Пазарувате ли дрехи от магазини за втора употреба?

  • 48 824
  • 428
  •   1
Отговори
# 390
# 391
  • Мнения: 694
Аз вчера поръзцъках малко из пловдивските магазинчета-в крайна сметка-един розов панталон с ниска талия-12 лв.,туника веро мода-черна 8 лв.,потник -4 лв и тироска -4 лв-обаче снимките по-късно.И така за около 25 лв.-стегнах ежедневието за лятото Wink

# 392
  • Мнения: 6 472
Туко що се сдобих с разни новички красоти:) Довечера ще ги снимам. Имам си 3 нови потничета : на ZARA, NAFNAF и ESPRIT. Освен това се сдобих с една "работна черна пола" на Морган. Седи много елегантно. Голямата щерка също се снабди с един еспритски бял панталон Flutter
А като стана въпрос за Мания да попитам дали някой знае кога ще имат ново зареждане?

# 393
  • Мнения: 2 214
Аз вчера поръзцъках малко из пловдивските магазинчета-в крайна сметка-един розов панталон с ниска талия-12 лв.,туника веро мода-черна 8 лв.,потник -4 лв и тироска -4 лв-обаче снимките по-късно.И така за около 25 лв.-стегнах ежедневието за лятото Wink
Кажи моля в какви си обикаляла, защото аз освен  Лафиеста и Шик Шик незнам, а  и в последно време вообще не ми харесват Sad

# 394
  • Мнения: 3 835
Maнията в Х. Димитър я зареждат в петък.

Имат и сайт - това са им магазините

# 395
  • Мнения: 1 681
Къде по-точно в Х. Димитър се намира? На сайта им не пише.

# 396
  • Мнения: 412
аз съм влизала веднъж в огромен магазин Мания на цял етаж - в "Хаджи Димитър" е, пресечката срещу пазара, на втория етаж на един голям син магазин Европа. Като си купиш нещо от там, ти го дават във "фирмена торбичка", на която са изписани адресите на всичките им магазини - в София са поне 3, но изхвърлих торбичката и не мога да помогна с другите адреси newsm78
Samsara, извинявай, че цитирам себе си  Wink - дано от това обяснение разбереш къде е ...Зареждане - вчера преди обяд, случайно знам от познат, който е бил там, но не зная подробности  Peace

# 397
  • Мнения: 94
Момичета днес имаше акция на панталони по 1 лев, в Мания-Люлин,някой купи ли си?
А когато ще има зареждане ОБЕЩАВАМ да ви уведомя. Simple Smile

# 398
# 399
  • Мнения: 694
Уинтър-чак сега видях -обикалям по магазинчетата отзад главната.В пресечката на детмага ми е любимото-има една книжарница в същата пресечка-то е последното в уличката.Супер дрешки има там.

# 400
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Уинтър-чак сега видях -обикалям по магазинчетата отзад главната.В пресечката на детмага ми е любимото-има една книжарница в същата пресечка-то е последното в уличката.Супер дрешки има там.
Това е моето любимо тоже, за което съм писала в предните страници. До него е детския магазин 2 ръка 'Барби' http://www.barbie-shop.hit.bg/
Виж по-назад в темата, доста споменати магазини има в Пловдив. 'Мания' в Халите на подземния етаж е добре заредена, но с по-високи цени (не задължително с по-добро качество обаче); 'Фрея' е също добър (до Четвъртък пазар и до 'Берлин' срещу площад Съединение).

# 401
Гледам и аз все качествени неща да си купувам , ама ако може и да спестя някои лев, че то всичко много скъпо взе да става. Задачата ми се виждаше непосилна сред купищата от китайски и турски боклуци, но за мое голямо щастие открих магазините втора употреба. Simple Smile На няколко пъти ходя вече в Мания, но да ви кажа там ми е много скъпо като за дрехи втора употреба. Надуват цените като че не става въпрос за втора употреба, а ще вземеш да си кажеш, че си в някой скъп бутик. В Шик-шика пък все се излагат напоследък, там все по рядко налучквам по нещо свястно.
За това напоследък си пазарувам в няколко малки по незнайни магазинчета дето хем цените са на ниво хем имам супер попадения. Хайде ще снимам да ви покажа и да ми позавиждате малко Simple Smile

# 402
  • Мнения: 903
Аз не съм превърженик на дрехите втора употреба.

# 403
  • Мнения: 356
Аз не съм превърженик на дрехите втора употреба.
Peace

# 404
  • Мнения: 6 472
Гледам и аз все качествени неща да си купувам , ама ако може и да спестя някои лев, че то всичко много скъпо взе да става. Задачата ми се виждаше непосилна сред купищата от китайски и турски боклуци, но за мое голямо щастие открих магазините втора употреба. Simple Smile На няколко пъти ходя вече в Мания, но да ви кажа там ми е много скъпо като за дрехи втора употреба. Надуват цените като че не става въпрос за втора употреба, а ще вземеш да си кажеш, че си в някой скъп бутик. В Шик-шика пък все се излагат напоследък, там все по рядко налучквам по нещо свястно.
За това напоследък си пазарувам в няколко малки по незнайни магазинчета дето хем цените са на ниво хем имам супер попадения. Хайде ще снимам да ви покажа и да ми позавиждате малко Simple Smile

А в Шик - Шик Дом на Христо Ботев ходила ли си? Зареждат в събота. На мен последните попадения са ми от там. Нямам идея дали имат нещо общо с първия Шик-Шик (освен цените), но се понамира това - онова.

Общи условия

Активация на акаунт