Хипохондрия - за хипохондрички по цвички и техните горкички близки

  • 65 386
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Пускате обикновена и стерилна урина, ако искате отивате при уролог или нефролог и се успокоявате.
Flower как си днес?

# 736
  • Мнения: 71
Ами същото като вчера. Даже имам и разстройство и ми е много притеснено. С тази бактерия свалих много килограми и не искам да свалям повече. Пуснах отделна тема, дано се включат потребители, минали по този път.  Confused

# 737
  • Мнения: 234
Дано се оправиш бързо!

# 738
  • Мнения: 212
Аз съм пускала на себе си преди около година и на лекар съм ходила. Детето също мина по този път, последната урина от миналата седмица. Ама все го мисля в някакъв момент.  Crazy

# 739
  • някъде
  • Мнения: 4 961
И на мен уропроблемите са ми виновни за хипохондрията (ако изобщо моето е такова)- аз се страхувам и ги мисля нон стоп Sad

# 740
  • Мнения: 71
На мен последната ми урина беше от април. Всичко беше ок.
Аз от юни насам взех да се влошавам. Тази бактерия много ми разбърка всичко в тялото.  Sad

# 741
  • Мнения: 4 195
Давам предложение за име на новата тема: Клуб на анонимните хипохондрички  Mr. Green

# 742
  • Мнения: 234
Здравейте! Станах през нощта до тоалетна и ми изтече малък съсирек. Аз съм в цикъл де, но се стреснах. После се успокоих. Иначе,влизам в нов филм. Аз отдавна съм с продължителен цикъл заради миомата. Обещавам да не си гледам в гащите през 5 минути. 😁

# 743
  • Мнения: 1 326
Този месец бях с цикъл 4 дни и зацапване 12.Просто нямам търпение да пусна изследване на хормоните,да кажат "Да!От хормоните е!" и да се приключва вече. ooooh! Тъкмо ми свърши,а аз пак чакам да ми дойде.

# 744
  • Мнения: 965
Давам предложение за име на новата тема: Клуб на анонимните хипохондрички  Mr. Green
Аз предложих
Скрит текст:
да си направим И група във ФБ за да не сме чак толкоз анонимни но май никой не пожела ,да не се окаже че всички членуваме по други групи съпътстващи и хипохондрията
Mr. Green

# 745
  • Мнения: 4 195
Давам предложение за име на новата тема: Клуб на анонимните хипохондрички  Mr. Green
Аз предложих
Скрит текст:
да си направим И група във ФБ за да не сме чак толкоз анонимни но май никой не пожела ,да не се окаже че всички членуваме по други групи съпътстващи и хипохондрията
Mr. Green
Аз предпочитам да запазя анонимността си.  Blush

# 746
  • Мнения: 1 037
Да ви кажа вчера какво минсе случи, бях в 00 по голяма нужда. Напоследък имам запек и като се избърсах имаше бая бистра кръв. И предни пъти е имало, но малко. Чакам да ми дойде, зацапва ми, но кръвта е тъмна.
Сигурно съм се цепнала, ама да се притеснявам ли?

# 747
  • Мнения: X
Да ви кажа вчера какво минсе случи, бях в 00 по голяма нужда. Напоследък имам запек и като се избърсах имаше бая бистра кръв. И предни пъти е имало, но малко. Чакам да ми дойде, зацапва ми, но кръвта е тъмна.
Сигурно съм се цепнала, ама да се притеснявам ли?

Да имаш случайно хемороиди?

# 748
  • Мнения: 1 037
Сигурно имам, ама кръвта не беше малко.

# 749
  • Мнения: X
Сигурно имам, ама кръвта не беше малко.

Намажи с нещо п/в хемороиди засега, ако не спре кръвта, утре отиди на лекар.

Скрит текст:
Прокто-гливенол, цикатридина и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт