Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 март 2016, 13:06 ч.

Хайде, покажете си спалните 8

• 118 998
  • 531
  •   3
Отговори
# 525
Ако едрият падне върху детето?

# 526
Въпросът сериозен ли е? Досега не ми се е случвало някой възрастен да падне от легло.

# 527
Сериозна съм, да.
Най-малко по навик може да слезе от леглото, забравяйки, че долу има др.легло. ..по навик. Все пак пишете че инцидентно ще се ползва долното.
А и  че е възрастен го разбрах като стар.

# 528
Не виждам проблем-леглото се ползва предимно от възрастен. Когато се налага дете да пренощува там, детето ляга на основното, а възрастния на изтеглящото, стига кг да позволяват. Едва ли някой  ще си позволи да остави дете/внуче под себе си. По подразбиране.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 12:06 от mimoza7710

# 529
  • София /Абсурдистан
Аз такова легло съм виждала само за детска стая. Но пък може да става и за дете и възрастен.

# 530
Предполагам зависи от килограмите на възрастният. Ние имаме подобно легло от ИКЕА и майка ми спа на изтеглящото се повече от година. Тя е около 60кг. и на леглото нищо му няма за сега. Simple Smile

# 531
В семейството ни възрастните са доста над 60 кг. Ето защо изтеглящото се не е опция за тях. Въпросът е дали основното легло е здраво, колкото обикновените или второто легло го прави паянтово. А допълнителното ще бъде за децата, когато излязат от сгъваемите кошари т.е. от3-4 годишни докъм тийн-възраст /евентуално/ и ще се ползва рядко.

Общи условия

Активация на акаунт