Не зная какво да правя - тотално объркана съм....!!!!

  • 4 616
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 695
успокой се,поговорете с таткото и съм сигурна,че ще вземете най-правилното решение. newsm10
все пск само вие си знаете какво ви е

# 16
  • Мнения: 217
Миличката Praynigсамо не се шашкай.Понякога тестовете грешат,лекаря ще ти каже най-добре.Стискам палци всичко да се оправи.  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 096
Мила, успокой се и започни да приемаш мисълта Hug  Ще се справите ще си имате още едно бебче и ще сте щастливи. Все ще се наредят нещата. Помисли си имаш почти всичко необходимо не за едно, а за две бебета. Ще ти е трудно , но ще израстнат докато се обърнеш и повярвай начин винаги има. Господ не ни изпраща изпитания, с които не можем да се справим. Горе главата и знаеш му реда. Желая ти много, много щастливи мигове с твоите дечица. Успех!!  bouquet

# 18
Само мога да гадая какво ти е на душата  Sad
Преспи, премисли - това, което трябва да стане ще дойде от само себе си.
Аз не знам как ще се справяме с едно детенце, ти си майка на цели две принцеси.....Сега си бременна и искаш съвет. Само вие с мъжа ти знаете дали ще можете да се справите.
Много усмивки ти пожелавам и предполагам, че скоро, много скоро ще прецените, както със сърцето, така и със разума си какво да направите.

# 19
  • Мнения: 48
И аз ти желая най-добро развитие на нещата!!!
И един съвет от мен  - не слушай какво ти говорят другите! Само от вас двамата зависи решението, ако въобще трябва да се решава нещо...
Късмет! Peace

# 20
  • Мнения: 1 840
Скъпо момиче, знам че сиутацията ти е малко "шаш и паника", на твое място и аз щях да съм разстроена и шокирана, но... все си мисля, че не бива да плачем за хубавите неща, които ни се случват, нека си запазим сълзите за лошите, зощото и те няма да ни подминат! Ако новината е "лоша" - ще се справите някак, щом Господ ви е дал дете, ще ви даде и сили и средства да се справите, вярно, няма да е лесно, но не ви остава нищо друго, освен да се справите. Ако тревогата е фалшива, внимавайте повече оттук нататък, за да няма повече такива стресови моменти. Желая ви много здраве и да вземете правилното решение, но повече ви желая да не ви се налага да вземате решение, да ви се размине. И умната!

# 21
  • София
  • Мнения: 7 191
Стискам палци да си намерите най-доброто решение.
Само искам да вметна че тестовете за бременност не са валидни известно време (7-8 месеца) след раждане, засхтото още не е изчезнал напълно хормонът, който характеризира бременността и се засича от тестовете.
Успех!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Опитай се да спреш гласовете в себе си, успокой се и след това виж какво ще ти каже сърцето ти  - знаеш, че каквото и решение да вземеш, ще го вземеш с любов, а когато е така, ще бъдете щастливи!
Целувки на принцесите!

# 23
  • Мнения: 46
Само мога да ти пожелая успех!!!!!!!!!Решението си е ваше..................! newsm10

# 24
  • Мнения: 1 370
Желая ти успех, какъвто и да е резултата  bouquet

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Успех! С таткото поговорете и ще вземете правилното за Вас решение, каквото и да е то.  smile3525
Само искам да вметна че тестовете за бременност не са валидни известно време (7-8 месеца) след раждане, засхтото още не е изчезнал напълно хормонът, който характеризира бременността и се засича от тестовете.
И на мен гинеколожката ми е казвала така, но не съм сигурна, колко време остава в тялото този хормон!

# 26
Само искам да вметна че тестовете за бременност не са валидни известно време (7-8 месеца) след раждане, засхтото още не е изчезнал напълно хормонът, който характеризира бременността и се засича от тестовете.
И на мен гинеколожката ми е казвала така, но не съм сигурна, колко време остава в тялото този хормон!
[/quote]
На листовката на Sure check пише приблизително:
Фактори, които могат да повлияят на резултата:
- Някои лекарствени продукти като Humegon, Pregnil, Profasi, Pregonal, A.P.L. могат да съдържат HCG хормона.
- наличие на HCG хормона в рамките на 8 седмици след раждане или аборт.
- контрацептивите, антибиотиците и алкохола не влияят на резултата

Късмет! Ние можем само да стискаме палци!

# 27
  • София
  • Мнения: 154
Изпращам ти и моята подкрепа! Надявам се, че ще съумеете да вземете правилното решение. Просто си поговорете с половинката....

# 28
  • Мнения: 2 123
Единственото, което мога да те посъветвам е да н есе опитваш да вземеш решението си сама. Нека част от него бъде на таткото. Така, каквото и да изберете за вас двамата ще бъде най-правилното. Наистина има приказка - където двама , там и трети /по повод финансите/, но в крайна сметка това най-добре може да си го прецените вие.
Каквото и да решиш ти пожелавам успех!

# 29
  • Мнения: 119
Ima6 i moqta podkrepa za6toto tova e edno mnogo trudno re6enie. Pri vsi4ki slu4ai ne se strahuvai i se nadqvam i tatkoto da e tolkova solidaren kam teb kakto i vsi4ki tuk vav foruma i da te podkrepi v tvoeto re6enie.  A pyk osen tova testovete davat gre6ki. Simple Smile
Ne znam dali e dobre da te molq za tova, no mislq 4e vsi4ki 6te se radvat da nau4at kakvo si re6ila. (Prosti mi za molbata, izborat e tvoi dali da ni kaje6 ili ne)
I pak uspeh Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт