Zara - пазаруване онлайн

  • 154 801
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 913
И аз дебна един панталон. Да не се надявам казвате?! Уж coming soon ама..

# 661
  • Мнения: 2 617
Нямала съм такива случаи: coming soon обикновено се появяват до дни.

# 662
  • Мнения: 646
Аз дебнех един пуловер "coming soon" , който се появи след около месец и то само М и Л размер, за 2 дни се изчерпаха и сега пак са "coming soon" всички размери и искрено се надявам да се появи пак... така че, надежда има Simple Smile

# 663
  • Варна
  • Мнения: 913
Днес получих имейл, че артикулът, който исках е наличен. Поръчах го, плюс още една блузка.

# 664
  • Мнения: 922
Ако артикулът, който искате не е наличен във вашия размер, може да проверите в кой магазин го има наличен от опциите. И да си го поръчате с куриер.

# 665
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Ако артикулът, който искате не е наличен във вашия размер, може да проверите в кой магазин го има наличен от опциите. И да си го поръчате с куриер.

Изпробвана и работеща ли е тази опция? Изпращат със Спиди и Еконт или просто пренасочват артикули към друг магазин? Питам защото реално те нямат гаранция, че клиента ще си вземе пратката от куриер.

# 666
  • София
  • Мнения: 4 448
Зара използва куриерските услуги на DHL. При онлайн пазаруване от сайта се плаща предварително с карта.

# 667
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Зара използва куриерските услуги на DHL. При онлайн пазаруване от сайта се плаща предварително с карта.

Това ясно, но въпросът беше друг Simple Smile

# 668
  • София
  • Мнения: 4 448
Не изпращат стоки с наложен платеж, нито пренасочват стоки между магазините по желание на клиента. Или купуваш онлайн и ти го изпращат до магазин, откъдето си го вземаш, или го доставят до посочен адрес. Ако онлайн липсва определен размер, то проверяваш за наличност в кои магазини го има и отиваш на място и го купуваш.

# 669
  • Мнения: 892
Мисля, че въпросът беше друг- при наличност в определен магазин се заявява куриер до магазина, чрез сайта/ по телефон на куриера, който взима поръчката от там и я доставя до адрес, на практика доставката се организира от клиента, не от магазина. Момичета в тази или друга тема, не помня, споделяха, че така пазаруват от градове, където няма магазин на Зара да речем и бяха доволни.

# 670
  • София
  • Мнения: 4 448
А плащането на стоката как се извършва в този случай? Куриерът ли я плаща?

# 671
  • Мнения: 892
Постоянно процедирам по този начин, от малък град съм и така ми излиза по-изгодно доставката. Поръчвам ги до Зара Бургас, абсолютно никакъв проблем. При първата поръчка звъннах да предупредя, че ще пратя куриер, но ми казаха от магазина ,че няма смисъл да звъня да предупреждавам, нужно било куриера да каже номера на поръчката.
Има и друг вариант, покупка чрез куриер пак на еконт. Звънниш в дадения магазин да питаш за наличност на артикула и заявяваш куриер, единственото което е че трябва да отидеш до офис на куриера да дадеш предварително сумата. Също много удобно за хора като мен от малки градчета.

п.с. Извинявам се ако съм прозвучала като реклама на куриерска фирма. Идеята ми е да споделя как процедирам за да помогна и на други момичета които са от малък град.
Ето подробно, позволявам си да цитирам, за мен тази информация беше много полезна и използвам момента да благодаря на little_black_angel.

# 672
  • София
  • Мнения: 4 448
Много благодаря, L i m a, както и на little_black_angel за информацията. Flowers Hibiscus

# 673
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Здравейте! Някой има ли тази рокля и ако да, може ли да сподели гръдна обиколка на размера, който има и дали роклята има еластичност? Каквото си харесам все го нямат в магазините и не мога да проверя лично. Благодаря!

https://www.zara.com/bg/bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD% … 040&v2=733885

# 674
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 474
Спомняте ли си Масимо Дюти миналата година дали пуснаха някакво намаление преди 26-ти декември?? При тях и в Зара имаше ли черен петък??

Общи условия

Активация на акаунт