Бурно лято се задава, ЮЛЧЕТО на 1 година става!

  • 78 405
  • 725
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
Hope, честито кръщене Simple Smile
За приспиването и Венци откакто е почнал да се изправя се приспиваме като Стефи. Оставям го до мен на дивана и той се мята като рибка и до 15 мин се е уморил и заспива в някаква странна поза върху мен или надупен до мен. Аз обаче си го пренасям в неговото легло после. Понякога го оставям да се мята и в кошарата ако няма какво да гледам по тв-то Wink

Честити празници, на който е имал, а аз се надявам тази седмица да си почина от почивката Simple Smile

# 316
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
здравейте, добре сме ние  Hug таткото ни ходи много на работа, и събота и неделя и ние си стоим със Самуил самички. Водя го в Киндиру и съм много доволна, на него му е много забавно и интересно, а и много се забавлява с другите дечица  Laughing Ходихме и два пъти на плуване, и това много му допада, дано успеем да ходим и занапред.
Избиха му двата горни зъба, но много бавно растат  Tired

# 317
  • Мнения: 484
Стефи, Надка благодаря ви!  Hug
Стефи, добре сме. Просто келемето стана голямо келеме и свободното време клони към нула. Сега успях да драсна няколко реда от 4-я път, а предната публикация я писах през нощта. Алекс започна да се катери по дивана, а от там върху барплота  и вече изобщо не го оставям сам в стаята. Бърка с пръст да извади тапите от контактите, съответно не може и се ядосва. Телевизора е на стойка и го исползва като уокър - ха на ляво, ха надясно и още и още такива. В чудо се виждам! Повишавам тон, шъткам, но никой не ме слуша. Много го обичам, жив и здрав да ми е, ама много див!

Виждам, че сте захванали темата за съня. Направо съм в сдух за него. Алекс си спеше в леглото, но в активното зъбоникнене беше мнооого неспокоен (има 8 зъба и са тръгнали други 2) и свалихме решетката на леглото му и го долепихме до спалнята. Голяма грешка! Но го осъзнавам сега. От няколко дни насам се опитваме да спи с решетката и се събужда много лесно и няколко пъти на нощ - веднага щом се докосне до решетката и е скочил прав в леглото и иска да го гушкам. Приемам идеи всякакви как да го приучим отново да си спи с решетка!

Радвам се, че болните дечица са по-добре!

# 318
  • Мнения: 851
Благодаря за идеите момичета Hug Ще пробвам и ще видя какво ще действа при нас. На музика няма да е, защото тя обича тишината. Уж щяхме да я учим от бебе да спи на шум/че с кака й си изпатихме/, но тя се събужда лесно и сега пак ходим на пръсти Confused
Хоуп, освен да не се отказвате и да си оставите решетката, друг вариант няма. Ще скача, ще се буди и ще свикне отново. При мен така беше с голямата. Беше научена да си заспива в леглото, но веднъж докато беше болна почнах да я гушкам на нашето и тя свикна. Заспива и аз посля я пренасям в нейното. Да ама тя беше тежка и получих някаква невралгия в ляво и докторката ми забрани да я нося повече. И се наложи да свикне пак да си заспива в леглото. Та свикват с всичко Mr. Green
Ние от днес сме на кухня. Като за първи ден яде доста добре. Супата беше боб Shocked, но й сложих малко сухар, пасирах я и я яде. Само дето яденета са по 220 мл., а тя яде 190, та ще хапвам и аз. Иначе вече стои права сама за няколко секунди и може да ходи като се държи само за едната ми ръка. Прави по няколко крачки и сяда, но явно скоро ще стоя прегърбена по площадките.

# 319
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Хоупче честито християнче и на вас Hug
Вкъщи сме страшна картинка тези дни. Малката още точи сополи, макар и доста по-малко, обаче баща и я замества усърдно, а аз направих пак бронхоспазъм. Явно пак си завъртяхме някакъв вирус ooooh!
Покрай боледуването Бубето стана ужасна. Не спи нормално и пищи ужасно. Не иска да се вози в количката повече от 10 мин, а вчера пищя поне 20 мин даже докато я носех. Беше кротушка, а стана диване отвсякъде. Днес се опита да ме захапе ooooh!
Гледах я днес си правеше обиколки покрай дивана. Обаче изтърва ли я за секунда и е духнала лазешком на батко си към играчките да ги изследва и облизва,а повечето са крайно неподходящи за нея. Вече се чудя де да ги скрия така, че да може и той да си играе с тях Crazy

# 320
  • Мнения: 1 751
Хоуп, честито християнче Hug
Да не те плаша, но не е лесно с момчетата Simple Smile Диви са и пълни с енергия- у нас два броя вече  Joy

На нас ни избиват горните зъби и се дави буквално от храчки- имаше и леко зачервено гърло, но мина, обаче сега кашля ужасно и като диша, се чува свирене. Чисти са му гърдите, давам сироп, но направо ми се къса всичко като го слушам Tired
За спането спи в креватчето, многооо рядко на ръце, ако нещо е много кисел или плаче много.

# 321
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Здравейте,мамита!
Ние отново сме болни,т.е не сме се излекували от предния път и сме отново на АБ.Пуснахме и кръвна картина и показа завишено СУЕ и за това е пак АБ.Иначе малката си е весела,по цял ден не се спира.
Док каза ,че са тръгнали още 2зъба-долни,но на мен изобщо не дава да видя.
Дано скоро оздравеем ,че вече нямам нерви.

# 322
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
Да се похваля от днес Simple Smile
Скоро май ще правя прощапулник.

(дано този път да съм се справила със снимката)

# 323
  • Мнения: 46
Бързо оздравяване на болните!Наде,и ние сме почти като вас с прохождането😊Нон стоп иска да крачи,задържа се прав,сяда,изправя се и така без умора цял ден.Утре ще стават дечицата ни на 10 месеца😄Божееее,как лети времето....

# 324
  • Мнения: 484
Ехеее Наде, сгря ми душата!  Hug Hug Hug Много хубаво е човек да види за добро утро едно сладко крачещо момченце  Joy Скоро и аз ви виждам с прощапулник.
Силве, пускат ли ви антибиограма на кой антибиотик се повлиява бактерията?
Търнър, може ли да разкажеш за впечатленията си за KindyRoo? Заинтригува ме. В смисъл - родителя при детето ли е, какво правят, колко струва посещението и т.н.

# 325
  • Мнения: 1 751
Надка, голям бонбон си имаш Wink Но не бързай, имаааате много крачки до прощъпулката Wink
Ние сме на инхалации, вентолин и пулмикорт, чува нещо надолу. Стискайте палци да мине, че пътуваме след няколко дни, а бабите нз какви ще ги свършат Tired

# 326
  • Мнения: 1 602
Хоупче, за привикването отново в креватчето ще трябва малко да се наложиш и търпение.
Силвенце, много кофти , че пак сте болнички. Бързо да поздравявате.
Наде, ама айде от кога чакам да се похвалите , че сте проходили. Голям бонбон е малкия ама и вие май като нас не изпускате бибата. Чак не ми се мисли как ще я махаме.
Моето зверче всичко дето има колелца ползваме за уокър и обикаля цялата стая , но сама много я е страх. Когато я оставя права и далеч от всичко да няма къде да се хване кляка на пода и ми се сърди , че съм я оставила така и плаче. Докато не преодолее този страх няма да проходи , но всичко с времето си .

# 327
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Ами не.Взимат ни кръв от пръстчето .То от къде трябва да се вземе проба за антибиограма?

# 328
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ехеее Наде, сгря ми душата!  Hug Hug Hug Много хубаво е човек да види за добро утро едно сладко крачещо момченце  Joy Скоро и аз ви виждам с прощапулник.
Силве, пускат ли ви антибиограма на кой антибиотик се повлиява бактерията?
Търнър, може ли да разкажеш за впечатленията си за KindyRoo? Заинтригува ме. В смисъл - родителя при детето ли е, какво правят, колко струва посещението и т.н.


ами всичко протича като училище : аз с него през цялото време, а едно момиче показва какво да правим. Започва се с песничка, масаж, после има упражнения и накрая игра. Обяснват всяко упражнение за какво помага и е много приятно, защото Сами много се радва на другите дечица. Посещението мисля, че е 12 лева, но се плаща накуп за цял срок. Има безплатно първо ходене, обаче трябва да се запишеш  Peace

Надка, супер е малкото човече, и аз го чакам нашия, ама само по мебелите ходи  Laughing

# 329
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
Венци и бибата са неразделни  Rolling Eyes
А за прохождането не знам. Не го е страх, пуска се, но седи на едно място и не се сеща да престъпва без опора  newsm78  Когато тогава  Sunglasses
Бързо оздравяване на болничките  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт