За нов живот се отварят сърцата на 137 арабски мами

  • 112 101
  • 457
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 462
Къде видя някой да обижда ?

# 91
  • Мнения: 2 171
А защо не се опитате да си кажете съветите към момичето добронамерено, без да я обиждате и без да използвате пренебрежителни обръщения? Тогава може би няма да има проблем с изслушването и приемането им. Rolling Eyes


Именно! Не исках да взимам отношение, защото не мога да помогна със съвет по отношение на питането, но грубият тон, сарказъм и ирония и на мен ми направи впечатление.
Марси е права, че ако така се дават майчински съвети, трудно ще се постигне желания ефект.
Другото интересно е, че някак сеирджийски наскачахте от сянката да давате съвети. Аз поне не знам някога да сте писали в тази тема, да сте се представили, да сте споделили каква е връзката ви с арабския свят, за да сте толкова компетентни, колкото претендирате че сте.

# 92
  • Мнения: 550
Сена, като чета коментарите в темата долу и в подобните теми, се чудя как живеете в България. http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=929727.new#new

Толкова ограничено мислене! Не знам колко е прекрасна България, но заради така мислещ от население не мога да си представя да живея в България.

И как да пишеш в тази тема, като знаеш какви хора четат в сянка.

# 93
  • София
  • Мнения: 433
Изобщо не се връзвай на темите по форумите. Това са хора без име и без лице, които само тук имат смелост да се правят на интересни и да ръсят глупости. Човек в реалния живот избира обръжението си, но тук пишат всякакви - от лелката в супермаркета, през майката хомеопатка до нервната контрольорка. А когато на човек му е скучно, измисля какви ли не теории на конспирацията. И се меси в живота на другите.

Аз познавам много мюсюлмани, от които една голяма част са българи с турски произход и никой никъде не среща подобно отношение. Но така е по темите - така е в темата за учениците, където пиша, така е и в литуретаруната тема, навсякъде.

Не се връзвай!  Peace

# 94
  • Мнения: 550
Фийл, дано си права.  Hug

Сема, сега видях подписа ти! Да е жива и здрава малката рожденичка. Да расте щастлива, все така чаровна, уморено палава и много обичана.

Аз сега гледам новините за британците. Там популизмът победи - тъжно, много тъжно.

# 95
  • София
  • Мнения: 433
Айа, намерих нещо смешно - картинката важи с пилна сила не само за демокрацията, но и за представителната извадка на този форум - 3 от 4 са еййй такива:

Скрит текст:

Линкът към твоята тема не е нищо... Ако беше зачела темата на момичето, което си е харесало пакистанец... Лелеее, там какво беше. 3,4 мнения на авторката, 20 страници плява. Да се смееш ли, да плачеш ли. Зачели предишните теми, където момичетата писали, че примерно на сватбата са ги откупили за един парфюм. Половината се понгусили и затворили темата. Аз пък трябва да кажа, че мен ме купиха за доста по-малко. Както традицията повелява на българските сватби, младоженеца пълни обувката с парички. Е, доста евтино ме дадоха, трябва да си призная  Joy Ама това никой не се сеща да се спомене. И така един символичен жест, останал в традициите от време оно, става повод да си почешем езиците.

Много момичета спряха да пишат тук именно поради тази причина. Темата събира много сеираджии - така е било, така и ще бъде.

Момичето поиска съвет от хора с опит. Ако не можете да помогнете, не вредете.  Peace

# 96
  • Мнения: 5 462
Ами щом се обичт младите , да се вземат .Какво има да пита .Да си следва сърцето и интуицията.
Всички не мислим еднакво , и слава богу .

# 97
  • Мнения: 2 171
Сема, сега видях подписа ти! Да е жива и здрава малката рожденичка. Да расте щастлива, все така чаровна, уморено палава и много обичана.

Айче, мерси, но линийката се е бъгнала откакто е навършила годинка и не съм я махала. Скоро става на 1 годинка и 5 месеца. Но Илия е рожденик утре, така че приемам пожеланията за него Simple Smile

Целувки на твоя прекрасен малък мъж  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Фийл, чудесно е, че твоите приятели не са срещали негативно отношение. Смея да твърдя, че за щастие и моите са такива. За съжаление обаче неотдавна едно момиче от отчетната ни група сподели как са й се нахвърлили някакви националисти, защото говорела с приятелката си на турски. Бабаитите скочили срещу две майки с малки дечица да ги пращат да живеят в Турция, защото тук нямало място за турскоговорящи. Ей такива неща са много, много тъжни.

Понякога ме подгонва и мен параноята да споделям в интернет пространството, защото не знам кой от четящите е психопат, кой платен трол и кой просто сеирджия.

БГ Мама е място, в което все едно си закачил бельото си насред мегдана Simple Smile
Дайте да си направим една скрита ФБ група, в която да не се притесняваме какво пишем и кой ни чете Wink

# 98
  • Мнения: 550
Сема, Извинявай за объркването, като оправдание ще използвам кърмаческата ми памет. Simple Smile

Аз съм за скрита група. Направо прави една Simple Smile

# 99
  • Мнения: 2 171
Направих група и поканих момичетата, които са в контактите ми във фб. Ако съм пропуснала някой, моля да ме извини и да ми прати лично съобщение. Веднага ще го добавя  Simple Smile

# 100
  • Варна
  • Мнения: 36 602

Аз не се обиждам от нечие мнение всеки има право на такова.Отделен въпрос е че аз имам достъп до неговия фейсбук и разглеждам семейни снимки на едно хубаво и модерно семейство от каквото е той и снимки от болницата в която работи, но както и сама съм се убеждавала докато не видя не вярвам.


А колко профила има още, за които не знаеш, камо ли пък да имаш парола?

И работи в болница, лекар бил, видяла си му баджа на кардиолог /ако правилно помня от предните постове/, а сега изведнъж се оказа не лекар а медицински представител /или търговски представител май беше?!/.

Още неща ще лъснат и няма да са лицеприятни.

# 101
  • Мнения: 127

Аз не се обиждам от нечие мнение всеки има право на такова.Отделен въпрос е че аз имам достъп до неговия фейсбук и разглеждам семейни снимки на едно хубаво и модерно семейство от каквото е той и снимки от болницата в която работи, но както и сама съм се убеждавала докато не видя не вярвам.


А колко профила има още, за които не знаеш, камо ли пък да имаш парола?

И работи в болница, лекар бил, видяла си му баджа на кардиолог /ако правилно помня от предните постове/, а сега изведнъж се оказа не лекар а медицински представител /или търговски представител май беше?!/.

Още неща ще лъснат и няма да са лицеприятни.

Защо не си гледаш живота и не спреш да се занимаваш с хората и с неща които не разбираш ? Simple Smile Мен не ме мисли  Naughty

# 102
  • Варна
  • Мнения: 36 602
О, повярвай ми, и секунда извън форума не отделям за да те " мисля". Остани си със здраве, нямам нищо лично против теб. Дано рискът си струва в твоя случай и всичко завърши добре.

# 103
  • Мнения: 127
О, повярвай ми, и секунда извън форума не отделям за да те " мисля". Остани си със здраве, нямам нищо лично против теб. Дано рискът си струва в твоя случай и всичко завърши добре.

Ако съм щастлива ще споделя и то от сърце, ако не съм пак ще споделя за да видим кой ще се окаже прав в крайна сметка ...

# 104
  • Мнения: 127
http://www.aventura.bg/ekskurzii-pochivki_8/%D1%82%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%81

Изпращам ви този линк, който иска да го погледне има доста полезна информация за некомпетентните хора Simple Smile Наблегнете на 3-та точка - Тунис днес
Очаквам новата порция критики след това и очаквам да чуя, че това не е вярно и информацията в този сайт е нереална  Wink

Общи условия

Активация на акаунт