Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 8

  • 107 143
  • 799
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 232
Аз имам записан час за 05.09 за първата ФМ при д-р Панайотова. Но забравих да питам по телефона дали кръвта за БХС се взима същия ден, защото ще пътувам от Бургас и трябва да знам дали не трябва да нощувам в София.

# 691
  • София
  • Мнения: 31 670
Аз имам записан час за 05.09 за първата ФМ при д-р Панайотова. Но забравих да питам по телефона дали кръвта за БХС се взима същия ден, защото ще пътувам от Бургас и трябва да знам дали не трябва да нощувам в София.

Да. Първо УЗ, после минаваш лаборатория.

# 692
  • Мнения: X
Родилите мами може ли дададете някви идеи как да си прибера корема?

# 693
  • София
  • Мнения: 1 187
Родилите мами може ли дададете някви идеи как да си прибера корема?

С първото ми раждане слагаха едни торби с пясък върху корема и много бързо го прибрах.Но бях и на 27 години де!  Laughing Сега мисля след раждането да нося колан за след раждане,моя приятелка е доволна от такъв-стяга доста корема,дано да го и прибира.

# 694
  • Мнения: X
Някой правил ли е  упражнения за стягане на корем след раждане да ми даде линк към тях?

# 695
  • Мнения: 1 119
Ще споделите ли марка на такъв колан за след раждане. В чуденка съм и аз какъв да взема и дали да е само колан или дълбоки ластични бикини, че има и такива.

# 696
  • Мнения: 10
Здравейте момичета ,
извинете ме , но мисля че темата е за впечатления , въпроси и коментари относно болницата , а не за упражнения и сваляне на килограми. Има други теми , в които може да обсъждате тези въпроси.

# 697
  • София
  • Мнения: 31 670
Дали в спешен кабинет ще могат да помогнат при силна кашлица или трябва да се търси УНГ?

# 698
  • Мнения: X
Звъниш на спешния телефон. В темата забременели след инвитро момичетата обсъждаха лекарства, които са позволени за бременни.
Аз взимах тантум верде форте обклечавашеме веднага.

# 699
  • София
  • Мнения: 31 670
Звъниш на спешния телефон. В темата забременели след инвитро момичетата обсъждаха лекарства, които са позволени за бременни.
Аз взимах тантум верде форте обклечавашеме веднага.

Къде да намеря този телефон? Blush

п.с. 0884 700 704 - спешен Този ли е?

# 700
  • София
  • Мнения: 2 118
към тези, които са раждали със секцио при д-р Ташков- по кой метод оперира доктора- с шевове ли, или с лепене? махат ли се после конци? Възстановяването бързо ли е? Белегът видим ли е, или едва забележим?

# 701
  • София
  • Мнения: 1 930
При мен д-р Ташков е направил много прецизен шев, с конци бях но махна само възлите на шести ден иначе идваше през ден в стаята ми и ме взимаше за промивка.

# 702
  • Мнения: 514
момичета, моето секцио беше точно преди месец - мина леко, боля ме само няколко дни и дискомфортът отшумя. От вчера отново почна да ме боли, а болката е като непосредствено след операцията. Нормално ли е това? Нося бебето, ставам, сядам с него...възможно ли е това да е причината, досега не ми беше проблем? Контролният преглед  мина, но тогава нямах оплаквания. Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: X
Контролните безплатни прегледи трябва да са два. Ако имаш епикриза погледни там пише.
Всъщност след раждане, ако има оплаквания директно с лекаря ли се свързвате или звъните за час на регистратура, или спешен телефон?

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 19:25 от Анонимен

# 704
  • Мнения: 22
Здравейте,
Има ли тук майки, които ходят на ЖК в МБАЛ Надежда. Моля да препоръчате лекар, защото ми предстои избор, при кой да се запиша. Много бих искала да се следя в Надежда, но не съм запозната с лекарите там.
Предишния път бях в МД, при лекар, от който не останах доволна.
Благодаря предварително на всички отзовали се

Общи условия

Активация на акаунт