Виена Инвитро Център Токуда - тема 3

  • 80 236
  • 516
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 276
На мен д-р Станулов или ми вдига или ми звъни при първа възможност! Уникален е в това отношение.

# 166
  • Мнения: 1 592
На мен д-р Станулов или ми вдига или ми звъни при първа възможност! Уникален е в това отношение.

Радвам се , Пити .
Вие с какъв фактор сте ? Аз те помня май от други теми , не съм знаела, че сме в една клиника. Simple Smile

# 167
  • Мнения: 276
С мъжки фактор сме, макар че според мен има и нещо в мен което пречи, просто не са го открили още. Аз бях в Щерев 2 години, от февруари се преместих. И аз те помня от другите теми  Hug

# 168
  • Мнения: 1 592
Toй мъжкия фактор постепенно преминава и в женски - по мои наблюдения  Simple Smile

# 169
  • Мнения: 276
Ами, така си е. Ама все още ми е рано да преминава. На 29 съм  Embarassed

# 170
  • Мнения: 1 592
Е, рано ти е, да  Simple Smile

# 171
  • Мнения: 18
Искам да споделя, че от 01.10.2017г. Виена Инвитро Център без предварително да предупреди и да информира поне на своя сайт  преустановява записване на часове и прием на пациенти. Ако някой не е унизен от неетичното и непрофесионално поведение може да се обади през месец ноември. До тогава ръководството на центъра може и да излезе с някаква информация, която очевидно ще е безполезна и обидна за тези, които са доверили на фонда.

# 172
  • Мнения: 412
Искам да споделя, че от 01.10.2017г. Виена Инвитро Център без предварително да предупреди и да информира поне на своя сайт  преустановява записване на часове и прием на пациенти. Ако някой не е унизен от неетичното и непрофесионално поведение може да се обади през месец ноември. До тогава ръководството на центъра може и да излезе с някаква информация, която очевидно ще е безполезна и обидна за тези, които са доверили на фонда.
Малко силно изказване, чак унизен?! Не разбрах, какво общо има фонда?

# 173
  • Мнения: 1
Искам да споделя, че от 01.10.2017г. Виена Инвитро Център без предварително да предупреди и да информира поне на своя сайт  преустановява записване на часове и прием на пациенти. Ако някой не е унизен от неетичното и непрофесионално поведение може да се обади през месец ноември. До тогава ръководството на центъра може и да излезе с някаква информация, която очевидно ще е безполезна и обидна за тези, които са доверили на фонда.
Малко силно изказване, чак унизен?! Не разбрах, какво общо има фонда?

При мен ...
Имам заповед от фонда.
На 08,,09,2017 на преглед при д-р Сенкова обсъдихме как следващият ми цикъл ще е на 03-04,10,2017 и тя каза да дойда на 2-рия ден от цикъла да започна процедура
И така днес ми казаха че не са си подновили договора с Токуда и трябва да се местят за това да се обадя в началото на м.11,2017 и ако са минали акредитацията за новото място - ще ми запишат час.
Смяната на клиниката в заповедтта от фонда е процедура която отнема 30-40 дни тъй като комисия се събира 1 път месечно, което при мен означава че пропускам следващите 2 цикъла.
Във фонда са чули слуха че нямат акредитация но официално уведомяване няма при тях и продължават да издават заповеди за Виена ин витро
На въпрос към д-р Сенкова - защо не ми казахте преди 20 дни че има такава вероятност, тя отговори че от ръководството са й забранили да информира пациентите си.
Аз имам при тях 4 платени опита и един куп прегледи което е приход от мен около 12 хил.лв. (без лекарства и изследвания)и не заслужих 1 е-майл или телефонен разговор че има вероятност да не мога да направя при тях процедура.
На 43 г. съм 2 месеца да прескоча за мен е много време.

Това лично за мен е абсолютно неетично, непрофесионално и нечовешко

# 174
  • Мнения: 756
Здравейте, извинете ме за глупавия въпрос, но нали не се сменя клиниката,а само адреса. Това от значение ли е за фонда, че и на мен ми предстои да взема заповед.
Иначе и аз бих се ядосала,че не са ме информирали ,че няма да мога да почна процедура, при положение, че годините  напредват.
Аз знам ,че клиниката ще се мести още при опита ми през м.август, но тогава беше само слух. Но като попитах ми обясниха всичко, че до края на септември са в Токуда.
И все пак два цикъла ще минат много бързо. Приеми го като време за витамини и лично щастие. Пожелавам успех!

# 175
  • София
  • Мнения: 23 208
когато си на 43 два месеца са много време.
а и зависи в коя част на 43-те си, може и да ги преминеш и да отпадне заповедта от фонда.

# 176
  • Мнения: 412
Издадена ли е заповедта, няма отпадане.

# 177
  • Мнения: 2 013
gggggggg, до колкото ми е известно фондът издава акредитации само през Януари, защото тогава се подновяват всички договори с клиники (но може и да греша). Мисълта ми е, че ако трябва да си подновяват договора с фонда, това по презумпция трябва да стане през Януари. Обади се на фонда и ги питай изрично дали във всеки един момент могат да подновят акредитацията (аз го разбирам като нов договор с фонда, но може и да греша). Да не вземе да се окаже, че ще загубиш повече време, т.е. 3-4 месеца. За теб времето сега е много, много ценно.

Информацията "ако са минали акредитацията за новото място" е много мъглява и е прехвърляне на отговорност към фонда. А фондът си има строги правила за работа.

Много съжалявам, че си в тази ситуация. (Аз пиша като страничен наблюдател. Не съм пациент на клиниката, но преди време бях в подобна ситуация с тях, защото спряха да работят с лекарят, който аз си избрах. Пак отношението и поведението беше такова.)

# 178
  • София
  • Мнения: 6 375
Искам да споделя, че от 01.10.2017г. Виена Инвитро Център без предварително да предупреди и да информира поне на своя сайт  преустановява записване на часове и прием на пациенти. Ако някой не е унизен от неетичното и непрофесионално поведение може да се обади през месец ноември. До тогава ръководството на центъра може и да излезе с някаква информация, която очевидно ще е безполезна и обидна за тези, които са доверили на фонда.
Малко силно изказване, чак унизен?! Не разбрах, какво общо има фонда?

При мен ...
Имам заповед от фонда.
На 08,,09,2017 на преглед при д-р Сенкова обсъдихме как следващият ми цикъл ще е на 03-04,10,2017 и тя каза да дойда на 2-рия ден от цикъла да започна процедура
И така днес ми казаха че не са си подновили договора с Токуда и трябва да се местят за това да се обадя в началото на м.11,2017 и ако са минали акредитацията за новото място - ще ми запишат час.
Смяната на клиниката в заповедтта от фонда е процедура която отнема 30-40 дни тъй като комисия се събира 1 път месечно, което при мен означава че пропускам следващите 2 цикъла.
Във фонда са чули слуха че нямат акредитация но официално уведомяване няма при тях и продължават да издават заповеди за Виена ин витро
На въпрос към д-р Сенкова - защо не ми казахте преди 20 дни че има такава вероятност, тя отговори че от ръководството са й забранили да информира пациентите си.
Аз имам при тях 4 платени опита и един куп прегледи което е приход от мен около 12 хил.лв. (без лекарства и изследвания)и не заслужих 1 е-майл или телефонен разговор че има вероятност да не мога да направя при тях процедура.
На 43 г. съм 2 месеца да прескоча за мен е много време.

Това лично за мен е абсолютно неетично, непрофесионално и нечовешко

напълно си права, това е отвратително и нехуманно, като същевременно показва истинското лице на бизнеса с инвитро технологии, което иначе упорито крият от пациентите.

съвет - подай в ЦАР молба за приоритетно разглеждане на процедурата по смяна на клиника, като опишеш точно обстоятелствата и се позовеш на фактора възраст.

# 179
  • Мнения: 1 592
Менидмънта на клиниката куца.

Аз също звънях и питах и ми се мънкаше отсреща.
Не се прави така !

По принцип можете да си сменята клиниката от заповедта даже 3 пъти.
Мен ме притеснява , че и аз ще получа Заповед преди Коледа.

Някой питал ли е във Фонда , дали местенето и новия адрес имат значение за заповедта?

Като гледам опит при тях по Фонда отива Февруари- Март.
 Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт