
  • Мнения: 11 784
Да минава и днес задачата и да видя финалистите. Някои имена съм запомнила, но като ястие ми се отличи само скаридите с бял шоколад и... забравих какво друго имаше.  Laughing

# 33
  • Мнения: 7 251
Изгледах снощи предаването, добър подбор направиха, не очаквах обаче Лилиту да отпадне толкова бързо.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 223
Началните епизоди ги гледам съвсем оттук-оттам и от вас се информирам за развитието.  Laughing
Картофи и аз предпочитам да беля с нож, нарочно целя да смъкна по-дебела кора.

# 35
  • IT
  • Мнения: 3 704
 bouquet за темата
Гледам го сега, на запис.  Трябвало е да се упражняват в белене-лук, картофи, ябълки....
Лекарят дразни...

# 36
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Запис! А може и "мачкаааай"!  Joy

К А Т И,  bouquet



 Joy Joy Joy
+1  bouquet

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 102
 bouquet

И аз от нетърпеливите за довечера. От следващата седмица ще е по-напечено.

# 38
  • София
  • Мнения: 20 220
Засега още нямам фаворити, но вече леко се очертават дразнителите - Калоян и Цвета. Дано не станат повече занапред.

# 39
  • Мнения: 1 730
Глупаво брутално-мутренско поведение за интелигентен човек, високо образован, с престижна професия.

Точно в десятката.
Няма лошо да демонстрира самочувствие, много хора го правят и мисля, че в сценария се окуражава да го правят, но това викане е просташко-агресивно. Никогане бих предположила, че такъв тип човек може да е лекар.



Е как не бихте предположили? Не си ли представяте как излиза от операционната с вика:Мачкай  и прави едно циганско колело?Simple Smile

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Засега още нямам фаворити, но вече леко се очертават дразнителите - Калоян и Цвета. Дано не станат повече занапред.
На същото мнение съм - относно липсата на фаворити и дразнителите Simple Smile

# 41
  • Мнения: 444
От 24 римата имам предположение за няколко, че ще са сред финалните 16 .
Това са:

Евгени,  Димитрия (млада баба с 5 внуци, медицинска сестра), Йоана (яйца), Любо (Африка), Моника (фитнес инструкторка), Надя (блог), Севда (фотограф, вегетарианка)
Евентуално и Калоян (хирург)

Обикновено първото ми впечатление рядко ме лъже и тази Цветелина (ловджийка) не ми допада, тя си е точно тип дразнител и може би също ще продължи напред защото всяко шоу търси такъв тип участници да провокират останалите и да има скандалчета.
Калоян не ми прилича точно на типа дразнител. По скоро има някакво странно чуство за хумор, поне снощи така приех думите му, че са го оставили последен да му опитат ястието, също както когато се пробва да се пошегува, че не му стигнал успеха за ТОХ-а. И сега разбирам защо реплики от сорта на "мачкай" са толкова модерни сред младите, ето той стана най забележимия и коментиран участник, не с готвенето, не с друго ами защото постояно я ползва тази реплика. Ама да видим дали няма да ме излъже първото впечатление за него.
За останалите не мога да преценя дали ще продължат.  
 

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 14:27 от marmaladе

# 42
  • Мнения: 31 424
Не съм гледала още епизода от снощи.
Пишешете на модератор темата да е седмична. Peace

# 43
  • Мнения: 1 873
Запис в новата тема. Според мен 16-те финалисти ще са:

1 Ася
2 Йоана
3 Севда
4 Фитнес инструкторката
5 Калоян
6 Виктор
7 Дарина/напомня ми на позитивната Каролина  Hug/
8 Илиян
9 Евгени
10 Цветелина
11 Събин
12 Пенка
13 Надя
14 Мая/при която гаджето й отпадна/
15 Другата Мая
16 Георги/Максун

Това е моят топ 16 и победител за мен ще е жена този път  Peace Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 6 062
Благодаря и аз за новата тема!  bouquet

Ето какво ще има довечера с по-големи подробности.

http://masterchef.btv.bg/article/news/bolka-i-miris-na-pobeda-po … chasa-po-btv.html

Общи условия

Активация на акаунт