За нов живот се отварят сърцата на 137 арабски мами

  • 112 192
  • 457
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 462
http://www.aventura.bg/ekskurzii-pochivki_8/%D1%82%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%81

Изпращам ви този линк, който иска да го погледне има доста полезна информация за некомпетентните хора Simple Smile Наблегнете на 3-та точка - Тунис днес
Очаквам новата порция критики след това и очаквам да чуя, че това не е вярно и информацията в този сайт е нереална  Wink
Тук става дума за туризъм , не за живот в Тунис.Прави разлика.

# 106
  • Мнения: 127
http://www.aventura.bg/ekskurzii-pochivki_8/%D1%82%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%81

Изпращам ви този линк, който иска да го погледне има доста полезна информация за некомпетентните хора Simple Smile Наблегнете на 3-та точка - Тунис днес
Очаквам новата порция критики след това и очаквам да чуя, че това не е вярно и информацията в този сайт е нереална  Wink
Тук става дума за туризъм , не за живот в Тунис.Прави разлика.

В точка 3 е описано точно за живота....

# 107
  • Мнения: 5 462
http://www.aventura.bg/ekskurzii-pochivki_8/%D1%82%D1%83%D0%BD%D0%B8%D1%81

Изпращам ви този линк, който иска да го погледне има доста полезна информация за некомпетентните хора Simple Smile Наблегнете на 3-та точка - Тунис днес
Очаквам новата порция критики след това и очаквам да чуя, че това не е вярно и информацията в този сайт е нереална  Wink
Тук става дума за туризъм , не за живот в Тунис.Прави разлика.
Мдаа от туристически сайт . Mr. Green
Вярно си много наивна .. Crazy


В точка 3 е описано точно за живота....

# 108
# 109
  • Мнения: 3
Тъкмо се зарадвах, че има нова тем, че и 8 страници изписани, а май така и няма да успея да се заприказвам с вас Sad Не разбрах много, че чета в ранотно време Wink юСлънчев ден Ви желая момичета, ако ме приемете в другата група бих била много щастлива!

# 110
  • Мнения: 508
Сена, като чета коментарите в темата долу и в подобните теми, се чудя как живеете в България. http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=929727.new#new

Толкова ограничено мислене! Не знам колко е прекрасна България, но заради така мислещ от население не мога да си представя да живея в България.

И как да пишеш в тази тема, като знаеш какви хора четат в сянка.

Здравейте,
Аз съм от хората, които ви "четат в сянка". Една моя приятелка ви препоръча като много позитивни. Почнах с първата темичка, от 2006г., и (понеже много ми хареса) реших да видя последната, неархивираната, за да мога да се включа и аз  Simple Smile
Трябва да ви кажа, че разликата е огромна, и като откритост, и като позивитивизъм, и като истории  Sad
Дано това да е само временно и скоро пак да се върнете на сладките истории от ежедневието, които звучат толкова екзотично за нас, останалите  bouquet

# 111
  • Мнения: 63
И аз се надявам.Здравейте момичета отдавна не съм писала,надявам се че повечето от вас са добре ,а и някои има май вече попораснало бебче ,поздравления .Ще следя дано тона се смекчи Joy

# 112
  • Мнения: 1
Мархаба, мамас!💗💗💗 Скоро открих бг- мама и поизчетох колкото можах в арабските теми, но не срещнах мами в Йордания. Та, има ли някоя мама в Йордания да си правим мухабет, че ще изтрещя вече.😂

# 113
  • Мнения: 2 171

Голди , лек път и после да ни разкежеш как е в Сус !Може да отидем като туристи след твоите разкази и снимки/които ще чакаме с голямо нетърпение/ ! Peace

Наистина ли вярваш, че ще влезе тук специално да задоволи любопитството ти и да ти разкаже преживяванията си  ooooh! Crazy

# 114
  • Мнения: 5 462

Голди , лек път и после да ни разкежеш как е в Сус !Може да отидем като туристи след твоите разкази и снимки/които ще чакаме с голямо нетърпение/ ! Peace

Наистина ли вярваш, че ще влезе тук специално да задоволи любопитството ти и да ти разкаже преживяванията си  ooooh! Crazy
Мдаа .Всички толкова се пънахме да даваме съвети , поне едно фото заслужаваме . Mr. Green hahaha Joy

# 115
  • София
  • Мнения: 96

Здравейте,
Мъжът ми/българин/ получи предложение да кандидатства за работа в Катар. Намирам много малко информация за това ще съм благодарна ако помогнете с информация. Например колко пари са необходими за храна и ежедневни разходи за четиричленно семейство, какви са цените на наемите, какво е нивото на образованието /имам две дъщери на 8 и 10 години и фирмата поема такси за обучението на децата, и евентуално за мен/, кога започва и до кога продължава учебната година и всичко друго, което прецените, че може да ни е полезно като информация.
 Благодаря предварително.

# 116
  • Мнения: 17
Здравей, аз мога да ти дам инфо за Катар, живяла съм там.
Пиши ми на лични.

# 117
  • Мнения: 5
Здравейте,момичета!
Аз съм нова тук и за първи път пиша,но прочетох и научих доста като една бъдеща арабска съпруга.
Бих искала да попитам дали има такива от вас,които са сключили брак със своите арабски принцове в България?
Ние с моя планираме това да стане в България,но срещаме пречки с необходимите за това документи,които страната ни изисква от него.Той е мароканец и става въпрос за Удостоверение за отечествено признание за брак.Такъв документ Мароко издава на база брачното свидетелство.Предварително няма кой да го издаде.
Ако някоя от вас се е сблъсквала с подобен проблем,бих се радвала да сподели как са го разрешили.

# 118
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
трябва полека да се правят нещата! нека той си изкара документи за да може да сключи брак, после ще доказва брак в мароко!първо паспорт, акт за раждане  преведен легализиран при тях, после свидетелство за небрачие,тоест ,че не е бил женен никога! после разрешение да сключи брак с тебе и още ако имат техни си изисквания спрямо тебе! виза дали ли са му?

# 119
  • Мнения: 5
Имаме виза,но това разрешение да сключи брак ни спъва.Всички други документи са налице.

Общи условия

Активация на акаунт