Аборт

  • 4 169
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 26
the Дорис, nevvy, благодаря ви. bouquet Hug
Днес си купих витамините, а по-нататък и чая и алоето ще си взема. Знам, че ще мине време докато ми дойде нормално, чакам този момент с нетърпение. Praynig
Ще отида за всеки случай и при друга гинеколожка, за да чуя и друго мнение.

 

Последна редакция: нд, 27 мар 2016, 11:00 от Jadebg

# 16
  • Варна
  • Мнения: 301
Най-добре и още едно мнение!  bouquet

# 17
  • Мнения: 3
Здравейте! Бих искала да ви споделя нещо... то не е за казване ,но въпреки това... Август месец миналата година заминахме с приятеля ми за Англия. В началото беше трудно ,лека по-лека влязохме в ритъм ,тъй като аз завърших гимназия през 2014 ,реших да пробвам да уча там и то взе ,че стана.Всичко беше супер ,работех си 2-3 дни в седмицата ,започнах училище..Изглеждаше ,че всичко ще се нареди. Една вечер си говорехме ,да внимаваме оттук нататък с опитите за дете ,тъй като аз тепърва започвам да уча,нямаме дом,само една стая,живеем седмица за седмица .. И точно тогава.. след 2 седмици разбрах ,че съм бременна.. Решихме ,че абортът е единственото решение .. Аз нямаше как да вземам някакви допълнителни средства,тъй като вземам от държавата пари за учене ,а неговата работа не е сигурна ,тъй като не е на договор. Преди 9 дни го направих.. с мъка в душата си.. Не знам дали има някой ,който би могъл да ме разбере.. Нямам оправдание за това ,което извърших.. Чувствата ,които изпитвам ,не пожелавам на никого.. Просто ми се иска да ви попитам дали има хора,преминали по този път ,някой ,който да не ме успокоява ,че всичко ще е наред ,а такъв ,който да ми каже как е преминал през това .. ако въобще е възможно..
Бих искала и да оставя едно послание към всички момичета ,които са на кръстопът.. Мили момичета,жени .. Никъде няма лесно .. Колкото и да мислите,че абортът е решение .. Повярвайте ,ще оставите една зееща дупка в сърцето си за цял живот и,дори да го искате в дадения момент,след това ще ви тежи и няма да си го простите .. Ще ви остане само надеждата за опрощение и за шанс да имате деца някой ден! Бъдете здрави и щастливи!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 301
Я горе главата.....в момента това е "решението",остави си период на емоционална нестабилност и после дори и да съжаляваш винаги когато се сетиш,направи място на бъдещето Wink Успех в у4ението и внимавайте пове4е!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 26
Винаги ще се сещаш за това, няма как да се забрави, много добре те разбирам....но това е било най-правилното решение за момента щом така сте решили.. опитай се да не мислиш и бъди сигурна, че когато се почувствате готови ще се случи отново.  Hug

# 20
  • Мнения: 11 494
Аборта е трудно и болезнено решение, но за съжаление не е най-трудното решение в живота на една жена.

Ако си мислиш, че зейва дупка то щеше да видиш какво значи ЯМА на ужаса ако имаш дете и не можеш да го нахраниш. А ако му навредиш докато търчиш от едната си ниско платена работа към другата? ... В момента емоциите ти са пресилени, а ти самата явно като личност си склонна към самобичуване. Wink

Порастни и заставай зад решенията си горди и ги отстоявай, а не си сменяй позициите толкова бързо.

Общи условия

Активация на акаунт