Коластрата – най-добрият естествен имуностимулатор. Предимства и ползи

  • 11 005
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 343
За мен коластрата е най-добрия естествен имуностимулатор. От бебе - вече 7 години само с това поддържам имунитета на детето си и мога да твърдя, че имам едно не боледуващо дете. Не бих я заменила с нищо!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Бих използвала коластра, за да поддържам здрава имунната си система, защото коластрата доказано помага за това. Спомага за повишаване на съпротивителните сили спрямо вирусни и бактериални инфекции, предпазва от развитие на различни алергии и увеличава жизнената енергия, а всичко това е важно за мен.

# 32
  • София
  • Мнения: 13 173
Да, бих използвала коластра за повишаване на имунитета.

# 33
  • Мнения: 290
Бих използвала коластра,за да поддържам здрава имунната си система.

# 34
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Не само, че бих ползвала, но аз и използвам коластра за моето семейство. След като спрях да кърмя голямото ми момче, това беше ключа към поддържане на имунитета му в детската градина, а и сега в училище.

# 35
  • Мнения: 3 794
До сега не съм използвала коластра,но имам две постоянно боледуващи момчета и бих изпробвала всичко възможно за да укрепя имунната им система.

# 36
  • софия
  • Мнения: 2 915
Бих изполвала коластра, защото засилва имунитета.

# 37
  • София
  • Мнения: 231
Бих използвала Коластра, чувала съм добри отзиви от мои познати, но лично не съм пробвала. Сега прочетох доста интересен материал на първа страница, да бих използвала.

# 38
  • София
  • Мнения: 561
Използвам и ще продължавам да използвам Коластра за двете си деца. Хубаво е че започна да се предлага и в България вече и на по-достъпни цени коластрата. А варианта с пробиотици е много добър. Бих искала и да има и друг по-лесен за приемане вариант от капсулите, тъй като голямото ми дете пие без проблем, но за малкото е проблем, но винаги може да се отвори капсулата и да се приеме по-друг начин.  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 8 956
След като спрях да кърмя, с Коластра поддържам имунитета на детето си /7г./  вече поредна зима. Винаги ни помага!

# 40
  • Мнения: 1 809
"Бихте ли използвали коластра, за да поддържате здрава имунната си система и защо?"

Да, бих ползвала и за себе си, и за детето, тази зима изкарах две доста тежки вирусни инфекции и бих пробвала с надежда да помогне следващата зима да ни се разминат вирусните боледувания.

# 41
  • Мнения: 252
Бих използвала коластра за поддържане на здрава имунна система, тъй като имам доста добри отзиви за нея от близки приятелки, както и от педиатъра. Имам две деца, едното скоро ще тръгва на ясла и ще трябва да засиля имунитета му, а другото има нужда от чест прием на пробиотици, така че този комбиниран продукт е много добро решение.

# 42
  • Димитровград
  • Мнения: 1 743
"Бихте ли използвали коластра, за да поддържате здрава имунната си система и защо?"

Бих използвала коластра,защото увеличава костната плътност и е естествен имуностимулатор.
Още повече,защото подпомага растежа на косата и ноктите,на мен са ми слабо място.

# 43
  • Мнения: 5 253
Ползвала съм коластра и продължавам да ползвам.  Не случайно коластрата е  първата храна на новороденото, осигуряваща му много имунологични ползи, които никое друго вещество не може да му осигури. Какво по-хубаво от това и в един по късен етап от живота си да продължим да я приемаме, за да имаме здраво тяло Peace

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 249
Бих се доверила на коластрата за по-добър имунитет. До сега не съм пробвала, но съм чувала добри отзиви. Имам малко дете, което ходи на градина и ни носи всякакви вируси...

Общи условия

Активация на акаунт