Пазарувате ли дрехи от магазини за втора употреба?

  • 48 795
  • 428
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ох, и още как! В началото и на мен ми беше трудно да си намирам хубави дрешки, но вече имам "обиграно око". Сега редовно се снабдявам с дрехи от такива магазини. И мога да кажа, че имам страхотни попадения!

# 61
  • София
  • Мнения: 2 271
Никога не съм си купувала, макар че съм влизала и съм разглеждала с намерението да си купя някоя евтинка дрешка. Може би са предразсъдъци, или наистина се продават боклуци там, но все не мога да си харесам нищо.

# 62
  • Мнения: 2 961
Не само че пазарувам,ама и ми е нещо като хоби да обикалям по такива магазини  Wink

# 63
  • Мнения: 3 347
Ходя от време на време, но явно твърде рядко и не гледам особено внимателно, защото нищо не съм си харесвала Confused

Съпругът ми обаче всяка седмица по един-два пъти обикаля и ако ви кажа какви находки има - от Хуго Бос, през Бенетон, Дизел и Левис до последната придобивка - спортен потник Найк, който си е купил вчера и който му е струвал ни повече ни по-малко от пет лева. А потникът е невероятен и аз не бих познала, че изобщо е носен.
Така че мисля и аз да ходя по-често. Сигурно с повече упоритост и обикаляне можеш да попаднеш на хубави неща.

Мда, сега се сещам за невероятно кожено сако на Дона Карън, което видях, когато бях бременна, но не го взех, защото не бях сигурна как ще ми стои, когато родя. Скъпичко беше - около 40 лева, но пък за естествена кожа, в перфектно състояние, при това на Дона Карън, мисля, че си заслужава. Сега малко ме е яд, че не го взех Thinking

# 64
  • Мнения: 8 505
Има ли и други като мен?

Може да се пробвам някой път с теб Wink Влизала съм няколко пъти,но явно не съм се ровила достатъчно или преди мен е минавал някой с моя вкус и е обирал хубавите неща.

# 65
Ето малко снимки от мен да не сме голословни  Sunglasses Това са последните ми покупки:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=30502

Блузката е 3 лв.,белият панталон - 10 лв., якето е 12 лв. и "на живо" е по-впечатляващо. Дънките са Томи Хилфигер и са 6 лв., както и дънковата пола. Хайде сега сте вие...

# 66
  • Мнения: 5 577
Имам една жестока блуза на Бенетон от такъв магазин, това е единственото хубаво нещо, което съм намирала.
И то беше в оказион, жалко, че нямам апарат да я снимам. Може и да е била от някой занесена, незнам.

Друго свясно не съм намирала, но Лейди е права - има хубави, памучни блузки по 4-5-6 лв. в новите магазини, колко струва една такава втора ръка, че да я купя оттам?

На малкия съм купувала - има дънкови гащеризончета и якенца по 3-4 лв. което си е находка.  Peace

Иначе има един оказион в Русе където носят от магазините за конфекция примерно останали по една бройка дрехи, без номерация, или такива - изостанали стоки от предни сезони, които заемат място. Нови са, и са по-евтини - от там си купувам някои неща.

# 67
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
здравейте, за първи път пиша ,темата ме заинтригува защото аз редовно си купувам дрешки от ЛА ФИЕСТА в Пловдив и винаги ги оцелвам нови с етикетите, ето малко снимки,
http://snimka.bg/album.php?album_id=30504 с дългата пола мн се гордея защото е супер.

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 14:52 от kopche

# 68
  • Мнения: 4 362
О да взимам си,моята баба има такъв магазин и определено си взимам някой неща от там,харесва ми има доста оргинални дрешки,а и най важното никой друг няма да видя с тях,моите съученички винаги са твърдяли,че никога няма да влезнат в такъв магазин защото било гадно,но пък постоянно се чудеха от къде си купувам дрехите  Peace
Има разбира се и неща които не си заслужават,но има и такива които са страхотни и като качество и като стил  Peace

# 69
  • Мнения: 6 164
Не, попадала съм на ужасни боклуци. Sad
Но съм си купувала от онези магазини, с внесените маркови безмитни стоки и на половин цена си взимаш оригинални дрехи с все етикетите! Wink
Е, и там имаше боклуци, а други не бяха кой знае колко евтинки, но това, което аз си купих беше суперкачествено. Имам една блузка, която за 2 години сбърках от носене и е като купена вчера!

# 70
nameika, малката поличка ми хавна окото. много е палава newsm10. А как сса цените в La Fiesta при вас? Аз ходих в събора и ми се видя, че доста са ги надули

# 71
  • Мнения: 510
Аз съм голям фен на такъв тип магазини.....имам страхотни попадения.
Обхваща ме някаква откривателска страст Laughing....цялата съм издокарана от тези магазини.
Има ли и други като мен?


И аз съм "Нещотърсач", особено,когато сме на екскурзия в малки градчета ,винаги си заделям по 1-2 часа за откриване на  интересни подаръци-хубави официални мъжки ризи,каски,ролери,други спортни артикули,детски роклички и най-вече интересни дрешки за мен  Wink

# 72
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Да много често пазаря от втора употреба.По едно враме ми беше станало като мания и не можех да си износя дрехите та малко се поспрях Simple Smile .
По късно може да снимам по интересните попадения.

# 73
  • Мнения: 271
 След малко ще ви постна и аз снимки, но е добре да даваме информация от кои магазини си ги пазаруваме за улеснение на другите.  Peace

# 74
  • Мнения: 732
Пазарувам само от Мания. Цените са между 26 и 18 лв за килограм, но затова пък дрехите са качествени, хубави, маркови,  почти не са носени, изпрани, изгладени и не миришат гадно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт