Zara - пазаруване онлайн

  • 155 081
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Здравейте! Детските дрехи отговарят ли си на размерите? Искам да поръчам дрешки за малкия и се чудя на 9-10 или на 11-12 да заложа.  На Mango 9-10 повечето са му добре, но наскоро получих едни панталони които се оказаха малки.  bouquet

Колко сте високи, имам дънки мисля, че точно 9-10, мога да измеря?
1.30 см. , но сме малко пухкави. Дънки не смея да поръчам, че се притеснявам да не са тесни. В крайна сметка поръчах две долнища,  едното 9-10,  другото 11-12.все едното ще стане. Две различни резки също 9-10 и 11-12 и едни кецки 34-35 номер, доста странна номерация според мен. Дано да са по-скоро 34 и да не са уголемени, че ги искам за сега.

Моят единия последно беше 127 см някъде, мисля, че 9-10 са дънките и са една идея дълги, но аз точно за наесен ги искам. И определено са тесни много, но на мен такива ми трябват, че сме кльощави. Ще погледна пак довечера. Обувки  - не знам, нямаме техни, иначе кофти така двойно номера. Моят е 33, на някои марки 34, та зависи си. Ще те помоля да споделиш мнение и размери като ги получиш тогава.

# 76
  • Добрич
  • Мнения: 220
Здравейте! Детските дрехи отговарят ли си на размерите? Искам да поръчам дрешки за малкия и се чудя на 9-10 или на 11-12 да заложа.  На Mango 9-10 повечето са му добре, но наскоро получих едни панталони които се оказаха малки.  bouquet

Колко сте високи, имам дънки мисля, че точно 9-10, мога да измеря?
1.30 см. , но сме малко пухкави. Дънки не смея да поръчам, че се притеснявам да не са тесни. В крайна сметка поръчах две долнища,  едното 9-10,  другото 11-12.все едното ще стане. Две различни резки също 9-10 и 11-12 и едни кецки 34-35 номер, доста странна номерация според мен. Дано да са по-скоро 34 и да не са уголемени, че ги искам за сега.

Моят единия последно беше 127 см някъде, мисля, че 9-10 са дънките и са една идея дълги, но аз точно за наесен ги искам. И определено са тесни много, но на мен такива ми трябват, че сме кльощави. Ще погледна пак довечера. Обувки  - не знам, нямаме техни, иначе кофти така двойно номера. Моят е 33, на някои марки 34, та зависи си. Ще те помоля да споделиш мнение и размери като ги получиш тогава.
Непременно  ще споделя като ги получа. Аз всъщност поръчах от намалението, цените ми се видяха доста приемливи и в крайна сметка преглътнах доставката. Надявам се 9-10 да са добре,  а 11-12 да останат за наесен.

Последна редакция: чт, 31 мар 2016, 21:20 от mer_an

# 77
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
пуснали са някои неща на около -50%, но след няколко часа всичко почти е изчерпано...

# 78
  • Мнения: 14 515
пуснали са някои неща на около -50%, но след няколко часа всичко почти е изчерпано...

И после се появява, като функцията им за известяване при наличност не работи.

С кои куриери доставят?

# 79
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
В магазина имаше. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 18
пуснали са някои неща на около -50%, но след няколко часа всичко почти е изчерпано...

И после се появява, като функцията им за известяване при наличност не работи.

С кои куриери доставят?
C DHL.

# 81
  • Мнения: 14 515
Благодаря, аз разбрах снощи като получих смс Simple Smile

# 82
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Ако е DHL, пак е евтино 10лв, но за колко време пристигат?

# 83
  • Мнения: 14 515
Ако е DHL, пак е евтино 10лв, но за колко време пристигат?


В неделя вечерта, късно, направих поръчката, снощи имах смс че е пратена, днес ще я получа. В провинцията.

Затова и според мен 10 лв. въобще не е много като се има предвид куриерската служба и бързината. Явно повечето са забравили, че манго доставяха отначало за 15 лв., че май и повече, вече съм забравила.

Вече за Страдивариус доставка от 24 лв. е безумно Peace

# 84
  • Мнения: X
Да, действително, щом се ползват услугите на DHL, вече е разбираема тази цена за доставката.

Аз лично се въздържам да пазарувам по този начин, предпочитам наложен платеж и доставка до офис, която е 4 лева, за бога Crossing Arms ooooh!
И тъй като имам Зара точно до работата, смятам да се придържам към офлайн пазаруване от там.

# 85
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
И аз така. 😄 Ама наложеният платеж става, само ако може да се плаща с карта в офиса. При Еконт май във всички може, но при Спиди няма в никой, такава им била политиката.

# 86
  • Добрич
  • Мнения: 220
Бях обещала да споделя като си получа поръчката.  Peace
Тези кецове:
http://m.zara.com/bg/bg/mid-season/момчета/момчета/платнени-кецове-с-цип-c818510p3153281.html размер 34-35 се оказаха доста големи, по скоро са 35 номер и най вероятно ще ги върна.
Тази ризка е чудна за парите си. Размер 11-12 г. Ни е леко дълга, но не е проблем да се носи


http://m.zara.com/bg/bg/mid-season/момчета/момчета/риза-с-навиващи-се-ръкави-c818510p3184098.html
Това долнище в сиво:

http://m.zara.com/bg/bg/mid-season/момчета/момчета/риза-с-навиващи-се-ръкави-c818510p3184098.html размер 11-12 г. Е доста дълго и широко, стана ми, а аз съм 1.54  висока, остава за мен.
Още едно в синьо, размер 9-10, остава за на есен.

http://m.zara.com/bg/bg/mid-season/момчета/момчета/риза-с-навиващи-се-ръкави-c818510p3184098.html
Още една ризка и една тениска с безопасни игли, размер 9-10,  които не са налични и не мога да ги покажа.


Последна редакция: вт, 05 апр 2016, 15:42 от mer_an

# 87
  • Петрич
  • Мнения: 95
Да си кажа и аз .Поръчах късно в неделя.Днес след обяд нещата вече са при мен .Доставката е с dhl,като при просл. номер ми направи впечатление че проследяването започва от Испания.?

# 88
  • Мнения: 14 515
Да, явно пращат от Испания

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
mer_an, кое е долнището? Линкът е на ризата с навиващи се ръкави, а мен много живо ме интересува определено долнище (от 50% намаление) и точно този размер  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт