За нов живот се отварят сърцата на 137 арабски мами

  • 110 918
  • 457
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 127
не мога да открия единствен профил, много сабрини пусто! пиши на лични! така сии мислех ,че е от сус, много добро наччло! това ми е любимия град, все едно си по моренцето! мда и са по цивилизованата част , президентите са от там, хихих! аз съм далече, из дивия запад, буквално!  Mr. Green Mr. Green определено много спокойно си иди в суса, разкошен град ,е слънце , море, перспективи, колкото искаш, може да не искаш да се прибереш в бг даже!  Mr. Green

И той така ми каза че няма да искам... в началото исках да дойде в България да живее и каза че няма проблем ще напусне работа и ще си продаде къщата обаче направо ме е жал за момчето да го накажа да живее в тая мизерна държавичка и ако аз отида каза че можел да ми намери работа в някаква телевизия ще се занимавам с нещо свързано с реклама Simple Smile Иначе ми показва всичко там цял ден си водим видео разговори показва ми града плажа приятелите си кафета хотели туристи всичко иска да знам възможно най много за Сус и начина му на живот там. Наблюдавам че хората са много спокойни много хубаво си живеят и аз смятам да отида до не и сама Simple Smile  Grinning Grinning
Това момче големи звезди ти сваля .Работа в телевизиите , рекламата и т.н. .. много либерален го раздава в началото .Аз бих била доста по предпазлива при такива обещания за "светло бъдеще ".Едва ли не с еврепейско супер светско мислене.На приказки много неща може да обещава . Tired

Аз съм доста предпазлива всичко проучвам. Семейството му е супер нормално работят и в Европа така че той е възпитан явно малко по по европейски начин. Но за работата аз го питах ако отида да живея там какво мога да работя и той каза че имал приятел които работи в телевизията италианец Simple Smile Не ми е обещавал кой знае колко защото аз му казах че колкото и пари да има ако няма любов и не е честен с мен няма да съм с него Simple Smile
hahaha Joy
И той какво ти отговори ? Tired Rolling Eyes


Каза ми че затова ме обича. Защото имал случай с една румънка която искала да и праща 1000 евро защото майка и била в болница...той бил готов но негов приятел му казал да не го прави ...

# 46
  • Мнения: 5 462
Естествено.Колкото по семпла и непрентициозна толкоз по добре.Друг е въпросът дали изобщо е съществувала въпросната румънка или ти е споменава само за да не "правиш" като нея .
Ако е такова бижу златно това арабче , давай взимай го .Но мен ми изглежда много изкусвено светски , говорещ точно това което едно бг момиче иска да чуе , да и гали "ушите с думи ".
Той що не си хване местно момиче от неговата черга , вяра и т.н. ами румънки , българки ?

# 47
  • Мнения: 127
Естествено.Колкото по семпла и непрентициозна толкоз по добре.Друг е въпросът дали изобщо е съществувала въпросната румънка или ти е споменава само за да не "правиш" като нея .
Ако е такова бижу златно това арабче , давай взимай го .Но мен ми изглежда много изкусвено светски , говорещ точно това което едно бг момиче иска да чуе , да и гали "ушите с думи ".
Той що не си хване местно момиче от неговата черга , вяра и т.н. ами румънки , българки ?

И аз това съм го питала но не знам защо не иска просто каза че не ги харесва.... като го видя на живо ще преценя дали всичко е истина за сега само си говорим пък каквото стане по нататък Simple Smile не бързам за никъде той е доста млад само на 23 е затова има и по разкрепостено мислене дори на рамадан не спазва точно всичко което трябва дори пуше и от време на време пие Simple Smile виждала съм го това поне Grinning

# 48
  • Мнения: 5 462
Естествено.Колкото по семпла и непрентициозна толкоз по добре.Друг е въпросът дали изобщо е съществувала въпросната румънка или ти е споменава само за да не "правиш" като нея .
Ако е такова бижу златно това арабче , давай взимай го .Но мен ми изглежда много изкусвено светски , говорещ точно това което едно бг момиче иска да чуе , да и гали "ушите с думи ".
Той що не си хване местно момиче от неговата черга , вяра и т.н. ами румънки , българки ?

И аз това съм го питала но не знам защо не иска просто каза че не ги харесва.... като го видя на живо ще преценя дали всичко е истина за сега само си говорим пък каквото стане по нататък Simple Smile не бързам за никъде той е доста млад само на 23 е затова има и по разкрепостено мислене дори на рамадан не спазва точно всичко което трябва дори пуше и от време на време пие Simple Smile виждала съм го това поне Grinning
Е значи и ти си доста млада ?Щом той е на 23 год , че кога успя и лекар да стане на 23 год.  Crazy newsm78Или аз се бъркам с родителите му ?Той какво прави работи , учи ли .. И родителите му къде си ги виждала ?

# 49
  • Мнения: 127
Естествено.Колкото по семпла и непрентициозна толкоз по добре.Друг е въпросът дали изобщо е съществувала въпросната румънка или ти е споменава само за да не "правиш" като нея .
Ако е такова бижу златно това арабче , давай взимай го .Но мен ми изглежда много изкусвено светски , говорещ точно това което едно бг момиче иска да чуе , да и гали "ушите с думи ".
Той що не си хване местно момиче от неговата черга , вяра и т.н. ами румънки , българки ?

И аз това съм го питала но не знам защо не иска просто каза че не ги харесва.... като го видя на живо ще преценя дали всичко е истина за сега само си говорим пък каквото стане по нататък Simple Smile не бързам за никъде той е доста млад само на 23 е затова има и по разкрепостено мислене дори на рамадан не спазва точно всичко което трябва дори пуше и от време на време пие Simple Smile виждала съм го това поне Grinning
Е значи и ти си доста млада ?Щом той е на 23 год , че кога успя и лекар да стане на 23 год.  Crazy newsm78Или аз се бъркам с родителите му ?Той какво прави работи , учи ли .. И родителите му къде си ги виждала ?

В болница работи не знам дали е точно лекар но дипломата му е по кардиология виждала съм баджа му и снимки от болницата с работно облекло и братята му в аптеките също на снимки и семейни снимки на родителите на цялото семейство майката не е забулена навсякъде много модерно облечена и братятата му също Simple Smile проверявам аз всичко под лупа . Аз скоро правя 26 години Simple Smile

# 50
  • Мнения: 5 462
Пусни някоя друга снимка . newsm78

# 51
  • Мнения: 127
Пусни някоя друга снимка . newsm78


не знам как става?

# 52
  • Мнения: 242
Европейка иска момчето.....Или по-точно паспорт от европейския съюз

# 53
  • Мнения: 25
Ще ти дам един добър съвет - не бързай. Дайте си време и ти, и той. Първо - с времето може и друг акъл да ви дойде и второ, ако е "театро", както беше писано по-горе, в един момент ще свърши. Иначе момчето най-вероятно е свестно и не те лъже, единственото подозрително, че бил готов да си продаде къщата, че да дойде да живее при теб. Вижда ми се или лъжа, или супер вятърничаво, от един мъж се очаква да е стабилен и да издържа семейство. Дойде ли в БГ надали ще може да си намери хубава работа.

Зажените ли се някой ден, с много предразсъдъци в БГ ще се сблъскаш. Аз като се омъжвах, приятелките ми жива ме ожалиха, сигурни, че отивам да стоя заключена и бита, и да прислугвам, и всичко най-лошо, дето се сетиш. Къде открито, къде с неволно изпуснати изказвания или предположения Crazy  Wink

# 54
  • Мнения: 25
А, забравих да пиша: пиенето и пушенето не са кой знае каква добродетел Grinning

# 55
  • Мнения: 127
аз съм "градска" на твоя момък, голди! затова и ти  дадох съветите, защото са изпитани!  bouquet bouquet

;

# 56
  • Мнения: 127
А, забравих да пиша: пиенето и пушенето не са кой знае каква добродетел Grinning

Да имам в предвид че ако е много религиозен няма да пие и да пуши и аз пуша и той знае и няма нищо против. И ти се възхищавам за смелостта да се опълчиш на всички в името на любовта и се радвам че си изкарала късмет. Той всъщност каза че ще я продаде но се колебае трябвало му време защото това е важно решение. Всеки ден говорим за моите страхове и той ме запознава всеки ден все повече с неговия начин на живот и неговия свят иска да знам всичко за него много е търпелив когато го питам нещо ми обяснява без да се ядосва а аз доста го ядосвам но слава богу е много спокоен човек  Grinning Grinning Ще си дадем време аз не бързам и двамата сме млади хора времето е пред нас ако е писано ще стане аз съм на този принцип Simple Smile

# 57
  • Egipet
  • Мнения: 16
Естествено.Колкото по семпла и непрентициозна толкоз по добре.Друг е въпросът дали изобщо е съществувала въпросната румънка или ти е споменава само за да не "правиш" като нея .
Ако е такова бижу златно това арабче , давай взимай го .Но мен ми изглежда много изкусвено светски , говорещ точно това което едно бг момиче иска да чуе , да и гали "ушите с думи ".
Той що не си хване местно момиче от неговата черга , вяра и т.н. ами румънки , българки ?
ами не мога да се съглася не е семпло момичето много е хубаво. напълно възможно е да я е имало въпросната румънка има доста жени които си изкарват хляба очакваики някои да им прати пари но не всички. има всякакви хора между арабите и доста разкрепостени и доста релииозни и от едните и от другите познавам добри и достоини хора но има и келеши но такива си има в всеки етнос в всяка държава. бих се усъмнила ако тои беше разкрепостен а семеиството религиозно.

# 58
  • Мнения: 242
От десетилетия сред арабите битува мнение,че източноевропейците са евтини,лесни и непретенциозни(друг е въпросът доколко това е вярно  и  съвсем отделен е фактът,че  както се позиционираш,така ще те приемат).
  С най-добри чувства  казвам:"Знай си цената,девойче."
Румънка.българка...   Питай го защо не пробва с англичанка,италианка,франсе,шведка и т.н.   Ами защото няма да му се отвори парашута,затова.

# 59
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пояснявам подобни опити за шантажиране за пари е имало още преди нетът да стане  толкова  лесен, използвачи има и от двата пола, така,че няма нищо ново под слънцето!
в интерес на истината славата по нашия регион за лесните бг идва от женските изцепки в либия и мароко, но най-вече  либия! разказите на участници в събитията и личните ми срещи с държанки на либийските богаташчета достатъчно ли са! без  лоши чувства от моя страна спрямо тези момичета и жени, тяхна си работа!човек научава другите да го преценяват според него самия, след като мине  фазата на  пренебрежението и мнителността!в интерес на истина, аз не съм имала лощо отношение заради бг лекари, строители и преподаватели ,които са били от 70 -те години на  20 век до 2005 г и които се ценяха високо!
смятам, 4е източноеврпейките са минимален брой ,които се връзват на арабите, по имунизирани са, (бг и румънки, гъркини, македонки)рускините пък и да се вържат, яко държат на нивото на стандарт ,който им се осигурява, та често  не им се отваря парашута, ако не е богат, стабилен и да държи на нея повече от  мнението на околните!
най-наивни и заблудени са ми англетата и германките, айде франсетата са  по-малко вече,явно не им лиспва арабска кръв по местонахождение!вече чак на държавно ниво им ограничиха достъпа до тези държави, сложни визови условия, работа на  мацките, стабилен бюджет и тн, собственост! в момента най-модерни са браковете на местни от целия регион за  собствени националности, станали европейци по рождение или паспорт! направо отлитат моми и момци всеки ден към европата! отишлите преди си водят новите роднини!

Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 16:00 от marsy

Общи условия

Активация на акаунт