Бурно лято се задава, ЮЛЧЕТО на 1 година става!

  • 78 397
  • 725
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 732
Честити първи рожденичета! Heart Eyes Здрави, радостни и бодри! Hug

Да се оплача. Мъжът ми разхождал Владко, някаква циганка с дете загледала нашия и на мъжа ми му се счуло, че казва "Очи!" . Той е малко по-интуитивен и го взех насериозно, много се е изплашил да не е "урочасала детето"  newsm78, аз самата иначе не вярвам в такива неща, конци и мъниста не съм връзвала, нито каквото и да било такова. Вярвате ли в подобни истории? Какво се прави в такива случаи?

# 496
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Ми аз вярвам в урочасването.На Герганчето често и баят-при нас симптомите са -търкане на очи(постоянно),мрънкане,спи и се ,а неможе да заспи.Водя я при една позната ,която бае.Можеш да го заведеш без да се притесняваш

# 497
  • Мнения: 208
По принцип не вярвам в урочасване, но ако след среща с хора, децата ми са плачливи и неспокойни, ги пръскам със светена вода. Домът ни също,  при нас помага  Peace

# 498
  • Мнения: 1 750
Здравейте,
Имаме си още едно християнче вкъщи Heart Eyes Беше тежко с парти вкъщи, но поносимо и много весело до през нощта Laughing
Да ви питам какво ще купувате за подарък за 1-та годинка?

# 499
  • Мнения: 239
И аз съм взела обувки КК. Класик са по-старите и тя лази с тях на площадката. Много бързо се скъсаха. Летните не ги обуваме често, но сякаш са умалени в сравнение с класик. Исках летния, защото на глезена се регулира с велкро, а класика постоянно ги изхлузваше и съм се връщала по километър да ги търся.
Незнам дали вярвам в урочасване. Но съм малко суеверна. Ани е с червен конец и манисто от раждането, но не съм я водела да й баят.
Диетата ми е проста, но повечето мислят, че стоя гладна. Тя е принципа на приема на малко калории и сама си я съставих. Незакусвам и гледам да издържа възможно най-дълго без да ям. Когато огладнея изяждам нещо сладко, но много малко. Предпочитам 1-2 парченца шоколад - има по-малко калории от една ябълка, но засища повече. Пия чай или сладки напитки. За лятото обичам да имам в хладилника запарен и изстуден чай от мента, съвсем леко подсладен. Не се наливам с течности -никога не съм имала нужда от много такива и за мен е неразбираемо да изпиваш 2-3 литра течности. Обикновено издържам първото хранене да е към 2-3часа следобяд. Следващото вечрта. Ям каквото има или ми се яде, но по-малка порция. Предпочитам без хляб, но си позволявам по малко. Така за седмица свалям около пет килца. После гледам да не се тъпча и повтарям след 3-4 седмици. Скоро ще стана на 41 години и все още свалям лесно килата. Когато бях на 20 ядех по половин хляб на едене и си седях на едни килограми. Не бях слаба, но беше поносимо - 57-58 кг на 165 см. Сега започнах диетата от 85, но не съм се мерила, че кантара ми е счупен.

# 500
  • Мнения: 239
Ленинака, честито християнче!
И на мен ми е дерт какво да й купим за рождения ден...

# 501
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да са живи и здрави рождениците и много да радват родителите си bouquet
Ленинка честито християнче bouquet
Не вярвам в урочасването. Твърде земен човек съм. Вярвам,че децата са преуморени и затова не могат да заспят и това ги изнервя още повече. Вярвам,че те усещат нашите настроения и ги копират Whistling
Rafiqa аз живея до една от махалите в П-в вече 15 години. Срещам десетки цигани, на някои от които изобщо не им личи,че са такива , дневно. Познавам доста от тях-някои лично, други само по физиономия, трети пораснаха пред очите ми и самите те имат деца сега. Мога да ти кажа,че искренно се радват на всяко едно дете-поне повечето. Вероятно просто са се възхитили на детето. Laughing
ganbg чисто гладуване си е това. Има ли смисъл да ти обяснявам какви проблеми можеш да си докараш така newsm78
Пак да си кажа. Ако ви притесняват кг и не можете с ограничаване на тестени и захар да свалите си проверете хормоните. Инсулиновата резистентност е само началото и тя кара не малка част от хората с проблеми с теглото да се въртят в един омагьосан кръг от сваляне и напълняване ooooh! Откак открих,че я имам приемам всеки дебел човек първо като човек с хормонален проблем,а далеч след това си мисля че е лакомник Naughty
За РД идея си нямам какво ще и купим. От баткото имаме колело, триколка, коли за бутане с крака и една камара играчки. Като се замисля може да идем с баща и да и купим нещо златно. Айде баткото е момче и едва ли би се радвал след време на такива неща, но тя като момиче предполагам би го оценила, когато порасне достатъчно. Thinking

# 502
  • София
  • Мнения: 1 732
Момичета, благодаря! bouquet

Поспаланчо, аз нямам никаква драма по принцип, вече идва годинката - не съм била суеверна и за момент. Никога не съм крила детето, да не давам да му се радват, да ме е страх, че някой го е погледнал - такава съм блейка, че даже и не забелязвам Laughing. Ама в случая не съм била там да видя, а пък таткото някак успя да ме стресе. Уж мъж! Grinning
А аз си минавам през махалата иначе спокойно, доста съм мургава и хубаво се котирам Grinning.

# 503
  • Русе
  • Мнения: 311
Най накрая успях да изчета темичката назад.
Честито на рожденниците и християнчетата. Нашето кръщене мина много добре, направихме го на именният и ден. Ели се държа прилично, не е ревала и грам.
Един отчет и след ДК днес 9,480кг. и 78см., или качила е 500гр. и 3см.
Това засега, че доста ми се спи след като мадам игра от 4,00 до към 6,30ч. сутринта, а аз през деня не лягам да спя.

# 504
  • Мнения: 1 602
Здравейте момичета.
Честити християнчвта  Hug
Хич не знам какво да купя на малката. Имах големи планове и всичко пропадна. Една рокличка най вероятно ще й купя и това е.
Възможно ли е да влизам в някаква дупка заради нейния рожден ден? Аз по принцип не харесвам и моя рожден ден винаги ми е най черния ден в годината.
Относно суеверия съм 50 на 50 в някой вярвам в други не. Според мен е ако силно вярваш , че светената вода й баенето ще помогнат то те наистина помагат не зависимо да ли детето е урочасано или преуморено.
Децата много усещат нашите чувства. От както аз не съм добре и децата не са добре. Малката е крайно неспокойна и не иска да си играе сама както преди , а голямата е болна и тя хленчи като малко бебе. Абе ужас е вкъщи общо взето.

# 505
  • Мнения: 120
Честит роден на всички малчугани и от мен Simple Smile Да са ви живи и здрави дечицата и да лудуват на воля Simple Smile

За подаръка и аз се чудя. Нямам никаква идея с какво ще се забавлява едногодишното детенце, което още даже не е проходило, а като му дойде музата вече ще е зима.....та не знам. Исках триколка ама май няма смисъл. По снега не става с нея  Laughing
 И ние днес бяхме на консултация и не сме наддали нито на кила нито на см Sad Ама то тя и не яде много заради тези зъби, та е нормално. Важно било да не сваля Wink
Тя и заради тях рязко си смени режима. Вече яде по 4 пъти и преди обяд дремва за по 30 мин. макс и то не винаги, но пък гледа да си поспи след обяда добре, което много ме радва Simple Smile Че в тия жеги не си е работа.

Хайде хубава разходка на всички

# 506
  • Мнения: 208
Честито на новите ни християнчета!
Стефи, горе главата,  вярвам, че всичко ще се нареди Hug
Аз съм в болница с бебо и каката. С ларингит ги приеха и ужасяваща кашлица.  Милите ми цяла пролет все са болни.
Ходихме за 3 дни на море,  климата да сменят,  но уви и това не помогна  Cry

# 507
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
Честито ново християнче Simple Smile
Нашата консултация - Венци е качил 120 гр (9 720 гр) и 3 см (77 см). Дадоха ми направление за кръв и урина да ги направя преди следващата консултация.

# 508
  • Мнения: 1 602
Ничонка , много неприятно , че сте в болница. Бързо да оздравява и каката и малкия и да спирате да боледувате.
Прегръщам те силно  Hug

# 509
  • Мнения: 484
Стефи,  горе главата!  Вярвам,  че е моментно и всичко ще се нареди.  Ако имате възможност,  моя съвет е да оставите дечицата на някоя баба и да изкарате 1 уикенд само двамата със съпруга ти на някое място различно от вкъщи.
Ничонка,  да оздравяват дечицата!

Общи условия

Активация на акаунт