Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 март 2016, 13:06 ч.

Хайде, покажете си спалните 8

• 120 506
  • 545
  •   1
Отговори
# 540
  • Стара Загора
На мен малко ми вади очите Rolling Eyes

# 541
  • София
Облепи я с нещо тази саксия - тапет, текстил. А после ще си купиш каквото си избрала.

# 542
"Снимката на бялата спалня ме наведе на мисълта за подматрачните рамки - срещу относително много малко пари отгоре може да се купят по-хубави с регулация на твърдостта. Който мисли, че това е безсмислено, да чете темата за матраците - как все неудобни идват. Аз лично изпитах разликата при един и същ матрак, но различни настройки на твърдостта на ламелите."
Би ли препоръчала хубава подматрачна рамка за спалня?

# 543
Здравейте,
Някой от вас има ли такава подматрачна рамка?
(Luroy, Lonset или Leirsund) - да каже какви са разликите.
Предстои ни покупка на спалня и се чудим каква да изберем.

# 544
Точно такава на ИКЕА нямам, но имам от същия тип като третата и си струва, защото като си купите матраците, колкото и да ги избирате в магазина, по някое врем е ще поискате да е по-мек, или по-твърд, или на единия да е така, а на другия онака, а с регулирането на твърдостта се постига доста осезаема промяна в усещането на матрака.

# 545
Здравейте,
Някой от вас има ли такава подматрачна рамка?
(Luroy, Lonset или Leirsund) - да каже какви са разликите.
Предстои ни покупка на спалня и се чудим каква да изберем.
Мога да дам мнение само за Luroy и то е крайно негативно. Ламелите са свързани с нещо като текстил и това прави рамката нестабилна. Често се разместват и пропадат. Нямам обяснение как са измислили такова недоразумение.

Общи условия

Активация на акаунт