Независимо от спам-а, още ни търпят във БГ-мама !Бъдещи мами над 35

  • 39 197
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39 403
До края на месеца. Тогава приключваме. После съм свободен агент.
Няма проблем. В април ще ви поканя на гости, ако сте навити.

# 46
  • Мнения: 13 937
В сезона на приключването е така  Crossing Arms
Аз докарах до ниво оборотна и от утре мисля да захващам статистики и декларации  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 39 403
От 17 години съм счетоводител, толкова тежко приключване никога не съм имала. Където съм си стояла вкъщи когато малкото е било болно, още не мога да наваксам пропуснатото. Надявам се догодина по навреме да вляза в час.

# 48
  • Мнения: 1 432
Шери, тоя път надмина себе си  bouquet А заглавието ... време е от БГ мама да ни дадат някаква награда, мисля  Mr. Green
Организирайте среща, когато ви е удобно. Моето заминаване още не е ясно - на 29 март със сигурност съм в Сф, пък и Пловдив не е накрая на света. Като гледам, поне два пъти в месеца ще ви гостувам.

# 49
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Благодаря, девойки, то да се смееш ли да плачеш ли...притеснено ми е за ММ, че той много се форсира и утре ще трябва да го оставя сам с майстора по някое време, ако не е приключил, че съм на преглед и му викам: Да не ми се обадят от районното да те вземам  Joy много му се е наежил и понеже е изнервен от работата, където е много напечено, му трябва малко да палне...даже ме караше да си отлагам часа за утре  ooooh!

И аз мисля, че Сигма като е готова с приключването, за да е по-спокойно, може да спретнем тогава среща, а и се очаква ще е по-топло тогава

Шери, моля добави Мами над 35, че си пропуснала  Hug

# 50
  • Мнения: 13 937
Сигме, ти единствен счетоводител ли си?
Днес като бях на работа да си занеса болничния чак ми беше странно, че никой за нищо не ме дърпа.

# 51
  • Мнения: 39 403
Амини не съм. В счетоводна къща работя. Но си имам фирми, които мен си ме чакат. Ако някой за нещо помага е за текуща справка, ДДС и това е. Останалото си е мое задължение.

# 52
  • Мнения: 13 937
Ясно, много ви експлоатират в тези къщи, имам приятелки роботещи по същата схема и никак не ми харесва...
Успех в приключването  Hug

# 53
  • Мнения: 2 990
И аз мисля, че Сигма като е готова с приключването, за да е по-спокойно, може да спретнем тогава среща, а и се очаква ще е по-топло тогава
Подкрепям, но пък и Фокси с К. ще е хубаво да са тук! За 27-ми и аз мога късния следобяд, само по обяд - не.
Манди,  Hug и стиснати палчета за прегледа утре! Какво пак спретна вашия Каспър?

# 54
  • Мнения: 1 368
Шери, прекрасна тема, чудотворка си ти Hug. Благодарности и на съекипничката Амини Hug
Манди, моля те, не се ядосвай на разни глупаци. Мисли за децата в теб, бъди положителна и игнорирай всички дразнители. В момента ти и спокойствието ти е най-важно, пренеси се на някоя друга планета и се усмихвай Hug
Лейди, добре звучат нещата, дано да се развият добре и занапред Hug
Амини, чуден ти е хемоглобинът Peace
Перу, Борис и Идка и без това се харесаха от пръв поглед Peace
Мимче, не знам на кой прилича Борис, аз не мога да определя. Почти всички казват на тати си.

# 55
  • Мнения: 39 403
Е, щом работя там вече 17 години не е чак експлоатация  Wink

# 56
  • Мнения: 13 937
Уауу 17 г на едно място, шокирана и респектирана съм  Shocked

# 57
  • Мнения: 1 432
е, не е толкова страшно, де  Mr. Green аз през юли ще направя 16  Wink

# 58
  • Мнения: 5 037
Манди,с този "петък" дето го лепнах в началото на темата,съвсем забравих,че сме над 35 Embarassed

По повод тази тема се премених подобаващо,за което благодаря на Мунлайт bouquet

# 59
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
МианаМиа, сложно е за обяснение, по-важното е, че явно вече е по-добре и започна да се зъби, заплашва, ама сега е сърдита и не ни говори...защо ли си е помислила, че това е някакво наказание за нас  Joy

Е, ама аз не съм разказала всичко, сега се опитвам да се самодиагностицирам откъде имам завишени левкоцити и СУЕ, и заради тях си пуснах CRP  Mr. Green...минах ехограф на бъбреците и коремните, пуснала съм стерилна урина, а утре ще си искам консултация с хирург в клиниката....ей така, щото си нямам работа....обаче Персенска вече ме сложи на антибиотик за 3 дни, ама аз си замоизписах микомакс и биогая....не случайно ММ оня ден й вика, моя академик пак има диагноза  Joy ако не друго, поне я забавляваме

Да се допиша - Шери много хубава премяна, а аватарът е супер

Общи условия

Активация на акаунт