Цветница наближава и надежда ни дарява /10.04- 16.04/

  • 5 336
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Успех и от мен през тази седмица и пове4е усмивки  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 324
И нали знаете Wink дните между 5 и 14 април (като 10 е най-подходящ) са най-вероятни за зачеване на бебе 2007 Wink Simple Smile Simple Smile

Стискам палци на всички чакащи Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 716
Аз започнах стимулация за инсеминация. Laughing
Чувствам се добре и съм еуфорична даже Laughing
На всички - успех. Laughing

# 18
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех и на теб Лали и дано този път ти е последен с резултат едно прекрасно бебче.Днес бях за последно на лекар-диагнозата е мисед аборт, утре ще ми направят кюретаж и започвам на чисто. Grinning

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Момичета,преди час се прибрах от София и бързам да се отчета.
Има си 3 фоликулчета/ както се казва скромно но с вкус Laughing/ - едно 11 мм и две по 13мм /това на 6 ден от началото на цикъла/ . Какво мислите дали е добре? newsm78
Доктора каза че е добре, аз обаче се притеснявам да не станат прекалено големи.
Лали искрено ти пожелавам успех newsm17, Стискам ти палци стимулацията да е усешна и за последно newsm10.
Успех на всички в това което за започнали, а на почиващите - използвайте времето и се заредете с положителни емоции. newsm44
Peta, дано утре всичко мине бързо и безболезнено newsm10

# 20
  • Мнения: 7 716
Пета, не се страхувай от кюртажа. В сравнение с болката в душата ти, кюртажът изобщо не боли. Чете ли темата на Вени за миседите в Дира?

Тини, браво Grinning

# 21
  • Мнения: 2 096
Lali, стискам палци за теб и дано се усмихнеш на тест с две чертички в най-скоро време.
Момичета аз ще пропусна шанса си за бебе 2007, но се надявам поне да имам бебе в 2007 Simple Smile   babyuu Преди време се гласях да правим бебе в месец май, та да се роди малко водолейче, а сега хич и не мисля такива глупости като зодиите.
Моят цикъл най-после ми дойде и започнах наново с Диане, но до колкото разбрах, нито има лечение за моя проблем, нито Диането е начина. Искам да ви попитам, освен че съм решила да си сменя гинеколога със специалист по проблемно, какъв лекар да посетя за да установи от какво аджеба са ми разклатени хормонките и да ми назначи адекватно лечение. Моят настоящ гинеколог казва че всичко се дължи на поликистозата. Спираш Диането и правите бебе. Ама като го спрях ми дойде два пъти на 14 дни и повече не ми дойде. Прегледа ме на вагинален и установи, че поликистозата която беше изчезнала след приема на Диането, пак се е върнала с пълна сила. Искаше да ми прави стимулация, но без да е правил спермограма и цветна снимка, а до колкото разбрах от вас това не е редно.
Ориентирала съм се към  д-р Александров и д-р Маркова във Варна, като първият е специалист по мъжки фактор, а жената - по женски. Искам да попитам кой - гинеколога или личния, трябва да ми даде направление за цитонамазка и хламидии и покриват ли се от здравната каса. Не че разчитам кой знае колко на здравната, но каквото може да мине по нея бих искала да си го спестя.

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 204
момичета рано рано искам съвет Embarassed Embarassed
Нали ви се оплаках, че от вече почти две седмици имам зацапване и леко ми тече по няколко пъти на ден, нещо като цикъл, но явно не е , защото не е толкова силно и не иска да спре. Говорих с моя лекар и той ме посъветва да направя тест за бременност, който беше отрицателен и да започна дуфастон. С него явно това ще спре и след това може да ми дойде истински цикъл. Но може и това да е цикъл, защото освен количествено като нищо се различава от нормален цикъл, имам сид аже и съсиреци. И тук идва дилемата ми какво да направя- това вече не се трае, но ако е цикъл ще стане едно мазало.
Явно е нещо хормонално, скоро като гледам няма да правим опити, затова моля дайде някакъв съвет да пия или не? newsm78 newsm78 Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 213
Ва , и аз имах такъв случай и след като пих Дуфастон ми спря и дойде М чак на следващия месец
Но според мен доктора си знае работата- щом ти го е предписал вземи да го пиеш
А каква доза ти даде?
Успех !!! Peace

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 204
два пъти по едно. Довеире на лекаря си имам абсолютно, просто се чудех дали така няма да го прецакам това ако е цикъл. Той ме предупреди, че може да стане яко объркване и затова. НО ще взема под внимание твоя опит, че вече  smile3511 smile3515 smile3511

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
Ва, за съжаление не мога да ти дам съвет.
Тини, хубави са ти фоликулите! Желая ти успех!
Лали, на теб също! На мен стимулацията също ми повлия някак еуфорично на настроението. Дано пролетта донесе хубави новини за всички нас Praynig
Пета, дано мине безболезнено кюретажа и скоро да почнеш пак с опитите!

# 26
  • Мнения: 479
Ва, за всеки случай си направи кръвен тест

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Няма смисъл, защото ние се пазим, този го направих за всеки случай, но няма да правя. ще си пийна дуфастончето и така.
Пета успех!
Лали ти си знаеш

# 28
  • Мнения: 479
ОК, ти си знаеш.
не искам да те плаша, но и аз бях така - 10 дена - ръждиво течение и зацапване, отриц.тест и накрая се оказа изв.маточна.

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 204
не, не ме плашиш, при мен е ярко червено, затова не съмс е зашашкала

Общи условия

Активация на акаунт