За нов живот се отварят сърцата на 137 арабски мами

  • 112 067
  • 457
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25
Не е задължително да ламти за паспорт. Между другото български паспорт не се взима толкова лесно. Жененето за българка не ти дава автоматично право на бг паспорт, единствено можеш да кандидатстваш за едногодишни визи, и то пак след като представиш сума ти документи, от месторабота, приходи, извлечение от банкова сметка и т.н.

# 61
  • Мнения: 127
Не мисля че целта му е такава ...  Grinning  В града в който живее има хубава работа и взима добри пари има финансови възможности така че не мисля че е премрял за тоя паспорт... Simple Smile И това да си знам цената мисля че няма смисъл да се казва ,защото аз цена нямам аз не съм предмет. Ако някой жени се женят за пари аз не съм от тях аз нямам цена имам достойнство. Ако ме обича и уважава ще ми дава всичко от което имам нужда не мисля че е нужно да го карам или моля за каквото и да било. Ще му ходя на гости Септември с майка ми ще ни купи билети и ще се запознаем със семейството му. Мисля че това че няма нищо против да дойда с майка ми ,че ще ни купи билети и че ще ни запознае с родителите си е достатъчно показателно че този човек си държи на думата поне за сега ... ще видим занапред в момента е на изпитателен срок Simple Smile  Grinning Grinning

Последна редакция: пн, 20 юни 2016, 11:25 от goldy357

# 62
  • Мнения: 1 934
goldy357, искам да ти кажа моето мнение по въпроса:

1. аз мога да си напечатам диплома каквато си искам и мога да си окача бадж какъвто си искам - медицина се учи 6 години и още 3 години специализация - предполагам можеш да сметнеш колко прави това
2. чудя се дали не ти е обещал кинозвезда направо да те направи, какво ще се моташ там из телевизиите /интересно на какъв език точно, ама нейсе/
3. това с епилирането  ooooh!  Tired  Crazy  Party  - явно му е много важно макар да не го докосваш, да се докаже пред теб
4. в поста ти прочетох, че България за теб е "една мизерна държавица", това само по себе си говори достатъчно
5. предполагам, че ти си невероятно хубавица и късметлийка, за да попаднеш точно на такъв невероятен арабски джентълмен и предполагам, че те очаква бляскаво бъдеще с него



Мили дами в темата, с най-голямо уважение към вас  bouquet Чета ви от години, много ви харесвам, някои като Фаима ми липсват с постовете си.

 

# 63
  • Мнения: 550
Кливия, този сарказъм и анализ на арабския джентълмен да не е породен от завист.
И твоето мнение, и това на Марките са баш типичните мнения В България. И аз като започнах връзка със сегашния ми мъж доброжелателни като вас ме окайваха и предупреждаваха, че си играя с огъня и правя грешка. Аман!
Иди с майка ти и се запознайте - едно е комуникацията онлайн, друго - на живо. А и на 23 човек е още млад, може да се променя още като мислене и цели, така че не бързай, опознайте се още.

# 64
  • Мнения: 1 934
Кливия, този сарказъм и анализ на арабския джентълмен да не е породен от завист.
И твоето мнение, и това на Марките са баш типичните мнения В България. И аз като започнах връзка със сегашния ми мъж доброжелателни като вас ме окайваха и предупреждаваха, че си играя с огъня и правя грешка. Аман!
Иди с майка ти и се запознайте - едно е комуникацията онлайн, друго - на живо. А и на 23 човек е още млад, може да се променя още като мислене и цели, така че не бързай, опознайте се още.

Айа, последното изречение е насочено към хора в темата, които уважавам и ти също спадаш към тях  Peace

Сарказмът ми е насоченв единствено и само към goldy357 и дълго се чудех дали изобщо да пиша, но реших, че тя се доближава до годините на дъщеря ми и точно затова писах - пък тя ще си реши какво да прави.

Иначе може и така да го тълкуваш - завиждам  Mr. Green, ама много завиждам за арабския мъж, понеже живея в "мизерна държавица", моят мъж не е арабин, не си бръсне гърдите заради мен /то всъщност ако ги обръсне, никак няма да ми е приятно  Wink, но това е друга тема. Не е станал доктор на 23, няма толкова пари и власт, че да ме уреди в телевизията  Grinning

Въпросът не е че е арабин, а че е прекалено захаросано всичко, за да е истина  Peace

Последна редакция: пн, 20 юни 2016, 16:28 от Кливия

# 65
  • Мнения: 127
goldy357, искам да ти кажа моето мнение по въпроса:

1. аз мога да си напечатам диплома каквато си искам и мога да си окача бадж какъвто си искам - медицина се учи 6 години и още 3 години специализация - предполагам можеш да сметнеш колко прави това
2. чудя се дали не ти е обещал кинозвезда направо да те направи, какво ще се моташ там из телевизиите /интересно на какъв език точно, ама нейсе/
3. това с епилирането  ooooh!  Tired  Crazy  Party  - явно му е много важно макар да не го докосваш, да се докаже пред теб
4. в поста ти прочетох, че България за теб е "една мизерна държавица", това само по себе си говори достатъчно
5. предполагам, че ти си невероятно хубавица и късметлийка, за да попаднеш точно на такъв невероятен арабски джентълмен и предполагам, че те очаква бляскаво бъдеще с него



Мили дами в темата, с най-голямо уважение към вас  bouquet Чета ви от години, много ви харесвам, някои като Фаима ми липсват с постовете си.

 

Аз не се обиждам от нечие мнение всеки има право на такова.Отделен въпрос е че аз имам достъп до неговия фейсбук и разглеждам семейни снимки на едно хубаво и модерно семейство от каквото е той и снимки от болницата в която работи, но както и сама съм се убеждавала докато не видя не вярвам.И искам да кажа че всъщност наистина съм хубаво момиче харесвано желано и умно, но също мога да кажа, че от българските мъже също хубаво не съм видяла....ако един човек е добър за мен няма значение арабин ли е германец ли е французин ли е...И да за мен за жалост България е мизерна държавица не знам ти къде живееш, но повечето хора тук не живеят а оцеляват...Живот и здраве ако отида и събера своите впечатления ще споделя дали лошо дали добро все някой ще се окаже прав от вас Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 934
goldy357, мило младо момиче, от мен запомни едно: не познавам човек, който да плюе върху род, Родина и Отечество и да е прокопсал в този живот  Peace

Иначе да, аз живея в България и не просто живея тук, а се наслаждавам на живота си тук  Grinning И това не е свързано толкова с пари, колкото с вътрешно усещане. Това, че съм близо до близките си, до приятелите си, до планина, до море, до минерални извори ме прави щастлива  Heart Eyes


Ако някой намери щастието си навън, няма нищо лошо, лошото е да плюе от извора, от който е пил преди това  Peace

Искрено се радвам в темата, когато чета за успешните ви бракове и нямам нищо против арабските мъже- мисля, че на всеки му стана ясно това  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 127
goldy357, мило младо момиче, от мен запомни едно: не познавам човек, който да плюе върху род, Родина и Отечество и да е прокопсал в този живот  Peace

Иначе да, аз живея в България и не просто живея тук, а се наслаждавам на живота си тук  Grinning И това не е свързано толкова с пари, колкото с вътрешно усещане. Това, че съм близо до близките си, до приятелите си, до планина, до море, до минерални извори ме прави щастлива  Heart Eyes


Ако някой намери щастието си навън, няма нищо лошо, лошото е да плюе от извора, от който е пил преди това  Peace


Искрено се радвам в темата, когато чета за успешните ви бракове и нямам нищо против арабските мъже- мисля, че на всеки му стана ясно това  Simple Smile

Кливия Simple Smile грешно ме разбра ...аз не плюя родината си напротив аз обичам държавата си но ме боли как тук хората са забравили да са хора преди всичко замислени всеки в своите проблеми и грижи.Аз съм младо момиче което работи от 17 годишна възраст за да помагам на семейството си и ме боли от това че не можах да запиша висше образование боли ме, че млади хора като мен погубват живота си тук като роби да работят за едни смешни пари и да си погубват младостта. Това е една много тежка тема за мен и не бъркайте омразата ми към управляващите тази държава с нещо друго аз обичам родината си аз съм горда, че съм българка и където и да отида ще пазя българското в себе си дано ме разберете сега Simple Smile Хубав ден мами Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 5 462
goldy357, мило младо момиче, от мен запомни едно: не познавам човек, който да плюе върху род, Родина и Отечество и да е прокопсал в този живот  Peace

Иначе да, аз живея в България и не просто живея тук, а се наслаждавам на живота си тук  Grinning И това не е свързано толкова с пари, колкото с вътрешно усещане. Това, че съм близо до близките си, до приятелите си, до планина, до море, до минерални извори ме прави щастлива  Heart Eyes


Ако някой намери щастието си навън, няма нищо лошо, лошото е да плюе от извора, от който е пил преди това  Peace


Искрено се радвам в темата, когато чета за успешните ви бракове и нямам нищо против арабските мъже- мисля, че на всеки му стана ясно това  Simple Smile

Кливия Simple Smile грешно ме разбра ...аз не плюя родината си напротив аз обичам държавата си но ме боли как тук хората са забравили да са хора преди всичко замислени всеки в своите проблеми и грижи.Аз съм младо момиче което работи от 17 годишна възраст за да помагам на семейството си и ме боли от това че не можах да запиша висше образование боли ме, че млади хора като мен погубват живота си тук като роби да работят за едни смешни пари и да си погубват младостта. Това е една много тежка тема за мен и не бъркайте омразата ми към управляващите тази държава с нещо друго аз обичам родината си аз съм горда, че съм българка и където и да отида ще пазя българското в себе си дано ме разберете сега Simple Smile Хубав ден мами Heart Eyes
Тцъ тцъ тцъ.... направо покъртително . Confused Crazy

# 69
  • Мнения: 127
goldy357, мило младо момиче, от мен запомни едно: не познавам човек, който да плюе върху род, Родина и Отечество и да е прокопсал в този живот  Peace

Иначе да, аз живея в България и не просто живея тук, а се наслаждавам на живота си тук  Grinning И това не е свързано толкова с пари, колкото с вътрешно усещане. Това, че съм близо до близките си, до приятелите си, до планина, до море, до минерални извори ме прави щастлива  Heart Eyes


Ако някой намери щастието си навън, няма нищо лошо, лошото е да плюе от извора, от който е пил преди това  Peace


Искрено се радвам в темата, когато чета за успешните ви бракове и нямам нищо против арабските мъже- мисля, че на всеки му стана ясно това  Simple Smile

Кливия Simple Smile грешно ме разбра ...аз не плюя родината си напротив аз обичам държавата си но ме боли как тук хората са забравили да са хора преди всичко замислени всеки в своите проблеми и грижи.Аз съм младо момиче което работи от 17 годишна възраст за да помагам на семейството си и ме боли от това че не можах да запиша висше образование боли ме, че млади хора като мен погубват живота си тук като роби да работят за едни смешни пари и да си погубват младостта. Това е една много тежка тема за мен и не бъркайте омразата ми към управляващите тази държава с нещо друго аз обичам родината си аз съм горда, че съм българка и където и да отида ще пазя българското в себе си дано ме разберете сега Simple Smile Хубав ден мами Heart Eyes
Тцъ тцъ тцъ.... направо покъртително . Confused Crazy

Покъртителна ти е иронията Wink

# 70
  • Мнения: 4 755
[quote author=goldy357 link=topic=912090.msg33309908#msg33309908 date=1466489428

Кливия Simple Smile грешно ме разбра ...аз не плюя родината си напротив аз обичам държавата си но ме боли как тук хората са забравили да са хора преди всичко замислени всеки в своите проблеми и грижи.Аз съм младо момиче което работи от 17 годишна възраст за да помагам на семейството си и ме боли от това че не можах да запиша висше образование боли ме, че млади хора като мен погубват живота си тук като роби да работят за едни смешни пари и да си погубват младостта. Това е една много тежка тема за мен и не бъркайте омразата ми към управляващите тази държава с нещо друго аз обичам родината си аз съм горда, че съм българка и където и да отида ще пазя българското в себе си дано ме разберете сега Simple Smile Хубав ден мами Heart Eyes
[/quote]

Ако беше сложила някоя и друга запетайка, покъртителният ефект щеше да бъде по-силен.

Пожелавам ти успех с това начинание, ако решиш да предприемеш нещо. Честно казано обаче, направо ми се свива сърцето, като чета за обещанията на онзи хубавец към теб и за вярата ти в тях. Пази се!

# 71
  • Мнения: 127
[quote author=goldy357 link=topic=912090.msg33309908#msg33309908 date=1466489428

Кливия Simple Smile грешно ме разбра ...аз не плюя родината си напротив аз обичам държавата си но ме боли как тук хората са забравили да са хора преди всичко замислени всеки в своите проблеми и грижи.Аз съм младо момиче което работи от 17 годишна възраст за да помагам на семейството си и ме боли от това че не можах да запиша висше образование боли ме, че млади хора като мен погубват живота си тук като роби да работят за едни смешни пари и да си погубват младостта. Това е една много тежка тема за мен и не бъркайте омразата ми към управляващите тази държава с нещо друго аз обичам родината си аз съм горда, че съм българка и където и да отида ще пазя българското в себе си дано ме разберете сега Simple Smile Хубав ден мами Heart Eyes

Ако беше сложила някоя и друга запетайка, покъртителният ефект щеше да бъде по-силен.

Пожелавам ти успех с това начинание, ако решиш да предприемеш нещо. Честно казано обаче, направо ми се свива сърцето, като чета за обещанията на онзи хубавец към теб и за вярата ти в тях. Пази се!
[/quote]

 Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 433
Записвам се, че много съм изпуснала. Изписали сте темата, а дори не съм видяла.

Голям майтап в темата за брака с Пакистанец.  Laughing Гледам, жените са чели даже цитати от предишните теми, ама се погнусили и затворили. Да не е заразно нещо, явно. Сега са се прехвърлили в тема за Бялата масайка, там си разискват брака с чужденец. Мислех да ги навестя, ама ми дожаля.

Не, че нещо, ама голямя любов само с писане по интернет. Не знам как се влюбват така хората, чак и за сватба се говори. Иначе, имаме доста успешен пример. Фаима, ако влезе да разкаже, тя е омъжена за лекар в Египет. И пак май по интернет се намериха.

Айа, честито бебе. Да ви е живо и здраво, и много да ви радва!

Любе, не си казала, че си в Бг. Добре, че имаме общи приятели.

# 73
  • Мнения: 127
Записвам се, че много съм изпуснала. Изписали сте темата, а дори не съм видяла.

Голям майтап в темата за брака с Пакистанец.  Laughing Гледам, жените са чели даже цитати от предишните теми, ама се погнусили и затворили. Да не е заразно нещо, явно. Сега са се прехвърлили в тема за Бялата масайка, там си разискват брака с чужденец. Мислех да ги навестя, ама ми дожаля.

Не, че нещо, ама голямя любов само с писане по интернет. Не знам как се влюбват така хората, чак и за сватба се говори. Иначе, имаме доста успешен пример. Фаима, ако влезе да разкаже, тя е омъжена за лекар в Египет. И пак май по интернет се намериха.

Айа, честито бебе. Да ви е живо и здраво, и много да ви радва!

Любе, не си казала, че си в Бг. Добре, че имаме общи приятели.

Да то има всякакви примери и случки ....но във всеки народ има лъжци и свестни хора.Радвам се че има хубав пример за запознанство в интернет, но работата е много сложна от разстояние да не говорим, че не можем да се разберем понякога за какво говорим. Аз не бързам със заключенията си в процес на опознаване сме аз по принцип съм скептично настроена, че нещо хубаво може да ми се случи и  на мен но пък знае ли човек . newsm78 Sunglasses

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 16:14 от goldy357

# 74
  • Мнения: 1 934
Няма, ама хич няма база за сравнение с Фаима  Peace

Фаима е една интелигентна и зряла жена, стъпила здраво върху краката си  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт