Бродирана красота - тема 133

  • 87 835
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 823
............
И в тази връзка, попадна ми схема на Маковете на Лука, https://www.google.bg/search?q=%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0 … J-BE9whzqavDzM%3A
но е китайски комплект с конци ДМС. Шили ли сте ги с такъв набор, читав ли е подборът? Благодаря.

Не си казала, че търсиш схема на тези Макове.....имам оригиналната схема с конци Анхор

# 46
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
моля вииииии! много ви моля  Praynig не ми пускайте повече мухи, и без това в главата ми е кошер  Blush

искам маковете и лалетата искам, обези хубавите, дето някой ги показа, а и раличките на Дим искам  ooooh!

и да ме клонирате и дните да клонирате някак, че да успявам с всичко  Blush

# 47
  • Мнения: 2 850
Искам и аз Вратата на влюбените, много ми харесва.  Hug И се присъединявам към клонирането, но така ако може на 5-6 пъти, за да стига времето за всичко, което съм запланувала. А, ако може и няколко живота да се прибавят към това  Joy Joy Joy

Показвам ви етап от моето гобленче с конете  Grinning
Снимката е под всякаква критика, но телефона толкова си може  Embarassed
Скрит текст:

# 48
  • Казанлък
  • Мнения: 180
 Flash* чудесни са , а за контура на лавандулите нямам думи, но ще го направиш  Laughing
armeria  имам в ПМ маковете ето как изглеждат зашити http://elka52.snimka.bg/tapestries/2013.723518.29406160
(така и не успях да кача снимка само на маковете Embarassed) , ако искаш ще ти ги пратя.
ПС
 

Последна редакция: ср, 23 мар 2016, 12:32 от elka52

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 984
............И в тази връзка, попадна ми схема на Маковете на Лука,но е китайски комплект с конци ДМС. Шили ли сте ги с такъв набор, читав ли е подборът? Благодаря.
Не си казала, че търсиш схема на тези Макове.....имам оригиналната схема с конци Анхор
Имам доста конци ДМС и като направих организацията с прозрачните джобчета в папки, все искам да ги наместя в гоблени. А с Анхор ших само Герберите на Риолис, но тях не знам какви номера са /искам и тях да подредя/. Та, въпросът ми си остава, но предложението ти,  mibobo, е неустоимо. Благодаря, ще се радвам да ги ушия, спокойна че ще станат както трябва.

# 50
  • Мнения: 3 161
Дойде!

# 51
# 52
  • Мнения: 338
Damarcus, поздравления! Най-накрая!

Макове, слънчогледи, прекрасни, и аз много обичам цветята. На гоблена с божурите на Дим и аз му се чудих миналата седмица като правих поръчка, че много ми хареса, но засега поръчах други...
Бих искала да ви помоля за помощ, защото моите търсения в осинка и тук се увенчаха с неуспех (може би търся по грешен начин  Thinking). Приятелка ме помоли да й ушия гоблен, който представлява семейството й - общо 2 възрастни + 3 деца. Всеки член на семейството да е представен чрез някакъв вид цвете, тя за себе си е избрала лале, но останалите са по мое усмотрение. Размерът трябва да е не повече от 30*30  см, даже е много. Моля помогнете с идеи, схеми, снимки, гоблени, или както намерите за добре по друг начин. Вече месец нищо не измислям. Мога да си направя и схема по снимка, стига да си харесам нещо. Благодаря ви предварително!

Аа, и забравих да кажа, че започвам "Тайната градина", за да видя как изглежда гоблен 1:2.

# 53
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340

        Eeeee..., честито, друже, да почерпиш! Wink Мисли му, обаче, ако не ги покажеш! Close

# 54
  • Мнения: 3 161
Има време докато стане.

# 55
  • Мнения: 8 194
Damarcus, поздравления! Най-накрая!

Бих искала да ви помоля за помощ, защото моите търсения в осинка и тук се увенчаха с неуспех (може би търся по грешен начин  Thinking). Приятелка ме помоли да й ушия гоблен, който представлява семейството й - общо 2 възрастни + 3 деца. Всеки член на семейството да е представен чрез някакъв вид цвете, тя за себе си е избрала лале, но останалите са по мое усмотрение. Размерът трябва да е не повече от 30*30  см, даже е много. Моля помогнете с идеи, схеми, снимки, гоблени, или както намерите за добре по друг начин. Вече месец нищо не измислям. Мога да си направя и схема по снимка, стига да си харесам нещо. Благодаря ви предварително!



Цветята са малко повече и на височина е малко по-висок, но това най-ми се доближава до това, което търсиш.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 411

Или нещо такова  newsm78

# 57
  • Мнения: 338
pticasprujina, k_savova, благодаря ви  Hug
Попаднах на това и мисля, че то ще бъде. Остава да му намеря схемата.

# 58
  • Мнения: 196
 Ето и една идейка за Великден /не е свързана с гоблените/но е за  онези които правят и други неща
Скрит текст:

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 984
Ето и една идейка за Великден /не е свързана с гоблените/но е за  онези които правят и други неща
Скрит текст:
bouquet

Общи условия

Активация на акаунт