Пазарувате ли дрехи от магазини за втора употреба?

  • 48 835
  • 428
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 123
да най добре казвайте от къде ги купувате тези хубави дрешки.
само не разбрах къде се намира този магазин мания?

# 76
  • Sf
  • Мнения: 808
Много обичам, когато имам време да разглеждам в тези магазини. Страшно харесвам Ла Фиестата на Димитър Петков пазара. Попадала съм на страхотни неща. Какви завеси си намерих... И то си е до късмет Simple Smile

# 77
  • Мнения: 412
И аз ще похваля двете малки магазинчета на "Хан Крум" - но те са по-скоро от типа vintage а не second hand, девойките са много мили и е приятно дори просто да поразгледаш. Grinning
Когато се върнах на работа и трябваше спешно да попълня празнотите в гардероба, определено първо там обиколих. Най-любимата ми придобивка е едно черно късо сако, чиято марка нищо не ми говори.Дано някоя от вас ми помогне. BlushТа сакото е Christian Berg, шведско е, но когато търсех попаднах само на някакъв шведски скулптор с това име - вярно е, че сакото страхотно ме скулптира  Laughing Laughing Laughing Чували ли сте тази марка?

# 78
  • София
  • Мнения: 3 818
Къде се намира този магазин Мания в Люлин? Аз никога не съм си харесвала нищо от такъв тип магазини, но на бившия ми приятел майка му често му купува от там и то наистина страхотни блузки. ЗА панталони ми се струва гнусно Confused

# 79
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пазарувам си, да. Имам си доста дрешки, а на децата - особено много, направо нови.

# 80
  • Мнения: 6 155
Къде се намира този магазин Мания в Люлин?

Май е до плажа, в Силвър центъра  Rolling Eyes

# 81
# 82
  • Мнения: 412
да най добре казвайте от къде ги купувате тези хубави дрешки.
само не разбрах къде се намира този магазин мания?

pisanka, аз съм влизала веднъж в огромен магазин Мания на цял етаж - в "Хаджи Димитър" е, пресечката срещу пазара, на втория етаж на един голям син магазин Европа. Като си купиш нещо от там, ти го дават във "фирмена торбичка", на която са изписани адресите на всичките им магазини - в София са поне 3, но изхвърлих торбичката и не мога да помогна с другите адреси newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 3 818
Къде се намира този магазин Мания в Люлин?

Май е до плажа, в Силвър центъра  Rolling Eyes
Тен кю  bouquet

# 84
  • Мнения: 157
Да,купувам си.Не много често,но са ми попадали много хубави неща.Особенно дрехо за бременни.

# 85
  • на пистата
  • Мнения: 5 889
цените са супер, дългата пола е 9 лв, късата 5лв, а потника е 3лв и е Левис ,а и зимата си взех невероятно дълго джинсово палто за 25лв всички дрехи са нови.цените са добри и магазина е на 4 етажа така че избор голям ето и палтото  https://http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=556575

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 12:44 от nameika

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
 Аз купувам прежди от секънд хенд на килограм-за пачуърк.Иначе много солен ще ми излезе:-))

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 11:01 от esprit

# 87
  • Мнения: 3 161
Браво на вас. Страхотни находки, мерси за снимките. Чакаме още!

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 7 054
Ето малко снимки от мен да не сме голословни  Sunglasses Това са последните ми покупки:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=30502

Блузката е 3 лв.,белият панталон - 10 лв., якето е 12 лв. и "на живо" е по-впечатляващо. Дънките са Томи Хилфигер и са 6 лв., както и дънковата пола. Хайде сега сте вие...

Белият панталон е  страхотен!

# 89
  • Мнения: 2 700
Да, но не много често. По-скоро ако нещо ми хване окото от витрината.

Общи условия

Активация на акаунт