Модни консултации-23

  • 99 541
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 959
Предпочитам да имат нещо за хващане на крака отгоре.

# 706
  • Мнения: 308
Предпочитам да имат нещо за хващане на крака отгоре.

Като за Салса танци ли?

# 707
  • Мнения: 466
http://www.megias.bg/bg/elegantni-obuvki/14895-women-elegant-sho … th-high-heel.html
http://www.megias.bg/bg/elegantni-obuvki/14571-women-elegant-sho … 520-black-pu.html
Ето и тези два модела, ако си склонна да направиш компромис относно тока
Smile Тези жълтите са адски сладки

# 708
  • София
  • Мнения: 3 959
Предпочитам да имат нещо за хващане на крака отгоре.

Като за Салса танци ли?

Не знам как изглеждат техните обувки.  Embarassed Подобни на тези в линка, който съм дала ще търся май. Облеклото ми е по-трудно.

# 709
  • Мнения: 1 665
Предпочитам да имат нещо за хващане на крака отгоре.

такова?

# 710
  • Мнения: 18 060
Предпочитам да имат нещо за хващане на крака отгоре.

такова?

Тя си е харесала обувки, търси тоалет за тях. Аз обаче не съм фен и не ме вдъхновяват  Confused

# 711
  • Мнения: 398
Здравейте, имам нужда от помощ... Купих си ето този гащеризон, но дойде без коланче и сега търся колан. Тъй като обувките ми имат сребристи мотиви , какво коланче да избера?
ето и обувките само че моите са велурени

Избери тънък колан, по-стилно е  Peace

Премисли и за обувките; такива платформи са не само демоде, но и не изглеждат никак фино и елегантно.

Другите обувки, по-назад, тези на naomi, ги виждам да се носят през почивните дни и ваканции - с непретенциозни рокли/поли.

# 712
  • София
  • Мнения: 3 959
А, не съм си харесала обувки още, имам само представа какво горе-долу искам. Преди дни обиколих някои магазинчета по Графа, обаче не намерих нищо подобно на жълтите, които са по-горе.  Cry Аз от интернет не поръчвам, та да се надявам, че някъде ще видя нещо, което да ми хареса. Макар да нямам никакво време до събитията.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 10 686
За сандали мислила ли си или искаш да са обувки?

# 714
  • Австрия
  • Мнения: 2 326
Дебелите токове и платформа не гарантират удобна обувка. Важна е извивката под свода на стъпалото и как пасва като цяло обувката към крака. А също и материалът, от който е изработена: мекота, еластичност..  Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 3 959
За сандали мислила ли си или искаш да са обувки?


Може и сандали, предложения приемам всякакви.  Peace


Дебелите токове и платформа не гарантират удобна обувка. Важна е извивката под свода на стъпалото и как пасва като цяло обувката към крака. А също и материалът, от който е изработена: мекота, еластичност..  Wink


Знам, че не гарантират удобна обувка, но една идея повече стабилност - да. Особено след като цял ден ще съм на крак.  Peace

# 716
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Аз бих заложила на такива. Виждала съм светлите.
Скрит текст:

Нагоре дюс, изчистено.

# 717
  • Мнения: 15 120
От къде са тези хубави сандали?

# 718
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Марката я продават в магазините за куфари Самсонайт.
Естествена кожа и бяха или 119 или 159лв  Mr. Green

Миналото лято си купих за първи път сандали на тази марка.
Много съм доволна и грам пришки и ожулвания не ми направиха.

# 719
  • Мнения: 466
Здравейте, имам нужда от помощ... Купих си ето този гащеризон, но дойде без коланче и сега търся колан. Тъй като обувките ми имат сребристи мотиви , какво коланче да избера?
ето и обувките само че моите са велурени

Избери тънък колан, по-стилно е  Peace

Премисли и за обувките; такива платформи са не само демоде, но и не изглеждат никак фино и елегантно.

Другите обувки, по-назад, тези на naomi, ги виждам да се носят през почивните дни и ваканции - с непретенциозни рокли/поли.

Тези обувки са ми балните, а това ще бъде тоалетът за изпращането

Общи условия

Активация на акаунт