Какво се промени за вас след като се роди бебенцето?

  • 2 028
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 379
Всичко, станах най- щастливия човек Laughing

# 16
  • sofia
  • Мнения: 8 938
..но аз често забравях да сложа храна на морското си свинче..да му сложа вода.......( мъжа ми му даваше) каква ли майка ще бъда... Пишете ми.
Аз едни котки в двора все гладни ги оставях Mr. Green
Появи ли се детето - край на спокойствието....при мен и на съня
Снощи към 12 ми идваше да го размажа (и на татко му също)...е още е жив, че и на градина отиде Laughing

# 17
  • Мнения: 2 047
  Животът ти се завърта около друга ос - твоето дете.

 Ще станеш по-организирана и бърза, ако искаш да направиш и нещо за себе си.
 

# 18
  • Мнения: 429


Докато бях бременна си мислех, че ще се побъркам, ако трябва да ставам нощем през 3 часа. Сега - бебето вече спинка през нощта, но аз пак си се будя - ей така, да видя дали всичко е ОК Laughing Колкото и да четеш сега, няма да "подготвиш" - когато бебче се роди, сама ще видиш как животът с него ще е най-естественото нещо на света. Дотогава - лека бременност  Peace

# 19
  • Мнения: 1 037
И аз ще ти кажа същото-абсолютно всичко се промени!
Първо(особено в началото) не ти остава време за теб,а за мъжа ти....никакво. Sick(поне при мен беше така)Но не се притеснявай,ти ще бъдеш най-прекрасната майка на детето си! WinkОпределено ти предстои най-прекрасното изживяване в живота ти!Успех

# 20
  • Мнения: 1 489
Всичко се промени.Станах по-отговорна и не ме мързи.Чувам и най-малкия шум,а преди спях като пън.Излизанията вечер се ограничават и всичко,което си правела преди.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 826
Абсолютно всичко се промени към по-хубаво и по-добро.

# 22
  • Мнения: 2 910
Животът ми много се промени, но основното е, че станах по-организирана и много по-отговорна.
Сигурна съм, че като се роди бебето няма да забравиш да го нахраниш Grinning, защото мислите ти ще бъдат заети постоянно с него. Дотогава ти желая лека и щастлива бременност!

# 23
  • Мнения: 660
Всичко това , което описват мамите се отнася за първото дете ! Бях станала луда паника от тревоги да не му се случи нещо - избиваше ме на саможертва направо  #Crazy. В края на първата му годинка тежах 45 кг. при ръст 176 и не приличах на човек .

Сега с второто / живот и здраве / смятам да го давам по-спартански , защото те си растат и без толкова много усилия и тревоги , а все пак и ние с татито и баткото сме хора и ще се нуждаем от всичко , с което вече сме свикнали . С една дума няма да рушим старият си начин на живот , а ще приобщим към него нов човек !

Леко бременеене и разумно себеотдаване ,като дойде момента !

# 24
  • Мнения: 313
В интерес на истината през първите дни забравях, че имам бебе....бях щастлива и свободна(от вътрешното напрежение, някак си)....после всичко си дойде на мястото. Аз мисля, че съм си същата само се появиха разни страхове относно детето. То народа е казал, да не ти се случва това, което  си мислят най-близките.

# 25
  • Мнения: 56
Сивото ежедневие се превърна в цветна приказка в мига,когато се роди моето бебе.Лека бременност!

# 26
  • Мнения: 2 309
Изобщо не съм усещала мързел или да пропусна хранене на бебо.Всичко си идва от самосебе си.Пък и щом мъжът ти се грижи за домашния любимец ,какво по-хубаво да поеме храненето на детето...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Абсолютно всичко се промени!
Peace

# 28
  • Мнения: 8 917
Промени се животът ми - към най-хубавият възможен начин  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря им! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 953
Да, животът ми се промени! И този на таткото Mr. Green
Аз съвсем не съм от най-работливите Blush и честичко ме домързява, но уникалното нещо, което рабрах за себе си е, че заради Вероника правя всичко, независимо колко ме мързи. И нощем не ми се ставше, но ставах. Сутрин много ми се спи, но ставам, защото малкото иска папо. И не съжалявам. Няма по-хубаво нещо. Наистина си готова на ВСИЧКО за най-малкия член на семсйството. А ако има кой да ти помага, животът става по-лесен и по-весел с бебето. Където и да отида мисълта ми е с нея.
Абе много хубаво е да имаш бебе Hug Hug Hug
Това сякаш съм го писала аз. Успокоих се че не съм сама в този отбор.

Общи условия

Активация на акаунт