Хипохондрия - за хипохондрички по цвички и техните горкички близки

  • 65 314
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 500
Има, аз ходих на психотерапия и от 2 години нямам такива прояви и мисли. Посещавам лекар при реална причина - АГ за годишен преглед, промяна в диоптъра на очилата.....
Лошото е, че това е скъпа услуга, 50 лв за час и половина макс.

# 16
  • Мнения: 407
Значи продължаваме да тормозим джипито  Laughing Лошото е че пие лекарства за кръвно, а при всекинов симтом - ново хапче и те стават много и несъвместими. То не бе захар, холестерол, киселини ... Ох, оплаках се.

# 17
  • Мнения: 267
Оф, аз пък сега съм на дневен ред очи ...какво ли не беше..сега са очите, все ми се струва че ми се привиждат едни точици искрящи като гледам бял фон или монитор и изчезват. Малки точици светещи или черни за секунди и освен това съм си втълпила,че не виждам много ясно напоследък...и се чудя какво ми има Sad направо вечее не знам...някой имал ли е подобни симптоми  newsm78

# 18
  • Мнения: 964
Да се запиша , за да следя !
Макар че аз не само че си слагам диагноза а се и самолекувам.
Например след като ми казаха че имам киста в гърдата 1 см съм "яко в джаза" , не вярвам че е киста и ме е страх да не е друго  Tired
Скрит текст:
(вече съм оперирана от някакво образувание което бе мастопатично и не с най добри характеристики ,но все пак доброкачествено като последна дума СЛАВА НА БОГ! )
Та в ред на тези мисли се замислям дали да не си изпиша превантивно Триактал ( като гледам е и на промоция в момента ... вероятно за да се зарибят такива луди като мен )
Писна ми ... повярвайте !

Благодаря за темата  bouquet  bouquet  bouquet


# 19
  • Мнения: 491
Не си предписвайте сами лекарства.  newsm78

# 20
  • Мнения: 61
Запис и от мен!Благодаря за новата тема!Трябва да ви се похваля,че от както ходя на психотерапия и пия АД,овладях паническото си растройство и до някъде хипохондрията,но само до някъде.... Laughing От време на време пак ровя за разни болести в интернет,но вече по-рядко!Все пак съм доволна от напредъка за сега!

# 21
  • Мнения: 14 309
Диди, браво  Hug Все така напред и нагоре!

# 22
  • Мнения: 61
Дано!Опитах се и аз с разни билки и позитивно мислене,но понякога не става за съжаление!

# 23
  • Мнения: 11 361
Оф, аз пък сега съм на дневен ред очи ...какво ли не беше..сега са очите, все ми се струва че ми се привиждат едни точици искрящи като гледам бял фон или монитор и изчезват. Малки точици светещи или черни за секунди и освен това съм си втълпила,че не виждам много ясно напоследък...и се чудя какво ми има Sad направо вечее не знам...някой имал ли е подобни симптоми  newsm78

Имаш остра нужда от загуба на 30 лева за Лутеин комплекс Simple Smile
Пиеш всеки ден и ще забравиш за всичките симптоми.  Peace Един път в годината е задължително да се взема такава храница за очите.

# 24
  • Мнения: 1 037
Пак аз...
Утре съм на гастро, да видим тая чаркаляци как са, стискайте палци, че не минава тая пуста болка. Praynig

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Оу,страйотна тем ,Дорис браво!!!
Мен ме боли главата и ухото,веднага си избках диагноза..минингит....ама още нямам Т.Но най -лошото е че сме на път,и през цялтот време гледам в нета големи населени места и болници

# 26
  • Мнения: 1 037
Скабиела, наклони глава назад, ако можеш не е менингит. Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Намирам се на едно диво място,няма аптеки  ....имам само нурофен.

# 28
  • Мнения: 1 037
Намирам се на едно диво място,няма аптеки  ....имам само нурофен.
100% нямаш менингит. Hug
Опъни глава назад, това е един от полазателите. При менингит има скованост на врата и дразнене към светлина.
Мале, бебето беше миналата седмица 3 дни с почти 40 градуса, яко се бях филмирала, обаче за менингит не се бях сетили, и по-добре че щях да се побъркам от притеснение.
Момичета, днес ми казаха една книга "Излекувай живота си" на Луиз Хей, та я издирвам да я прочета. Но в нета има една нейна таблица от тази книга, там е описано на коя болка какво душевно състояние отговаря. Аз лично вярвам, че когато душата боледува, тялото също.
Който се интересува да я потърси. Hug

# 29
  • Мнения: 14 309
Only God can..., имам книгата в PDF ако искаш пиши ми мейл на ЛС да ти я изпратя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт