Пазарувате ли дрехи от магазини за втора употреба?

  • 48 785
  • 428
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 214
Уинтър-чак сега видях -обикалям по магазинчетата отзад главната.В пресечката на детмага ми е любимото-има една книжарница в същата пресечка-то е последното в уличката.Супер дрешки има там.
Благодаря!
Ако не го намеря ще те помоля за точен адрес да мога да се ориентирам по картата! Heart Eyes

# 406
  • Мнения: 467
ДА! Grinning Намирала съм си страхотни неща. Ама си е голямо ровене:-(( Рядко имам време. Последната ми находка е убийствен бял панталон, с който си карах бременността.... за 4 лв!!!

# 407
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842

Просто не мога да не се похваля. Вчера в един неочакван магазин (в смисъл, че рядко се намира каквото и да е свястно в него) си намерих дънки. Като любимите ми Мис 60 на снимката, само по-светли и с малко по-висока талия, срещу 10 лв се събрахме  Grinning. Аз много щастлив!

# 408
  • Мнения: 739
не посещавам такива магазини. Вече навсякъде има дрехи на достъпна цена, можете да си купите блуза за 5лв и панталон за 10 от Графа, значи проблем с цените няма.

# 409
  • Мнения: 1 195
МОЛЯ ВИ МАЦКИ КАЖЕТЕ МИ МАГАЗИН БЛИЗО ДО ЦЕНТРАЛНА ГАРА В КОЙТО МОГА ДА СИ НАМЕРЯ НЕЩО СВЯСТНО
ИСКАМ НЯКАКЪВ СПОРТЕН ПАНТАЛОН И СПОРТНИ БЛУЗКИ

# 410
  • Мнения: 2 214
не посещавам такива магазини. Вече навсякъде има дрехи на достъпна цена, можете да си купите блуза за 5лв и панталон за 10 от Графа, значи проблем с цените няма.
Съгласна съм за цената обаче качеството на нови дрехи които се по 5-10 лева newsm11

# 411
  • Мнения: 739
Winter - има и с много добро качество, очудващо, но факт. Може би не са хит дизайнерски, но сестра ми предимно такива си купува Wink. Блузките са от готина материя, трико понякога и са качествено изработени. Да не споменавам пуловерите в Сисли на Витоша, целите на топченца, сякаш са носени дъъъъълго, преди да виснат на закачалката  Shocked

# 412
  • Мнения: 2 214
Може би Hug
Само изразих мнението си че искам да нося дрехи на извесни марки обаче никък не ми се дават по 300 лева Naughty за спортен екип на Адидас ако мога да го взема за 15 лева  Mr. Green
И ако не кажа че е втора употреба няма и да разбере никой Joy

# 413
  • Мнения: 2 125
МОЛЯ ВИ МАЦКИ КАЖЕТЕ МИ МАГАЗИН БЛИЗО ДО ЦЕНТРАЛНА ГАРА В КОЙТО МОГА ДА СИ НАМЕРЯ НЕЩО СВЯСТНО
ИСКАМ НЯКАКЪВ СПОРТЕН ПАНТАЛОН И СПОРТНИ БЛУЗКИ

Най-близо ми се струва Шик-Шик на Ботев...

# 414
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Чак на 21 страница успявам да се включа- не, не пазарувам в такива магазини. Даже не съм влизала в такъв...

# 415
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Когато бях бременна, си купувах блузи от такива магазинчета. Попадала съм на чисто нови дрехи.

# 416
  • Мнения: 1 195
МОЛЯ ВИ МАЦКИ КАЖЕТЕ МИ МАГАЗИН БЛИЗО ДО ЦЕНТРАЛНА ГАРА В КОЙТО МОГА ДА СИ НАМЕРЯ НЕЩО СВЯСТНО
ИСКАМ НЯКАКЪВ СПОРТЕН ПАНТАЛОН И СПОРТНИ БЛУЗКИ

Най-близо ми се струва Шик-Шик на Ботев...

10х,   bouquet него го знам Simple Smile
интересувам се за някой друг ако знаете?

# 417
  • Мнения: 78
има след автогарата на Централна гара и са на кило- единия е откъм Мария Луиза след магазина на чико, а другия отзад на същата сграда срещу паргинга. и в двата има добри работи.
иначе съм бесен фен на този вид магазини и определено не страдам от разни скрупули. купувам за цялото семейство - доволна съм от качество и цена

# 418
  • Мнения: 2 386
Моля ви кажете къде се намира този магазин Шик-Шик?И ако знаете други такива готинки0казвайте:)
Иначе аз съм ЗА  секънд хенд магазините в повечето /не всички/ случаи.

# 419
  • Мнения: 147
Да случва се, когато имам време да се ровя из толкова много дрехи. Намират се ноправо често нови дрехи с етикетите в тия магазини и др. много качествини

Общи условия

Активация на акаунт