По-млада и стегната кожа само за 6 седмици?

  • 43 963
  • 398
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 13 627
Не съм си правила никога професионално микродермабразио в салон, но редовно си правя пилинг на лицето в домашни условия и съм свикнала с по-груби и свалящи мъртвата кожа продукти.
Специалистите обаче все по-често съветват такива методи да се избягват и за това мисля, че бъдещето е именно в този малък бюти уред.

Накратко какво ми е усещането от Visa Care:

Докато се движи по лицето (с едната ръка е хубаво кожата да е леко опъната) се получава нежно засмукване. Много е интересно и приятно като усещане върху кожата.
Точно от този вакуум се подобрява микроциркулацията и се образува нов колаген. Буквално докато го правите се вижда ефекта. След процедурата кожата е леко зачервена, много гладка и на допир е като попълнена.

На някои части, където няма много мастна тъкан (като на челото или носа) е по-трудно засмукването. Най-гладко Vica Care се движи по бузите, брадичката и около челюстта.
Цялата процедура ми отне около 10 минути като изпробвах и двете глави (sensitive и normal).
Нормалната приставка лично на мен ми харесва повече, защото кожата ми е свикнала на по-грубо ексфоалиране и от нея усещам и виждам повече ефект.

Зачервяването отмина след около един час, но за доста по-дълго усещах гъделичкане и сърбеж. Предполагам това се получи и защото не се намазах с никакъв хидратант след процедурата. Кожата ми стана толкова мека и гладка, че не го сметнах за нужно  Blush
След около два часа нанесох малко хидратиращ гел от секрет на охлюви и гъделичкането моментално се успокои.
Харесва ми, че почистването на приставките става супер лесно. Под течаща вода се изплакват и почистват с малката четчица. Нужно е само да се подсушат и след това отново могат да се поставят на уреда (захващат се с магнит).

Уикенда смятам да направя и втората си процедура и ще докладвам какво се случва.




# 346
  • Мнения: 25
Използвам качествена козметика и хранителни добавки.

# 347
  • Мнения: X
Буба, играта отдавна свърши  Laughing

# 348
  • Мнения: 31 420
Няколко дни след първата процедура реших да направя втора, отново с приставката за чувствителна кожа. Този път обаче бях доста по-смела и минах зоните по лицето без огледало, докато гледам телевизия по няколко пъти с добър натиск. Доволна съм защото уреда не е шумен и ми е удобен в ръката.
Привърших за около 7-10 минути и не нанесох крем нарочно, за да видя какво се случва. Кожата започна да ме щипе и това продължи около два часа. Не съм имала зачервяване. Нанесох много богат крем примесен със серум и си легнах.
На следващата сутрин кожата ми буквално светеше, освен това беше попила супер богатия крем за суха кожа сизключение на т-зоната, която винаги сутрин ми е много омазнена. Почистих лицето и се намазах традиционно с крем кисело мляко с 30 фактор и излязох на дълги, слънчеви разходки.
Сестра ми ми каза "ти си правила продецура, личи ти".
Сега ще изчакам още няколко дни и ще направя трета процедура отново с накрайника за чувствителна кожа. После може да пробвам и с другия.
След двете процедури уреда не се нуждае от презареждане.


# 349
  • Мнения: 13 627
Направих втората процедура в събота, този път изцяло с нормалната приставка.
Visa Care се движеше значително по-лесно и гладко по кожата ми. При първата процедура имах повече трудности, докато свикна със засмукването, но сега беше перфектно  Heart Eyes
Този път зачервяването беше много по-малко и нямах никакъв сърбеж или гъделичкане.
Половин час след процедурата сложих хидратант + грим и цял ден не съм имала абсолютно никакъв дискомфорт.

На следващия ден кожата ми наистина светеще, точно както е писала и Денси.
Много гладка и мека с видимо подобрена структура.



# 350
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Дайте и снимки да видим преди и след   Crazy ако може де  Peace

# 351
  • Мнения: 368
Скъпи дами,

Изключително много благодарим за вашето активно участие. Много ни радва, че винаги сте толкова ентусиазирани, когато ви представяме нашите продукти Simple Smile
Неслучайно вие винаги сте сред първите жени, които тестват иновативните уреди на Philips – вашето безпристрастно и обективно мнение са най-добрият показател, че нашите продукти са ефективни.

Представихме ви Philips VisaCare - уред за микродермабразио, създаден да подмладява кожата и да стимулира отделянето на колаген и еластин. Технологията микродермабразио, която се използва в салоните за красота, сега е адаптирана за безопасно приложение у дома, а ние сме повече от нетърпеливи да разберем резултатите, които постигат Жаки°, densi и a.l.e.n.a!
 
Междувременно специалистът в областта на дерматологията д-р Елмира Павлова е на разположение да отговори на всичките ви въпроси относно микродермабразиото и начина, по който се отразява на нашата кожа. Остава само да ги зададете, а ние ще се погрижим да получите отговор в най-кратък срок.

Поздрави и хубава вечер,
Екипът на Philips Bulgaria

# 352
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Здравейте, д-р Павлова!

Уредът може ли да се използва при розацея и акне?

Благодаря.

# 353
  • Мнения: 368
Здравейте, mariaki, и благодарим за интереса!

Предадохме въпроса Ви на д-р Елмира Павлова, която ни отговори, че микродермабразиото не е подходящо за кожа с розацея, тъй като са налице т.нар. пустули и разширени капиляри. Що се отнася до акнето – не трябва да се иползва Philips VisaCare при наличието на гноен обрив.
Philips VisaCare обаче има много добър резултат при повърхностни белези от акне.

Поздрави,
Екипът на Philips Bulgaria

# 354
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Здравейте, mariaki, и благодарим за интереса!

Предадохме въпроса Ви на д-р Елмира Павлова, която ни отговори, че микродермабразиото не е подходящо за кожа с розацея, тъй като са налице т.нар. пустули и разширени капиляри. Що се отнася до акнето – не трябва да се иползва Philips VisaCare при наличието на гноен обрив.
Philips VisaCare обаче има много добър резултат при повърхностни белези от акне.

Поздрави,
Екипът на Philips Bulgaria

Благодаря Ви!

# 355
  • Мнения: 14
Здравейте уреда подходящ ли е за млада кожа?

# 356
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Хайде и аз да споделя отзиви  Hug

Бях решила да пропусна снимките от разопаковането, но след като прочетох, че е задължително условие - ето и от мен  Blush


Кутията е малка и компактна и добре подредена вътре:



Организирана е в два сектора - един за уреда и втори, като вградена кутийка за принадлежностите към него:



При отваряне на малката кутийка се вижда, че има текстилно калъфче, в което уредът може да се съхранява и пренася:



Елегантно зарядно, четчица за почистване и другата глава:



Аз предпочитам всеки уред да съхранявам в кутията, с която е купен - по-подредено ми е и така ще процедирам и в случая Simple Smile

Както се вижда, а беше и споделено вече - главите са две - на уреда е поставена чувствителната.

Днес го пробвах за първи път. Измих лицето и го оставих да изсъхне напълно, така, че да не усещам никаква остатъчна влага по него. Започнах с движения от носа към слепоочията. Кратки и бавни движения, защото иначе вакуумът изпуска. Направи ми впечатление, че кожата веднага се зачерви, като руменина - т.е. повишава се притока на кръв в третираната зона, което е хубаво и един от ефектите Simple Smile Клетките се снабдяват с кислород и в-ва от кръвта. В тази връзка си мисля, че ако в даден момент пия добавки за кожа, които следва да стигнат до клетките през кръвта - мога да правя процедурата около час след приема им Simple Smile От години ползвам вендузи за масаж на областта бедра, дупе, корем и съм се убедила колко е ефективно за еластична и хубава кожа. Затова и много се зарадвах на вакуума и видимия ефект Simple Smile

Усеща се боцкането. Кожата ми е свикнала на третиране, но боцкането ме учуди, при все, че ползвах чувствителната глава.

Според указанията - всяко място може да се мине по 2 пъти - с обща продължителност 5 минути - 2 пъти седмично. Съобразих се. Измих отново лицето и нанесох крем.

Направих снимка "преди". Но не мисля, че на снимка ще се види ефекта, колкото и да се опитвам да повторя условията, при които ще направя снимки в края на тестовия период.

# 357
  • Мнения: 31 420
Аз също съхранявам уреда във фабричната си кутия.
Онзи ден вечерта направих трета процедура отново с приставката за чувствителна кожа. Този път минавах по 4 пъти всяка зона и понатиснах вакуума повече. Веднага след процедурата, която нарочно правих повече време от 5 минути намазах кожата, както и предишния път със много силен серум смесен с крем и си легнах.
Много харесвам кожата си след процедурите на следващия ден - точно полирана е.
Допада ми, че с уреда е лесен за захват и работа и много удобен за пред телевизора. Нямам време да стоя пред огледалото 10 минути и винаги гледам да съчетая полезното с приятното.
Страшно обичам иновации и модерни уреди, но не желая нищо което се прави трудно и изисква много време, защото то ми е наистина ценно.

Правих процедура и на майка ми и тя остана доволна. Нямаше никакво щипане или дискомфорт. Скоро ще повторим.
Моята следваща ще бъде вече с приставката за нечувствителна кожа.

Последна редакция: пн, 18 апр 2016, 16:40 от densi

# 358
  • Мнения: 718
densi колко често си правиш процедури?

# 359
  • Мнения: 31 420
Два пъти в седмицата, както съветват от марката да се правят процедурите. Спазвам точно препоръките, защото навън е много горещо и ме е страх да прекалявам в каквото и да било.

Общи условия

Активация на акаунт