АПРИЛчето е вече на две, ходи и говори и нищо не може да го спре!

  • 41 088
  • 252
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 547
Ами бременността- нормално... Страшно много се радвам, че ще си имаме и момиченце  Simple Smile Като изключим, че ми се появиха ужасни разширени вени и в чудо се видях, другата седмица съм на съдов хирург....макар че освен медицински чорапи,не мисля, че мога да правя нещо друго сега....а положението с всеки изминал ден става все по-зле и по-зле  #Crazy

# 181
  • Мнения: 697
Честит празник на всички малки, големи и още по-големи дечица. Бъдете здрави, щастливи ,усмихни и щури.
Да се похваля, че сме приети в яслата  Simple Smile.А колко документи искат, все едно кандидатстваме в НАСА  #2gunfire.Аман от глупости в тая държава....
Хайде отиваме да празнуваме

# 182
  • Мнения: 493
Честит празник и от нас на всички, запазили детето в себе си живо bouquet

# 183
  • Мнения: 606
Момичета, здравейте

Какво приготвяте по-специално за бебоците за море? Надуваем басейн за плажа?  Rolling Eyes

# 184
  • Мнения: 547
За плажа две шапки задължително, че едната ако е бил във водата я мокри, а без шапка на плажа не го оставям. Слънцезащитен лосион 50+.  Разни лопатки и кофички за игра. Басейна е добра идея, ако стоите целодневно на плажа се продават и много хубави като детска малка палатка отворена с УВ защита и детски пояс има и замного малки дечица.

# 185
  • elhovo
  • Мнения: 341
Подкрепям напълно адашчето...само да дойде времето де и да видим дали ще ходим ние на море че малко е под въпрос работата ....
пак се поизгубихме нещо....от доста време не сме писали ...Simple Smile

# 186
  • Мнения: 547
Ние последните две седмици на юли, живот и здраве, ще ходим на море. Иначе аз съм добре, бременея си, в 6м влезнах, обаче получих адски разширени вени, та ходя с медицински чорапи сега Sad Чакаме момиченце този път  newsm44 Kissing Heart ще ги нашарим децата.

То колко море ще ми е не знам...че ще съм напреднала бременна вече...ама каквото-такова Simple Smile разнообразие малко, а и за малкия да се порадва.

# 187
  • elhovo
  • Мнения: 341
А така,адашче....важното е да се разнообразите всички и най-вече баткото и ти....все пак ти предстои още един голям ден и трябва да си отпочината...Simple Smile

# 188
  • Мнения: 361
Ние ще пропуснем морето тази година. Каката като е била на 2 и сме я водили й взимах няколко ката дрешки,.че се мокреше. В смисъл аз й слагам блуза да й пази гръбчето от слънцето, но като се топне и се мокреше. Другите неща са написани вече. А и доста вода за пиене. Simple Smile

# 189
  • Мнения: 606
За плажа две шапки задължително, че едната ако е бил във водата я мокри, а без шапка на плажа не го оставям. Слънцезащитен лосион 50+.  Разни лопатки и кофички за игра. Басейна е добра идея, ако стоите целодневно на плажа се продават и много хубави като детска малка палатка отворена с УВ защита и детски пояс има и замного малки дечица.

 bouquet  bouquet Много е бял и сигурно за кратко ще навестяваме плажа. Палатката е добра идея, имаме вече. Но, запарява доста, а на горещината съвсем...

# 190
  • elhovo
  • Мнения: 341
Хайде да се похвалим че днес записахме Деси на детската градина...Simple Smile мога да я пусна още сега само да решим Simple Smile но това няма да стане защото още съм си вкъщи и ще си се гледаме още мааалко Simple Smile

# 191
  • Мнения: 794
Здравейте!
Вчера загледах на Дани ръчичката и мястото, където е бита Хепатит-ната ваксина (лява ръка, горе) е леко зачервено.

Имам ли повод за притеснение? newsm78 какво мислите?

# 192
  • elhovo
  • Мнения: 341
olech_ka,да не би да е ухапано мястото от нещо и то точно там на това място?! ако стане по зле,тогава ще трябва потърсиш педито,но дано всичко е наред?!споко!!!без излишна паника Simple Smile всичко ще е е наред.Деси я беше ухапало така явно комар и се мазахме с фенистил,пробвай с някакво кремче!

# 193
  • София
  • Мнения: 1 408
Здравейте!
Вчера загледах на Дани ръчичката и мястото, където е бита Хепатит-ната ваксина (лява ръка, горе) е леко зачервено.
Имам ли повод за притеснение? newsm78 какво мислите?
За каква хепатитна ваксина става дума? Децата ни са вече на 2,2 год. и са с приключени ваксини до навършнване на 6 год.възраст. Първата хепатитна се поставя в болницата няколко часа след раждането, следващите две в последствие при ежемесечните посещения при педиатъра.

# 194
  • Мнения: 794
Точно за тази, която е поставена още в родилното - за нея говоря (за мястото на убождането).

Гери, и аз се замислих да не би да е ухапване от комар, ще проверя днес и утре как е. Тъкмо имам фенистил - ще го намажа днес. Мерси Wink

Общи условия

Активация на акаунт