Имате ли периоди на запускане?

  • 2 161
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 922
В момента ми е такъв период  Embarassed
Имам по-скоро дни, не периоди.

# 16
  • Мнения: 463
Аз ли? Понякога... кога както дойде  Embarassed

# 17
  • Мнения: 18 542
Имам, да  ooooh!
Имам и периоди, в които това с което съм облечена не ме кефи изобщо и ми иде да потъна в земята от срам. Ето днес се чувствам като циганка  Tired и тия гадни дънки, с които съм ще ги изхвърля, защото ми стоят ужасно и се чувствам с 10 декала задник с тях  Sick

# 18
  • Мнения: 35 965
Кой, аз ли? Периоди на изрядност имам, иначе все запусната си джиткам.

напоследък съм тук, все нещо не ми е оправено както ми се иска

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Втора опция. Имам такива периоди, но гледам да са рядкост. Wink Обикновено зимата го давам по- ларж,иначе все гледам да съм изрядна. Flutter

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Позволявам си сега когато единствените ми социални контакти са по детските площадки да изляза понякога само с червило. Но на работа или ако излизаме някъде вечер винаги съм нагласена и нагримирана. А що се отнася до космите и педикюра винаги гледам да съм тип-топ защото нещо много съм вдигнала летвата в къщи и любимия може да заспи с гръб към мен ако не му харесам.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В момента ми е такъв период  Embarassed
Имам по-скоро дни, не периоди.
И аз така Embarassed

# 22
  • Мнения: 698
Имам.  Embarassed
Обикновено съвпадат с периодите на депресия.  Grinning И още повече ги задълбочават... Гадост.  Twisted Evil

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Зависи от гледната точка.  Thinking Като гледам, ако нямаш картинки (или там каквото се казва) по ноктите, сенки на очите и не си на висок ток, въобще не се бутай за нагласена.  Laughing
Изхождайки от моето "нагласено", не се запускам никога.
Като изключим един месец след раждането на сина ми, но тогава бяха само килцата в повече и размъкнатите дрехи (понеже други не ми ставаха) у дома. Peace

# 24
  • Мнения: 3 034
Зависи от гледната точка.  Thinking Като гледам, ако нямаш картинки (или там каквото се казва) по ноктите, сенки на очите и не си на висок ток, въобще не се бутай за нагласена.  Laughing
Изхождайки от моето "нагласено", не се запускам никога.
Като изключим един месец след раждането на сина ми, но тогава бяха само килцата в повече и размъкнатите дрехи (понеже други не ми ставаха) у дома. Peace

 smile3521  И з амен важи същото, но като прибавим и едни ужасни пъпчици по челото, които си отглеждам в момента /те обаче си имат обяснение и то не е козметично.... Sad/

# 25
  • Мнения: 7 186
Нивгаш. Naughty
Суетна съм до безобразие. Thinking

# 26
  • Мнения: 5 647
Втора опция. Има дни, в които просто не ми е до гласене. В други дни, както се казва нямам равна.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 298
Тъй като мъжО ме харесва естествена, без грим, си позволявам да се запускам от време на време, но гледам да не прекалявам, все пак когато ме е харесал, не сам била в "запуснат" вид  Crazy

# 28
  • Мнения: 793
Имам такива периоди, но аз по принцип не обичам супер да се мацам, така че пропускам в повечето случаи Embarassed

Ако гримирането се приема за запускане  Wink

Запускането се дължи на факта, че няма време или на мързел  ooooh! и аз не знам  Confused , но пък понякога ми е толкова хубаво да седна и нещо да не правя  Whistling newsm78 Tired

# 29
  • Мнения: 1 934
Аз между 1 и 2 отговор съм Crazy През повечето време се глася (за мене си, не за хората). Изпадам горе-долу два пъти годишно в такива периоди. На външен вид нищо ми няма, но аз си знам, че примерно маски скоро не съм слагала, някой и друг косъм се крие под панталона, или веждите са ми по-ненаправени от обичайното... Мойто мъж забележки не ми отправя, хората не ми виждат 'неизрядностите', но като изляза от такъв период, да се наглася отгоре додолу, направо ми е кеф.

Ха и аз съм така.

Общи условия

Активация на акаунт