Хипохондрия - за хипохондрички по цвички и техните горкички близки

  • 65 353
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Щом имаш запек значи си се цепнала  Peace

# 751
  • Мнения: 1 037
Днес не съм ходила, а нямам инс какво да се намажа.
Ще започна пак супи и манджи, пък да видим.

# 752
  • Мнения: 71
Здравейте, надявам се да ме приемете в тази тема. Малко по-нагоре видях мнения за често нощно уриниране. Аз съм така от доста време, при мен също проблемът се засилва нощно време. Даже една нощ ходих до Пирогов, правиха ми няколко изследвания, вкл. за диабет, и накрая ме изпратиха да си ходя-нищо ми нямало. Казаха, че при желание може да си запиша час за уродинамика. Е, не съм я направила.
Както и да е, въпросът ми към дамите с такива оплаквания е: вземате ли някакви лекарства? Тъй като от АД се наблюдава задържане на урина, възможно е от това да е. Аз миналото лято също бях с подобен проблем, мина от самосебе си. Това лято обаче е още по-досадно-все вечер ми се дохожда след като легна. А по корем изобщо не мога да спя вече... #2gunfire

# 753
  • Мнения: 234
Нощното пишкане никога не съм го отдавала на заболяване. Така съм откакто се помня. С пиенето на билките се засили честотата му. Пречи ми до толкова, че ми накъсва съня. Сега поне не ставам подпухнала сутрин. Като изхвърлям ненужните течности се чувствам добре.

# 754
  • Мнения: 234
Сигурно имам, ама кръвта не беше малко.
Еднократно ли е. Защото миналия месец и аз имах такова кървене. Вътрешен хемороид. Но така се изплаших. Мъжа ми ме успокоява цяла вечер. Намазах се и повече не се появи кървене. До другия път предполагам.

# 755
  • Мнения: 11 404
Да ви кажа вчера какво минсе случи, бях в 00 по голяма нужда. Напоследък имам запек и като се избърсах имаше бая бистра кръв. И предни пъти е имало, но малко. Чакам да ми дойде, зацапва ми, но кръвта е тъмна.
Сигурно съм се цепнала, ама да се притеснявам ли?

Намажи се с нещо мазно - като вазелин или все рекламирания от мен Витасин.
При следващо акане как бе положението?

# 756
  • Мнения: 11 404
Момичета, да пускаме ли нова тема? Кит-Кат заглавието е супер - като кръстница на темата имаш честта да я започнеш  Hug

ivetaiveta, добре дошла си тук да се пооплачеш, да ни разкажеш кое как е при теб и да си част от малкот= лудичкото ни общество.

Аз не се чувствам добре. След почивката нещо нервите ми рухнаха - мислите ми са ужасни, вие ми се свят, не се чувствам добре. Постоянно ми се струва, че нещо не е наред с гърдата ми - щипе ми, сърби ме Sad

# 757
  • Мнения: 1 037
Да ви кажа вчера какво минсе случи, бях в 00 по голяма нужда. Напоследък имам запек и като се избърсах имаше бая бистра кръв. И предни пъти е имало, но малко. Чакам да ми дойде, зацапва ми, но кръвта е тъмна.
Сигурно съм се цепнала, ама да се притеснявам ли?

Намажи се с нещо мазно - като вазелин или все рекламирания от мен Витасин.
При следващо акане как бе положението?
Не съм ходила от тогава

# 758
  • Мнения: 4 193
Дорисче, аз заглавие измислих, но ти си по-добра в посланията за първия пост. Давай ти.  bouquet

# 759
  • Мнения: 14 343
Дорисче, пускай!

Ако ще се почувстваш по-добре иди на лекар. Аз съм сигурна, че си здрава.  Hug
След почивката и аз скапах, но сега съм добе...

# 760
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Дорис, отиди на лекар да те види и да се успокоиш  Hug
Моя мъж вече не се държи като преди -като нещо ме стегне в гърлото казва нищо ти няма, всичко ти е в главата..

# 761
  • Мнения: 1 383
На детето нещо топъл носа ми се струваше. Мерих му температурата. С един електронен 36.8, с друг 37. С галиев термометър 36.9. Е сега не мога да разбера има ли температура няма ли. То сега лятото на няколко пъти му засичам 36.9. Чудя се дали да го заведа при наблюдаващия го пулмолог довечера. То без това трябва едни листа да взимам от там. Иначе не кашля, няма налепи, няма разстройство. Не знам вече. Само при мисълта, че ще вдигне висока температура и изтръпвам. Иначе аз пак си го имам това дразнене в трахията. Но не толкова колкото оная вечер. С една приятелка говорих и тя казва, че ми е по скоро от фаринкса или ларинкса. Вика ти ако имаш астма ще се задъхваш, а ти като кобилка цели километри изминаваш. Не знам.

# 762
  • Мнения: 11 404
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт