Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~87~

  • 40 078
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 739
Добър ден от мен и Патрона.

Едно прекрасно клипче с КеНи и АлСел ( хихихи все любими двойки )  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 23 мар 2016, 13:05 от Габриела Радева

# 692
  • София
  • Мнения: 13 678
Привет момичета  Hug
Сериала Кара Севда явно се харесва и вече се продава яко в много страни  Heart Eyes


Сериалът е продаден в 9 страни на Латинска Америка: Чили, Перу, Боливия, Никарагуа, Коста Рика, Хондурас, Доминиканската Република, Гватемала и Салвадор. Продължават преговорите за продажба на сериала и в други страни 

# 693
  • Мнения: 9 532
Привет момичета  Hug
Сериала Кара Севда явно се харесва и вече се продава яко в много страни  Heart Eyes


Сериалът е продаден в 9 страни на Латинска Америка: Чили, Перу, Боливия, Никарагуа, Коста Рика, Хондурас, Доминиканската Република, Гватемала и Салвадор. Продължават преговорите за продажба на сериала и в други страни 

Браво , на Ниханче късите гащи и късите поли ще се харесат там , не знам дали косматия Кемо ще се хареса  Twisted Evil

# 694
# 695
# 696
  • Мнения: 15 391
 Hug Hug Hug

хаштага  #arayış амджата каза  google#стремеж/търсене



# 697
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 739
Тази вечер ще е интересна сериата. Няма да я гледам, но ще ви чета. Трябва да наваксам с гледането на 21 и 22 серия. Почвам и лекции. Ще видим как ще ги съчетавам нещата.  Cry

# 698
  • Мнения: 21 201
 wavey

Хайде smile3508 на готината серийкааа. Popcorn

# 699
  • Мнения: 1 367
Хайде и аз съм тука гостите се отложиха  Party Party Party
Брей голяма тишина настанала тука  newsm78
Желая на все приятно гледане и безпроблемен нет  Hug Hug Hug

# 700
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 tiptoe 55 и аз съм бурда-макар и рано-имаме още заман-щот нема гледам озетчето Laughing...че чакам второто бурно мачкане на чаршефи Laughing...

# 701
  • Мнения: 523
Здравейте и от мен Simple Smile приятно гледане на всички Simple Smile и моите гости се отложиха Simple Smile

# 702
  • София
  • Мнения: 13 678
Ето ме и мен бързам да седна на първия ред та да не изтърва мачкането на чаршафите  newsm53 smile3534

# 703
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Настанявам се и аз на първия ред!  Party Да не съм с празни ръце...
Скрит текст:
Приятно гледане!  bowuu

# 704
  • Мнения: 464
Здравейте,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
И аз да се обознача  Popcorn
Приятно гледане

Общи условия

Активация на акаунт