АПРИЛчето е вече на две, ходи и говори и нищо не може да го спре!

  • 41 105
  • 252
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 493
Честито на приетите в ясли априлчета! bouquet
Ние си чакаме септември месец, та да тръгва. Нямам търпение вече, особено като гледам с какво желание ходи да си играе с другите дечица. Със сигурност ще му хареса. Само дано болестите да седят по-далеч от нас и така. Blush

# 151
  • Мнения: 593
има ли някой опит с електрическа четка за зъби, има ли смисъл  Rolling Eyes
 Simple Smile записахме се на яслата, пък да видим есента
 Confused едното оченце няколко дни е зачервено, но като я гледам колко бърка в очите  ooooh! мисля да не се филмирам

# 152
  • Мнения: 288
Ние бяхме взели sоnicare на philips. Полза я от време на време (основно си играе с нея), но предпочита обикновената.

# 153
  • Мнения: 2 009
Аз мислех да му взема. В лидл имаше преди няколко седмици ,но той така или иначе с 300 зора дава да му мием зъбите,че 15-20 лв ей така щяха да идат на вятъра

# 154
  • Мнения: 361
Здравейте.
Не съм писала откакто бяхме бременни. Simple Smile Моето априлче ще става батко. Сега сме в процес на отбиване. Четка за зъби му давам и той сам си я дъвчи и си почиства зъбите. Паста не слагам, защото ще я глътне като кремче.

# 155
  • Мнения: 547
Може и паста да слагаш, предназначена за тази възраст. Не вярвам да има двегодишно дете, което да я плюе, всички я гълтат, но ако е подходяща пастата няма проблем.

Тези дни разбрах, че и моето детенце ще става батко на момиченце, толкова се радвам  Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 361
Поздравления. А кога ти е термина. Да не би да сме заедно и в друга отчетна Simple Smile

# 157
  • Мнения: 547
Мисля не сме заедно, но има още едно момиче от тук с което сме заедно. На 04 октомври ми е термина.

# 158
  • Мнения: 361
Понеже каза че скоро си разбрала. Аз разбрах преди 2 седмици. Но съм януари.

# 159
  • Мнения: 547
Скоро разбрах, че бебето ще е момиче Simple Smile

# 160
  • Мнения: 547
Мамчета, а къде хвърлихте пъпчетата на децата ви? Аз на моето още се чудя къде и го пазя  newsm78

# 161
  • Мнения: 361
За мен е пълна глупост и ги хвърлях веднага. Просто не съм суеверна.
Докъде сте с говоренето. Знае не много думи. Кака му на неговата възраст говореше като възрастен.

# 162
  • Мнения: 547
И Лъчезар не говори много, много рядко да свърже две думи, иначе повтаря всичко.

# 163
  • Мнения: 2 009
Пъпчетата и на двамата ги пазя,не съм решила къде дя ги хвърля все още
Коко не просто говори,той не млъква. Изречения си свързва от по 5-6 думи. Разбират го без проблем и чужди хора. Почти няма дума,която да не изговаря правилно. Само бисквити и краставица са му с кодови имена-хиби и хага. Иначе брои до 10 на английски и български,знае основните цветове на двата езика

# 164
  • elhovo
  • Мнения: 341
Браво на адашчето...нашарени сте значи вече...Simple Smile щом е момиче!
честито и на другата мама,която е в очакване!
ние да се похвалим,че и трети последен кътник ни е избил....хайде оше един и финал,че голям зор беше...
ние с говоренето сме "не млъкване",трябва да спим и тогава е спокойно около мен,не спира да  ни повтаря и да прави изречения  сама.
по въпроса за пъпчето-когато са я вдигнали за Стара Загора там са и го отрязали казала докторите,поради многото причини...искаше ми се иначе да си го взема затога и ги питах но те това ми казаха и нямах много избор с хвърлянето му!:(

Общи условия

Активация на акаунт