Zara - пазаруване онлайн

  • 154 827
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 917
Писали сме почти едновременно Simple Smile  Доколкото си спомням тези брандове са част от компанията Зара    Peace

# 16
  • Мнения: 275
Какви са тези доставки не мога да разбера. От Манго за 7 лева доставка, пращат от Испания. Дори в SportDirect с DHL e по -евтина доставката до България. Тия не са нормални. Какви са тези 24 лева за доставка. То по-добре да се отиде до магазина.

Дано се нормализират нещата и да пуснат доставка с Еконт и наложен платеж. Колкото повече конкуренция, толкова по-добре за нас потребителите.

# 17
  • Мнения: 3 331
Благодаря за темата bouquet Много се радвам, че и Бершка и Страдивариус имат онлайн магазин, пазарувам главно от тези магазини. Да, доставката засега е скъпа, но докато е такава има вариянт да си я поделиш с някого.

# 18
  • Мнения: 1 325
И аз благодаря за темата!
Силно се надявам да си оправят доставките, това не е нормално. Вместо да привлекат клиенти, ще ги изгонят. На мен ми струва 5лв да отида до техен магазин, те ми искат 23 за доставка... Naughty
Сега проверих и за Англия доставката на Страдивариус е 4 паунда, демек 10лв.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 932
Тук явно ни имат за много богати или глупави...каквото и да ми е смешно доставката да е по-скъпа от някой от артикулите им. От Англия доставката ми е безплатна над 60лв поръчка, а иначе 7лв от Некст, а тук 10-20-25лв. Явно залагаха, че 10лв ще се стори ниска цена на фона на конкуренцията им. От Зара само детско купувам и то не всичко ми харесва като качество, но чаках онлайн магазина, че това е предпочитания от мен начин за пазаруване, но за сега ме изгубиха. Ще следя темата за промени. Теранова също е бранд на компанията. Там дали пак доставката е неадекватна сума?
Успешен пазар!

# 20
  • Мнения: X
За тези цени които са наслагали за доставка ще излезе по изгодно да си налееш бензин в колата да отидрш до София .Да разгледаш ,да пипнеш материите и да прецениш дали ще си вземеш.Може да няма това което има в сайта но ще има други неща . Joy .

# 21
  • Мнения: 1 325
За тези цени които са наслагали за доставка ще излезе по изгодно да си налееш бензин в колата да отидрш до София .Да разгледаш ,да пипнеш материите и да прецениш дали ще си вземеш.Може да няма това което има в сайта но ще има други неща . Joy .
Именно! Peace
А и другия вариант -  да си поръчаш безплатно до магазина и да отидеш да си го вземеш. Мислех си също ако имаш някой познат, който живее близо до магазин и му се занимава да ходи да ти вземе пратката и да ти я прати по Еконт.

Има ли някакъв вариант да ползваме темата и за другите марки на Индитекс, тъй като се съмнявам за тях да има отделни?

Последна редакция: пт, 18 мар 2016, 07:35 от nevituuu

# 22
  • Мнения: X
nevituuu това ще кажа създателя на темата Simple Smile)
Аз си мисля ,може да се слеят три в едно пазаруване от зара, бершка и страдивариус вместо да се пуска тема за всеки.
За сега се въздържам от онлайн поръчки и към трите магазина.

# 23
  • Мнения: 1 110
Подкрепям идеята за обединяване на трите марки в темата  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 402
И аз, с тези цени на доставките, дали ще се изпише и една за трите  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 294
Сега заложих онлайн Зара Русия и там има наложен платеж сигурно и другите държави имат тази опция само тук няма.Дано поне това да оправят. newsm78

# 26
  • Русе
  • Мнения: 3 711
От немската зара как пазарувате, с бг карта става ли?

# 27
  • София
  • Мнения: 2 402
От немската зара как пазарувате, с бг карта става ли?

Аз съм с Мастеркард от Пощенска банка и не ми я прие сайта, така че през Paypal.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 3 711
От немската зара как пазарувате, с бг карта става ли?

Аз съм с Мастеркард от Пощенска банка и не ми я прие сайта, така че през Paypal.

A, с Пейпал става. Аз съм с виртуална на ДСК, но с пейпал още по-добре. Колко е доставката там?

Междудругото последно поръчах на децата от алиекспрес оригинални дънки на зара, с всички етикети и както трябва, за около 20-22 лв бройката. Страхотни са и като материя, и като кройка за много слаби деца.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 402
A, с Пейпал става. Аз съм с виртуална на ДСК, но с пейпал още по-добре. Колко е доставката там?

3.95 евро за стандартна доставка, БД за поръчка над 50 евро. (До немски адрес, разбира се)

Общи условия

Активация на акаунт