Виена Инвитро Център Токуда - тема 3

  • 80 179
  • 516
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 370
кой знае дали само се местят или изобщо бизнесът се закрива...

# 181
  • Мнения: 1 592
кой знае дали само се местят или изобщо бизнесът се закрива...

Иенно- и аз това се чудя.

Ако адреса само сменят , би трябвало да не е толкова тайно ! Сменяме адреса и толкова.

А то едно такова странно- хън-мън.
Нова клиника ли се прави ??
Аз питах , казаха " не мога да ви кажа".  Shocked
Е какво можете да кажете?  Rolling Eyes

# 182
  • Мнения: 2 013
Гледам и другите теми и събирам 2+2.

Виена инвитро център - губят акредитация - явно закриват тази фирма на този адрес, вероятно няма да работят и с тези лекари (може и да работят с тях обаче).

Ще има нов адрес и ще искат нова акредитация от фонда. (Чак сега се светвам, че вероятно първо трябва да те акредитират, после чак да сключат договор с клиниката.)

Д-р Калчев и д-р Семерджиева ще ходят в нова клиника. Дали има връзка?

Виена инвитро център имат техниката, а д-р Калчев и д-р Семерджиева опита и многото пациенти......

И защо е цялата тази конспирация. Не продават опиати в тези клиники, нали? До момента само се ограничават с кратковременните упойки при пункция.... Simple Smile

# 183
  • Мнения: 2 013
Изказах едно предположение просто. Всичко е в сферата на конспирацията към момента.

Изобщо не е честно спрямо пациентите да се държат в неведение. Защо трябва да им се причинява допълнителен стрес?

# 184
  • Мнения: 276
Аз до колкото разбрах просто им е приключил договора с Токуда и се местят.
Имам позната, която ще прави процедура скоро и чака обаждане от доктора си, който е и моя доктор - др. Станулов. Нищо конспиративно няма в това.
 Кои са д-р Семерджиева и д-р Калчев не знам. До колкото знам има 2ма лекари в Виена Инвитро и това са д-р Станулов и д-р Сенкова.
 И последно да кажа, че опита не е най - важното нещо! В момента съм бременна в 6 месец от първи опит в клиниката ( 3ти като цяло) при млад доктор Simple Smile И си имам още 2 ембриона. Така, че всичко е божа работа.
Местенето ще е октомври. Просто изчакайте малко.

# 185
  • София
  • Мнения: 6 370
д-р Станулов е млад лекар, който прави много добро впечатление и съм сигурна, че ще се развива отлично.

# 186
  • Мнения: 1 592
Аз като тръгна да правя опит и всичко се разпада - клиниките по-специално.
Харесах Калчев- напусна.
Сега и тази клиника в криза някаква.
Та вече не знам какво да си мисля. Laughing

# 187
  • Мнения: 3 505
Аз до колкото разбрах просто им е приключил договора с Токуда и се местят.
Имам позната, която ще прави процедура скоро и чака обаждане от доктора си, който е и моя доктор - др. Станулов. Нищо конспиративно няма в това.
 Кои са д-р Семерджиева и д-р Калчев не знам. До колкото знам има 2ма лекари в Виена Инвитро и това са д-р Станулов и д-р Сенкова.
 И последно да кажа, че опита не е най - важното нещо! В момента съм бременна в 6 месец от първи опит в клиниката ( 3ти като цяло) при млад доктор Simple Smile И си имам още 2 ембриона. Така, че всичко е божа работа.
Местенето ще е октомври. Просто изчакайте малко.
И аз така знам, че местенето е октомври и през този месец процедури няма да се извършат.

# 188
  • Мнения: 2 013
Обаче не се вързва с информацията за нова акредитация. Аз го разбирам като издаване на лиценз за извършване на такава дейност.
Има и друго - от опит зная (защото преди 2 години сменях клиника), че Януари месец заповеди не се издават, защото фондът си подновява договорите с всички клиники. И при при мен само смяната на клиника с молба в края на Окт / началото на Ноември ме забави и си взех новата заповед чак на 23ти Февруари. Но това е при вече издадена заповед. Ако заповедта все още не е издаде от фонда, отнема много, много по-малко време.

Мисля, че ще е малко трудно веднага да започнат работа заради акредитацията. А тези които разчитат на фонда остават съвсем висящи.

Вие си знаете най-добре.

Последна редакция: сб, 07 окт 2017, 14:49 от Magdalena1978

# 189
  • Мнения: 3 505
Обаче не се вързва с информацията за нова акредитация. Аз го разбирам като издаване на лиценз за извършване на такава дейност.
Далече съм от мисълта, че местенето на ин витро клиника е като преместването на кръчма, но ми се струва, че се тревожите излишно и всявате паника. Кой е източникът на информацията, че има проблем с акредитация, лиценз или каквото и да било там? Изобщо не съм запозната с нормативната уредба, която регулира тази дейност и сигурно ще ми отнеме повече време да я проуча от това да изчакам някоя и друга седмица.

# 190
  • Мнения: 2 013
И така днес ми казаха че не са си подновили договора с Токуда и трябва да се местят за това да се обадя в началото на м.11,2017 и ако са минали акредитацията за новото място - ще ми запишат час.

Не четете внимателно. Никъде не е писано проблем с акредитацията, а АКО са минали акредитацията на новото място.
Не мисля, че всявам паника. Това е ваш прочит.

# 191
  • Мнения: 3 505
И така днес ми казаха че не са си подновили договора с Токуда и трябва да се местят за това да се обадя в началото на м.11,2017 и ако са минали акредитацията за новото място - ще ми запишат час.

Не четете внимателно. Никъде не е писано проблем с акредитацията, а АКО са минали акредитацията на новото място.
Не мисля, че всявам паника. Това е ваш прочит.
Върнах се да прочета пак. На първо четене ми се стори, че сте притеснена пациентка, но чак сега забелявах, че си развивате въображението на чужд гръб, стъпвайки на три думи, казани неясно от кого.

# 192
  • Мнения: 2 013
Форумът е за взаимопомощ, а не за заяждане. Както писах по-рано, преди 2 години бях в много сходна ситуация точно с ВИЦ. Опитвам се да помогна на други жени, поне да не изживяват моя стрес (който аз изживях) от неизвестността. Ако толкова много ви дразнят моите постове - прескачайте ги. Не ги четете.

Забавянето на заповедта със смяната на клиниката (Ноември - Февруари) за съжаление не е на база въображение, а опит. Горчив опит. Ако искате просто не се възползвайте от тази информация и този опит - изборът е ваш.

# 193
  • Мнения: 3 505
По-скоро ги психясвате, но щом считате, че с апокалиптичните си предположения им помагате, едва ли някой може да Ви спре. Simple Smile
Хубав ден!

# 194
  • Мнения: 448
Това получих като отговор на едно мое запитване тази седмица.

"Здравейте,

Към момента Виена ин витро център е в процес на преорганизация. Предстои промяна на местоположението му и съответно не се извършват медицински дейности до края на месец октомври. В случай, че не възникнат пречки от административен и друг характер, които биха забавили започването на дейността на центъра, лекарите ще започнат да приемат пациенти отново от месец ноември. С оглед на това, следва да следите интернет страницата на центъра или тази в социалната мрежа “facebook” за допълнителна информация относно настоящата преорганизация. Ще бъде публикувана актуална информация за процедурите, които ще се извършват.

С уважение,
Екипът на Виена ин витро център"

Общи условия

Активация на акаунт