Хайде, покажете си спалните 8

  • 157 017
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 941
Имам затъмняващи щори от юск.
Бели са, доволна съм.
Не пропускат светлина.
Взех ги по 15лв. намалени.

# 406
  • Мнения: 46 511
т.е вариант със завеси не е удаче...
Защо да не е удачен?
Скрит текст:
Това е най-добрата опция за Вас, можете да вземете плътни, тъмни завеси 2 ръка, ще ви излезе пъти по-евтино, а в същото време ще вършат идеална работа и ще внесат уют.

# 407
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
А може и да смените лентите на вертикалните щори (без механизмите) с ленти с блекаут плат.

# 408
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ако решите завеси, в Какаду има готови, ушити, много хубави и цените там са повече от прилични.

# 409
  • София
  • Мнения: 334
Привет! Показвам нашата спалня
Скрит текст:



# 410
  • SF
  • Мнения: 21 167
Чудесна икейска спалничка! Много обичам такива хладни спокойни цветове!

# 411
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
т.е вариант със завеси не е удаче...
Защо да не е удачен?
Скрит текст:
Това е най-добрата опция за Вас, можете да вземете плътни, тъмни завеси 2 ръка, ще ви излезе пъти по-евтино, а в същото време ще вършат идеална работа и ще внесат уют.
Много кокетно изглежда! Понеже имаме и врата към терасата и затова си мисля, че няма да е добре.Thinking

# 412
  • Мнения: 1 326
Estelitka, и на мен много ми харесва спалнята! Може ли да кажеш какъв цвят са стените?Изглежда ми нещо като сиво-синьо.
Скрит текст:
Привет! Показвам нашата спалня
Скрит текст:



Скриновете 2 отделни по 4 чекмеджета ли са? А отгоре плота виждам, че е един цял- той отделно ли се поръчва?

Последна редакция: вт, 20 авг 2019, 18:16 от иванита

# 413
  • SF
  • Мнения: 21 167
Виж скрин Malm в ИКЕА.

# 414
  • Мнения: 46 511
Много кокетно изглежда! Понеже имаме и врата към терасата и затова си мисля, че няма да е добре.Thinking
Вкъщи сме с други щори, но пак вътрешни + плътни завеси и балконска врата, идеално си е Hands Plus1

# 415
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Човече, заради твоите снимки почнах в тази посока да мисля Smile Благодарско Flowers Hibiscus
Ще покажа резултат скоро...

# 416
  • София
  • Мнения: 334
Estelitka, и на мен много ми харесва спалнята! Може ли да кажеш какъв цвят са стените?Изглежда ми нещо като сиво-синьо.
Скрит текст:
Привет! Показвам нашата спалня
Скрит текст:



Скриновете 2 отделни по 4 чекмеджета ли са? А отгоре плота виждам, че е един цял- той отделно ли се поръчва?
Скриновете са 2 бр. Малм на Икеа. Има и двоен такъв там, но е с 3 чекмеджета и ни идваше нисък, за това взехме 2.
Тапетите не знам точно какъв цвят се водят ето тези са
Скрит текст:

Сега видях двете снимки срещу светлината са доста тъмни, иначе стаята е доста светла и тапетите също са много светли и нежни.

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 14:06 от estelitka

# 417
  • Мнения: 2 817
Дами, здравейте,

моля, кажете къде в София шият пердета и шалтета на прилични цени? Знам, че има в магазинчетата при Халите, но са ми много далече. Е, ако трябва ще отида, но, ако има нещо по-близо в района на Младост до Овча Купел, моля кажете.
Допълвам - всъщност шалтето може ли да е от един и същи материал като завесите?

# 418
  • Мнения: 1 033
Ева, в къщи шалте и пердета са от един плат. За мен е много красиво.

# 419
  • София
  • Мнения: 12 006
Дами, здравейте,

моля, кажете къде в София шият пердета и шалтета на прилични цени? Знам, че има в магазинчетата при Халите, но са ми много далече. Е, ако трябва ще отида, но, ако има нещо по-близо в района на Младост до Овча Купел, моля кажете.
Допълвам - всъщност шалтето може ли да е от един и същи материал като завесите?
Попитайте в темата за пердетата, там може би ще отговорят по-конкретно.

Общи условия

Активация на акаунт