Модни консултации-23

  • 99 537
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 300
Дебелите токове може да са по стабилни, но в никакъв случай не са по удобни, а платформата за мен лично е едно от най неприятните за носене неща, тъй като не позволява на подметката да се извива със стъпалото.
Изобщо като става дума за обувки по добре красива гледка с умерен ток, отколкото карикатура с висок. Гарантирано 2-3 см разлика в ръста не са забележими за  болшинството от хората. Не казвам, че високите токчета са задължително грозна гледка, но не е рядкост.

# 721
  • Мнения: 18 060
Най- неудобното нещо е такава груба платформа, кракът е като обездвижен в нея. Мога да възприема тънка вградена или такава която изтънява към пръстите / клиновидна дето им казват/, но тези са ми като танк. Нито на тънък, нито на дебел глезен ги виждам  Naughty

# 722
  • Мнения: 31 424
Дебелите токове са груби, демоде и супер неудобни. Правят краката като талпи. Peace
Платформите не ги коментираме въобще, няма такава грозотия.

# 723
  • Мнения: 22 549
Не знам колко висока си и защо търсиш обувки на 10-12см. височина, при това с дебел ток.
Още повече, че става въпрос за официално събитие и с такъв тип обувка, ще изглеждаш бутафорно.
Вземи си елегантна обувка на 8-9см. височина и най-добре я съобрази с роклята, или каквото друго избереш.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не знам колко висока си и защо търсиш обувки на 10-12см. височина, при това с дебел ток.
Още повече, че става въпрос за официално събитие и с такъв тип обувка, ще изглеждаш бутафорно.
Вземи си елегантна обувка на 8-9см. височина и най-добре я съобрази с роклята, или каквото друго избереш.
+1
« Ѕmile » скоро гледах онлайн магазина на GiAnni.
Има доста сандали на дебел ток, разгледай. Имат
магазини, ако нещо харесаш може да пробваш.
http://www.giannibg.com/shop/category/02.13/Жени/Елегантни%20сандали#.Vyo2z49OLIV

# 725
  • Мнения: 398
Дебелите токове са груби, демоде и супер неудобни. Правят краката като талпи. Peace
Платформите не ги коментираме въобще, няма такава грозотия.

Зависи от дебелия ток. Някои модели са доста успешни - например показаните по-горе сандали в нюд и черно.

За платформите съм абсолютно съгласна.

# 726
  • Австрия
  • Мнения: 2 325

Тези обувки са ми балните



Искрени съчувствия  Confused С тези обувки няма да можеш да ходиш нормално, няма да можеш да танцуваш.. но виж, ако по време на цялата бална вечер седиш или стоиш като статуя - няма проблем  Peace

Въобще.. сходно е мнението ми относно всички високи обувки с ток и платформа. Особено тези, леко или повечко заоблени като копита - ама за каква устойчивост се говори?! Особено с тънка, хлъзгава и твърда подметка..

пп. Грубо казано .. аз съм метър и половина, обаче такова допотопно нещо не бих си сложила върху крака, само заради разликата от 10-на см в ръста (друго си е 1,65 .. Joy) за сметка на дървена походка, абсолютен дискомфорт и трудна подвижност. Друго си е еластична, хубава обувка на 7-8см и възможността за фръцкане насам-натам (сещате се: плавна, непринудена походка с характерното леко поклащане на ханша, изпънати колене след стъпване, леко завъртане върху обувките.. и пр.   Wink Blush

# 727
  • Мнения: 1 894
Дебелите токове са груби, демоде и супер неудобни. Правят краката като талпи. Peace
Платформите не ги коментираме въобще, няма такава грозотия.

За първото не съм съгласна.

Второто чак пълна грозотия не, защото има и по-големи, но си е доста анти обувка.

# 728
  • Австрия
  • Мнения: 2 325
Дебелите токове са груби, демоде и супер неудобни. Правят краката като талпи. Peace
Платформите не ги коментираме въобще, няма такава грозотия.

За първото не съм съгласна.

Второто чак пълна грозотия не, защото има и по-големи, но си е доста анти обувка.

Да. Има.. в това число и дебел крак върху тънък висок ток.

С много неща трябва да се съобрази една жена, няма начин  Flutter Laughing

# 729
  • Мнения: 31 424
Е ние сега няма да изреждаме много грозните неща, трябва такт да има все пак, но платформите са си грозотия за мен. Laughing Човек обаче се учи от грешките си и е добре да не слуша другите, а сам да достигне до изводите кое му е грозно и кое не.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 1 113
Като стана въпрос за сандали... тези харесват ли ви:
Скрит текст:

# 731
  • Мнения: 1 875
Здравейте,
бихте ли препоръчали обувки към тази пола:
Скрит текст:


Благодаря Hug

# 732
  • Мнения: 18 060
Като стана въпрос за сандали... тези харесват ли ви:
Скрит текст:

На мен ми харесват, да  Peace
Само тия 3 закопчалки ми се струват адски пипнива работа  newsm78 /или са имитация ?/

# 733
  • Варна
  • Мнения: 1 113
Ааа, имат цип отзад Simple Smile

# 734
  • Мнения: 2 447
Дебелите токове са груби, демоде и супер неудобни. Правят краката като талпи. Peace
Платформите не ги коментираме въобще, няма такава грозотия.
Зависи от краката Laughing
Някои крака просто са си талпи.

Като чуя фразата "Модерно е!" и ми се  Sick
По-добре демоде, отколкото карикатура или саката.

Платформите не коментирам, особено залелите пазара ни.

Като стана въпрос за сандали... тези харесват ли ви:
Скрит текст:
Харесват ми. Peace
И показаните от miss noir.

Общи условия

Активация на акаунт